Atrakcje plenerowe

Do atrakcji plenerowych zaliczamy atrakcje, których realizacja w pomieszczeniach jest niemożliwa, czy też występują przeciwwskazania. Imprezy plenerowe wymagają specjalnych atrakcji. Na takich imprezach muszą się znajdywać atrakcje z których można korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych. Zabawa na świeżym powietrzu cieszy dwa razy bardziej.

Czym są atrakcje plenerowe?

Atrakcje plenerowe – (ang. outdoor attractions) Grupa atrakcji, zabaw, konkurencji przeznaczonych głównie do zaopatrzenia imprez plenerowych, zewnętrznych. Mają na celu wykorzystanie terenu, zapewnionego pod event.

Kino plenerowe

Zobacz!

Lot balonem

Zobacz!

Piwna wspinaczka

Zobacz!

Elektryczna hulajnoga

Zobacz!

Strzelanie z łuku

Zobacz!

Mobilna strzelnica

Zobacz!

Strong man

Zobacz!

Fire show

Zobacz!

Jakie atrakcje plenerowe posiadamy w swojej ofercie ?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą bazę atrakcji plenerowych. Do atrakcji plenerowych zaliczamy: Atrakcje dmuchane, Kino plenerowe, Mobilna strzelnica, Symulator jazdy na jednym kole, wspinaczka po skrzynkach, latanie dronem.

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych. Jeśli na Twoim evencie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego, nie musisz się martwić. Posiadamy kilka agregatów prądotwórczych, które zapewnią niezbędne zasilanie do atrakcji.

Które z atrakcji plenerowych, nie potrzebują zasilania ?

W naszej ofercie znajdziesz dużą ilość atrakcji, których obecność na imprezie plenerowej, jest niezbędne. Wiele z nich nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Do tej grupy zalicza się między innymi: Mobilna strzelnica, czyli strzelanie z profesjonalnego sprzętu strzeleckiego do celu. Piwna wspinaczka – wspinaczka po skrzynkach, z asekuracją naszego opiekuna. Wheelie Machine – symulator jazdy na jednym kole.

Czy jesteśmy w stanie zapewnić zasilanie do atrakcji plenerowych ?

OCZYWIŚCIE. Jeżeli na Państwa evencie plenerowym jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty prądotwórcze. Dzięki nim, goście Twojej imprezy, będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji, czy też obejrzeć film korzystając z naszego kina plenerowego. Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje plenerowe
Cena
PLN od 300
Dostępność usługi
Available in Stock