organizacja imprez

hot-dog-wynajem

Hot-dogi

W prawdzie hot-dogi to esencja fast-food’u. Można go jak wiemy kupić na każdej stacji benzynowej, a w zasadzie już prawie w każdym sklepie. Jednak ostatnio hot-dogi to najbardziej popularna przekąska wśród dzieci. W związku z czym wychodzimy dzieciakom naprzeciw z własną produkcją hot-dogów. Gwarantujemy, że nasze hot-dogi nijak się mają do tych ze stacji benzynowych, są duuuużo smaczniejsze! 

wynajem maszyny do hot-dogów

Gorący Hot-Dog

Wszystkie wydawane przez nas posiłki są ciepłe, a wszelkie dodatki wchodzące w skład hot-doga są wliczane w cenę. Jedynym ograniczeniem naszych wózków cateringowych jest dostęp do energii. Gdyby nie mieli Państwo możliwości dostarczenia nam prądu to posiadamy również w ofercie wynajem agregatu prądotwórczego, należy jedynie przy składaniu zamówienia pamiętać o tym szczególe. hot-dogi atrakcja wynajem warszawa

 Nasza firma posiada atesty na wszystkie urządzenia do hot dogów, co wpływa na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów.

Stanowisko z hot dogami pozwoli zaspokoić głód dzieci podczas wyczerpującej zabawy.hot-dogi dodatki

Twoje dzieci wymyślają co do cateringu na ich imprezie? Gwarantujemy, że na stanowisko z hot dogami zgodzą się bez zawahania 🙂 Dodatki i sosy mogą być wybierane przez dzieci bezpośrednio przy przygotowywaniu hot doga bądź odgórnie ustalane przy składaniu zamówienia przez rodzica. Nasze hot-dogi są przepyszne!

hot-dogi wynajem na imprezę

Każdy pracownik posiada aktualne badania sanepidu, które są niezbędne przy kontaktach z żywnością. Nasze stanowiska pracy są zawsze czyste i schludne! 

hot-dogi wynajem warszawa

Cennik produkcji Hot-dogów:

1h-330zł z vat każda kolejna 1h-220zł z vat

*wydajnośc 1 stanowiska 45 hotdogów na 1 h

hot-dogi wynajem

Na życzenie klienta maszyna do produkcji hot dogów może zostać obanerowana Państwa logotypem. Często jest to wykorzystywane właśnie przy promocji danej firmy/usługi.

hot-dogi kreatorzyimprez

Ocena hotdoga

4,9/5
47 Klienci zadowoleni