define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Wynajem agregatu prądotwórczego | KreatorzyImprez 600950777
wynajem-agregatu
5 (100%) 6 osób

wynajem agregatu prądotwórczego

WYNAJEM AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO

wynajem agregatu prądotwórczego

Wynajmujemy agregaty prądotwórcze o różnej mocy. Dysponujemy nowoczesnym
i stabilnym sprzętem, który zasili wszystkie atrakcje na imprezie. Niezależnie od ilości urządzeń, które trzeba zasilić! Nasz agregat zapewni prąd na cały czas trwania imprezy. Urządzenie będzie na bieżąco pilnowane oraz sprawdzane. Wynajem agregatu prądotwórczego to niezbędna pozycja na imprezach plenerowych!

agregaty wynajem

Oferujemy agregaty do pracy ciągłej jako główne źródło zasilania lub rezerwowe w wypadku braku dostaw energii elektrycznej. Wiemy, że duża ilość atrakcji musi być podłączona do sieci elektrycznej, a więc naszą propozycją wychodzimy Państwu naprzeciw. Pamiętajmy, iż dobrym pomysłem jest wypożyczenie agregatu, kiedy mają Państwo już stacjonarne źródło energii, ponieważ jak to mówią: „Strzeżonego Pan Bóg strzeże”. 

Agregat prądotwórczy to narzędzie niekiedy niezbędne szczególnie na imprezach plenerowych, kiedy nie ma stałego dostępu do prądu. Nasz agregat zasilany jest przez benzynę, którą dostarczamy w cenie wynajmu. 

WAŻNE!!!

Podczas wynajmu agregatu prądotwórczego należy podać planowane obciążenie w Kw, aby dobrać odpowiednią moc agregatu do Państwa potrzeb.
Jest to bardzo ważna sprawa, gdyż w sytuacji, w której agregat nie będzie posiadał odpowiedniej mocy, to uruchomienie ponadprogramowych urządzeń nie będzie możliwe!

Nasze urządzenia posiadają wszelkie zabezpieczenia, atesty, gwarancje jakości, które są niezbędne do pracy agregatu prądotwórczego.

Ceny wynajmu agregatu prądotwórczego

CENNIK

Koszt wynajmu agregatu to: 

Agregat do dmuchańca: 1h 100zł, każda kolejna – 50 zł;

Agregat zwykły: 1h – 150 zł, każda kolejna – 100zł. 
(ceny z VAT)

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego agregatu, dostawę, podłączenie
oraz ciągły nadzór nad sprzętem. Zapewniamy, że przez czas trwania imprezy agregat będzie spełniał swoje zadanie. Agregat ma gumowe kółka, więc jeśli byłaby potrzeba prowadzenia agregatu po powierzchni typowo mieszkalnej, to nie zostawi on po sobie żadnych śladów. Agregat jest w pełni mobilny oraz nie zajmuje dużo miejsca, lecz odradza się stawianie blisko centrum imprezy ze względu na delikatny hałas, który powoduje przy pracy.

agregaty prądotwórcze

kONTAKT Z NAMI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *