Artyści

Na wielu imprezach, niezbędny jest występ artystów. Należą do nich : zespoły muzyczne, zespoły taneczne, komicy, akrobaci i wiele więcej. Przez lata doświadczenia w branży, nawiązaliśmy kontakt z wieloma ulubieńcami publiki.

Naszym zadaniem jest dopasować artystę do klimatu eventu, czy też rodzaju publiczności.

Kim są artyści?

Artyści – (ang. artists) osoba uprawiająca jakąś dziedzinę sztuki, osoba odznaczająca się mistrzostwem w jakiejś dziedzinie. Najczęściej mianem artysty, nazywane są gwiazdy muzyki, tańca, czy też cyrkowcy.

W jakich sposób dobrać artystę na imprezę ?

Nie musisz się tym martwić. Opisując nam charakter imprezy, grupę do której skierowany jest event, przedstawimy ci nasze propozycję, wraz ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami. Współpracujemy z wieloma artystami, z różnorodnych branży, co daje nam bardzo duże pole do popisu.

Jaki jest koszt wynajmu artysty ?

Koszt występu artystycznego, jest zależna od wielu czynników. Jednym z nich jest rodzaj artysty, z jakiej dziedziny artysta Państwa interesuje. Ceny są bardzo różne, występ artysty mniej znanego, to przedział od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

To oczywiste, im artysta bardziej popularny, tym kwota za występ jest wyższa. Jednak gwarantujemy, że poprzez wieloletnią współpracę, przedstawimy Państwu najkorzystniejsze oferty.

Ile wcześniej zamówić występ artysty ?

Jest to zależne od formatu artysty, jaki Państwa interesuje. Najpopularniejsze gwiazdy, mają zamówione występy, nawet na kilka lat do przodu. Istotny jest też termin realizacji. Najbardziej obleganymi terminami są: karnawał, okres wakacyjny, okres sylwestrowy oraz terminy festiwali artystycznych.

Im wcześniej się Państwo zdecydują, tym większa pewność, że wymarzony artysta, pojawi się na wydarzeniu.

Opinie klientów
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Artyści
Nazwa usługi
Dostarczanie artystów
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock