organizacja imprez

fotobudka

Wynajem Fotobudki

Impreza bez fotobudki to już przeszłość! Budka fotograficzna to najtrafniejszy wybór na każdą imprezę. Dzięki niej Twoi goście zapamiętają Twój event na zawsze 🙂 Po imprezie z naszą fotobudką gościom pozostanie seria nietuzinkowych zdjęć na pamiątkę 🙂 


Nasza budka fotograficzna posiada wbudowane oświetlenie fotograficzne oraz panel dotykowy  do wyboru opcji zdjęć. Ponadto nie musisz czekać, nasza fotobudka drukuje zdjęcia w trybie natychmiastowym w najwyższej jakości. 


Do tej genialnej atrakcji jaką jest fotobudka posiadamy również różnego rodzaju tła. Na życzenie klienta mamy również możliwość obanerowania fotobudki Państwa logiem, dzięki temu fotobudka jest świetnym narzędziem marketingowym i przebojem każdego eventu. 


Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają się przebierać i wcielać w inne postacie, otóż dorośli nie wiele się różnią od dzieci. Każdy gość imprezy z naszą fotobudką chętnie sięga po nasze foto-gadżety. Przy wynajmie fotobudki otrzymują Państwo szeroki wachlarz gadżetów do przebierania się. 


Nasze ciekawe akcesoria sprawią, że każde Państwa zdjęcie będzie unikalne! 


Cena wynajmu fotobudki:

2h- 800 zł, każda kolejna godzina 300 zł


Oceny
4,8/5 362 Klienci zadowoleni