organizacja imprez

wynajem-maszyny-do-popcornu

Maszyna do popcornu- wynajem

Maszyna do popcornu okazała się być świetną atrakcją dla dorosłych, jako przekąska spisuje się na medal. Mimo to dzieciaki rządzą- mogłyby go jeść tonami 🙂

wynajem maszyny do popcornu

Popcorn dla wszystkich

Niezmiennie od lat na imprezach uwielbiany przez dzieci smakołyk i niezmiennie od lat nieskracająca się do niego kolejka!

maszyna do popcornu warszawa

Obsługujący maszynę zawsze dokłada wszelkich starań aby popcorn był idealnie wyprażony i ciepły. Wszystkie niezbędne wykorzystywane przez nas artykuły spożywcze są najwyższej jakości. Naszą obsługę motywują uśmiechy i powroty dzieci 🙂

maszyna do popcornu dla dzieci i dorosłych

Ta chrupiąca przekąska wbrew pozorom jest zdrowa, ponieważ ma mnóstwo białka, jest dobrym źródłem błonnika pokarmowego oraz nie zawiera glutenu. Oprócz tego wszystkiego popcorn ma niepowtarzalny smak i stał się niemal nieodłącznym elementem każdej imprezy.

maszyna do popcornu atrakcja warszawa

Nasz popcorn również świetnie sprawdza się na imprezach firmowych, szkolnych, festynach lub masowych czy domowych organizowanych seansach filmowych. 

maszyna do popcornu z obsługą

Maszyna do popcornu jest bardzo wydajna i potrzebuje jedynie dostępu do prądu.
Istnieje również możliwość obanerowania maszyny Państwa logiem lub specjalnym imiennym projektem urodzinowym. Jest to świetny sposób na zareklamowanie swojej firmy, swojego produktu, a dzięki darmowej przekąsce mogą Państwo zyskać klientów.

maszyna do popcornu z obsługą wynajem

Nasza firma posiada atesty na wszystkie urządzenia do popcornu, co wpływa na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów.

Maszyna do popcornu z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę dlatego nie wahaj się  zadzwoń już dziś!

maszyna do popcornu reklama

Każdy pracownik posiada aktualne badania sanepidu, które są niezbędne przy kontaktach z żywnością.

maszyna do popcornu wynajem kreatorzyimprez

Cennik produkcji popcornu:

1h-280zł z vat każda kolejna 1h-140zł z vat

kreatorzyimprez maszyna do popcornu

Wynajmując stanowisko popcorn, masz zapewnione wszystkie niezbędne artykuły oraz opakowania. Ponad to płacisz za czas pracy maszyny, a nie ilość wyprodukowanego popcornu. 

maszyna do popcornu obsługa

Nasze maszyny do popcornu są bardzo wydajne, nie potrzebują bezpośredniego dojścia do źródła energii, w związku z tym możemy pracować w dowolnej lokalizacji i warunkach. Wynajem maszyny do popcornu możliwy jest na terenie całej Polski.

maszyna do waty cukrowej promocja

Maszyna do popcornu świetnie sprawdza się jako wabik na potencjalnych klientów podczas promocji swojej firmy czy usługi 😉 Za zapachem idą tłumy!

maszyna do popcornu wynajem

Oceny popcornu

4,3/5
53 Klienci zadowoleni