Zaznacz stronę

ARTYŚCI NA

  EVENTY

KIM SĄ ARTYŚCI ?

Artyści – (ang. artists) osoba uprawiająca jakąś dziedzinę sztuki, osoba odznaczająca się mistrzostwem w jakiejś dziedzinie. Najczęściej mianem artysty, nazywane są gwiazdy muzyki, tańca, czy też cyrkowcy.

Na wielu imprezach, niezbędny jest występ artystów. Należą do nich : zespoły muzyczne, zespoły taneczne, komicy, akrobaci i wiele więcej. Przez lata doświadczenia w branży, nawiązaliśmy kontakt z wieloma ulubieńcami publiki.

Naszym zadaniem jest dopasować artystę do klimatu eventu, czy też rodzaju publiczności.

JAKI JEST KOSZT WYNAJMU ARTYSTY NA IMPREZĘ ?

Koszt występu artystycznego, jest zależna od wielu czynników. Jednym z nich jest rodzaj artysty, z jakiej dziedziny artysta Państwa interesuje. Ceny są bardzo różne, występ artysty mniej znanego, to przedział od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

To oczywiste, im artysta bardziej popularny, tym kwota za występ jest wyższa. Jednak gwarantujemy, że poprzez wieloletnią współpracę, przedstawimy Państwu najkorzystniejsze oferty.

ILE WCZEŚNIEJ ZAMÓWIĆ WYSTĘP ARTYSTY ?

Jest to zależne od formatu artysty, jaki Państwa interesuje. Najpopularniejsze gwiazdy, mają zamówione występy, nawet na kilka lat do przodu. Istotny jest też termin realizacji. Najbardziej obleganymi terminami są: karnawał, okres wakacyjny, okres sylwestrowy oraz terminy festiwali artystycznych.

Im wcześniej się Państwo zdecydują, tym większa pewność, że wymarzony artysta, pojawi się na wydarzeniu.