define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Gastronomia na imprezy | KreatorzyImprez 600950777
gastronomia
5 (100%) 5 osób

 

Gastronomia

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu imprez plenerowych w mobilną gastronomię, która napewno zyska uznanie Państwa gości. 

Wszystkie nasze urządzenia są w pełni mobilne,a niektóre posiadają nawet własne zasilanie, bez potrzeby podłączania źródła prądu.

Wata Cukrowa to słodki przysmak ,który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich grup wiekowych odwiedzających festyny i imprezy plenerowe. Atutem urządzeń do waty cukrowej jest duża ilość porcji serwowanych w krótkim czasie,więc każdy może cieszyć się watą cukrową nie oczekując na nią w długiej kolejce

Urządzenie produkujące prażoną kukurydzę nazywaną popcornem polecamy w celu zapewnienia szybkiej i pożywnej przekąski. W naszej pracy staramy się serwować jak największą ilość porcji popcornu,ponieważ płacą Państwo za czas pracy,a nie ilość wyprodukowanych popcornów,a dla nas najbardziej liczy się pełna satysfakcja klienta.

Hot Dog, czyli ciepła bułka nadziana parówką i polana ketchupem lub musztardą. Czy można wyśnić sobie lepszą przekąskę na imprezie , czy pikniku plenerowym?

Zakręcony ziemniak to nasza kolejna oferta, która przywędrowała do nas z za oceanu. Nasz pracownik tnie ziemniaka na specjalnym urządzeniu,po czym nabija go na patyk i wrzuca na rozgrzany olej. Po upieczeniu przysmak jest doprawiany i serwowany bezpośrednio do konsumpcji.

Saturator każdemu kojarzy się z czasami „PRL” a te urządzenia już dawno poznikały z ulic wielkich miast. Saturator z wodą gazowaną to super pomysł dla zaspokojenia pragnienia gości twojej imprezy.

W skład naszych usług gastronomicznych wchodzi popcorn, wata cukrowa, hot-dogi, zapiekanki, zakręcone ziemniaki, frytki, saturator oraz kawa i herbata. Nasze maszyny zaadaptowane są na specjalnych wózkach cateringowych. Dużym plusem naszej firmy jest to, że na imprezę naszych zleceniodawców przyjeżdżamy zawsze z przygotowanymi już bezpośrednio do pracy maszynami, nie musisz czekać, aż je złożymy! Nasze maszyny zawsze wyglądają schludnie i elegancko, są czyste i zadbane oraz spełniają wszelkie warunki sanepidu.

Jeżeli zamawiają Państwo obanerowanie urządzeń – konicznością jest przesłanie nam gotowego logo lub informacji co ma znajdować się na banerze. Potrzebne to jest abyśmy mogli uprzednio w pełni przygotować maszyny na Państwa event. Zawsze posiadamy zapas niezbędnych produktów oraz akcesoriów.

Na miejscu wykonania zlecenia pojawiamy się około 30 minut przed imprezą, w celu rozstawienia maszyn wraz z niezbędnymi do nich produktami, tak aby na start było gotowe, a Państwa goście nie musieli czekać na pyszne przekąski.

Bez wątpienia sporo osób uwielbia czekoladę. Co może być
lepsze niż czekolada ze świeżymi owocami? Dlatego oferujemy fontannę
czekoladową. Jest to niesamowita atrakcja gastronomiczna na każdą imprezę. Fontanna
czekoladowa to wyjątkowy pomysł na deser. Fontanna czekoladowa świetnie się
sprawdza na weselach, komuniach, i imprezach firmowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *