define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Wynajem rzutek dart | KreatorzyImprez 600950777
rzutkidart
5 (100%) 1 osób

rzutkidart

Wynajem rzutek DART

Wynajem rzutek Dart to dobry wybór jeżeli chcesz zintegrować grupę. Stanowiska prezentują się świetnie, a podczas gry dostarczają odrobiny rywalizacji oraz zabawy. Potrafi rozluźnić atmosferę, poprawia koordynacje oko – ręka! Ta atrakcja naprawdę przełamuje bariery komunikacyjne!

stanowiska dart warszawa

Wzbogać swoją imprezę integracyjną o zorganizowanie turnieju w DART’A dla uczestników Twojego eventu. Jest to dobra okazja, aby zapewnić rozrywkę swoim gościom. Nad wszystkim sprawuje pieczę nasz pracownik, który przywiezie, rozstawi oraz nauczy gości  zasad obowiązujących w grach!

rzutki

To rozrywka, która uprzyjemni każdy wieczór, nawet w szerokim gronie! Atrakcja, która potrafi zintegrować ludzi, którzy wcześniej nie zamienili ze sobą nawet słowa. Cały geniusz tej atrakcji polega na tym, że jest ona prosta w budowie, prosta w obsłudze, a mimo to potrafi zabawiać przez długie godziny!

WAŻNE INFORMACJE

CENNIK

Koszt wynajęcia Dart:

1h – 280zł, każda kolejna 120zł (ceny zawierają VAT)

Dojazd na terenie Warszawy gratis.

rzutkidart

 

 

Turniej zostanie rozegrany na profesjonalnych tarczach do Darta. Nad przebiegiem zawodów czuwać będą przeszkoleni sędziowie, którzy poinstruują również jak powinna poprawnie przebiegać zabawa.

Nasze atrakcje na tle konkurencji wyróżnia:

dart wynajem 1

jakość

Cały zespół Kreatorzyimprez.pl stara się dbać o najwyższy  standard oferowanych przez nas usług.

Stanowiska są dokładnie sprawdzane przed imprezą.

czystość

Każde urządzenie przed wyjazdem na imprezę jest sprawdzane pod kątem czystości.

„klient płaci, klient wymaga..”

bezpieczeństwo

Nasze  urządzenia posiadają certyfikat dozoru technicznego, ważny przegląd oraz wszelkie możliwe zabezpieczenia. Nasz pracownik jest profesjonalistą, który przestrzega zasady BHP oraz dba nad bezpieczeństwem.

  • stanowiskadartwarszawa
  • stanowiska_Dart
  • rzutkiwarszawa
  • rzutkidart
  • rzutkidart
  • dart wynajem
wynajem rzutek dart

Jest świetną zabawą połączoną z rywalizacją dla każdego, niezależnie od wieku. Do wyboru jest cała paleta gier, a nauczenie się każdej z nich nie wymaga więcej niż 5 minut nauki.  Jest to naprawdę wyjątkowa atrakcja, ponieważ jest bardzo prosta w obsłudze, a daje niesamowitą frajdę z korzystania. 

Prowadzimy wynajem rzutek Dart na terenie całej Polski.

kONTAKT Z NAMI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *