Atrakcje plenerowe

Do atrakcji plenerowych zaliczamy atrakcje, których realizacja w pomieszczeniach jest niemożliwa, czy też występują przeciwwskazania. Imprezy plenerowe wymagają specjalnych atrakcji. Muszą znajdować się na niej atrakcje, z których można korzystać niezależnie od warunków atmosferycznych. Zabawa na świeżym powietrzu, cieszy dwa razy bardziej.

Wspinaczka po skrzynkach

Jakie atrakcje plenerowe posiadamy w swojej ofercie ?

Prze wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą bazę atrakcji plenerowych. Do atrakcji plenerowych zaliczamy :

Atrakcje dmuchane

Kino plenerowe

Mobilna strzelnica

Symulator jazdy na jednym kole

Wspinaczka po skrzynkach

Latanie dronem

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych. Jeśli na Twoim evencie nie ma możliwości podłączenia elektrycznego, nie musisz się martwić. Posiadamy kilka agregatów prądotwórczych, które zapewnią niezbędne zasilanie do atrakcji.

Atrakcje plenerowe – (ang. outdoor attractions) Grupa atrakcji, zabaw, konkurencji przeznaczonych głównie do zaopatrzenia imprez plenerowych, zewnętrznych. Mają na celu wykorzystanie terenu, zapewnionego pod event.

Które z atrakcji plenerowych, nie potrzebują zasilania ?

W naszej ofercie znajdziesz dużą ilość atrakcji, których obecność na imprezie plenerowej, jest niezbędne. Wiele z nich nie potrzebuje zewnętrznego zasilania. Do tej grupy zalicza się między innymi: Mobilna strzelnica, czyli strzelanie z profesjonalnego sprzętu strzeleckiego do celu. Piwna wspinaczka – wspinaczka po skrzynkach, z asekuracją naszego opiekuna. Wheelie Machine – symulator jazdy na jednym kole.

Czy jesteśmy w stanie zapewnić zasilanie do atrakcji plenerowych ?

OCZYWIŚCIE. Jeżeli na Państwa evencie plenerowym jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty prądotwórcze. Dzięki nim, goście Twojej imprezy, będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji, czy też obejrzeć film korzystając z naszego kina plenerowego. Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje plenerowe
Cena
PLN od 300
Dostępność usługi
Available in Stock
); ga('send', 'pageview');