organizacja imprez

wata-cukrowa-wynajem

Wynajem Waty Cukrowej

Nie od dziś wiadomo jak dzieci przepadają za słodyczami, dlatego już dziś możesz spełnić marzenia swojego dziecka o pojawieniu się u niego na imprezie waty cukrowej!


Przypomnij sobie z jaką nadzieją szedłeś do wesołego miasteczka, aby dostać od Pana w białym fartuchu magiczną, puszystą watę. Dziś nie musisz czekać! Możesz wywołać uśmiech na twarzy swojego dziecka za pośrednictwem jednego telefonu do nas 🙂


Na taką atrakcję czekają z wielkim zniecierpliwieniem wszystkie dzieci, dlatego jeśli chcesz mieć gwarancję udanej imprezy, zamów watę cukrową! To pyszna i bezpieczna propozycja dla dzieci w każdym wieku.


Posiadamy wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do wykonywania waty cukrowej, w kilka sekund na oczach dzieci z cukru powstaje  lekki i słodki obłoczek, który dostarcza im wiele radości.  


Na życzenie klienta wyczarujemy dla Waszego dziecka watę cukrową, w jakim tylko kolorze sobie zażyczy, co wywołuje niezmienny zachwyt wśród reakcji dzieci! Istnieje również możliwośc obanerowania maszyny Państwa logiem lub specjalnym imiennym urodzinowym projektem.


Nasza firma posiada atesty na wszystkie urządzenia do waty cukrowej, co wpływa na bezpieczeństwo i jakość naszych produktów.

Cennik Waty Cukrowej:

1h-280zł z vat każda kolejna 1h- 120zł z vat

Barwienie waty cukrowej to koszt:

1 kolor – 30zł/h z vat

2 kolory – 40zł/h z vat

3 kolory – 50zł/h z vat

Każdy pracownik posiada aktualne badania sanepidu, które są niezbędne przy kontaktach z żywnością.

Posiadamy również maszyny ze specjalnym oświetleniem LED, które dają świetny efekt w ciemniejszych pomieszczeniach, klubach czy też na wieczornych imprezach.

Tagi: wata cukrowa , wata cukrowa wynajem , wynajem waty cukrowej , wata cukrowa warszawa , maszyny do waty cukrowejOceny waty cukrowej
4,8/5 36 Klienci zadowoleni