Zaznacz stronę

ATRAKCJE PLENEROWE 

DLA DOROSŁYCH

CZYM SĄ ATRAKCJE PLENEROWE DLA DOROSŁYCH ?

Atrakcje plenerowe – (ang. outdoor attractions) grupa atrakcji, zabaw, konkurencji przeznaczonych głównie do zaopatrzenia imprez plenerowych, zewnętrznych. Mają na celu wykorzystanie terenu, zapewnionego pod event.

Do atrakcji plenerowych zaliczamy atrakcje, których realizacja w pomieszczeniach jest niemożliwa, czy też występują przeciwwskazania. Imprezy plenerowe wymagają specjalnych atrakcji. Na takich imprezach muszą się znajdywać atrakcje z których można korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych. Zabawa na świeżym powietrzu cieszy dwa razy bardziej.

JAKIE ATRAKCJE PLENEROWE POSIADAJĄ W SWOJEJ OFERCIE ?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą bazę atrakcji plenerowych. Do atrakcji plenerowych zaliczamy: atrakcje dmuchane, kino plenerowe, mobilna strzelnica, symulator jazdy na jednym kole, wspinaczka po skrzynkach, latanie dronem.

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych. Jeśli na Twoim evencie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego, nie musisz się martwić. Posiadamy kilka agregatów prądotwórczych, które zapewnią niezbędne zasilanie do atrakcji.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE DO ATRAKCJI PLENEROWYCH ?

OCZYWIŚCIE, jeżeli na Państwa evencie plenerowym jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty prądotwórcze. Dzięki nim, goście Twojej imprezy, będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji, czy też obejrzeć film korzystając z naszego kina plenerowego.

 Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.