Imprezy Mikołajkowe

Grudzień jest miesiącem obleganym przez postacie w czerwonych kubrakach obszytych na biało. Mikołajki to teraz niemal obowiązek. Każde dziecko czeka na ten okres z utęsknieniem. Nasza firma zajmuje się organizacją mikołajek od wielu lat i z roku na rok mamy coraz szerszy zasób pomysłów i atrakcji mikołajkowych.

Nasz święty Mikołaj jest w pełni wystylizowany i wyszkolony do tej roli. Nie jest to tylko sztywny pan z brodą, ale osoba która rozkręci Państwa imprezę. Święty Mikołaj rozda prezenty Państwa dzieciom, wspólnie z nimi będzie kolędował i zapewni stuprocentowy klimat świąteczny. Świąteczny czas z wizytą świętego Mikołaja staje się jeszcze bardziej magiczny.

Imprezy Mikołajkowe w naszym wykonaniu to hit! Zapewniamy profesjonalną aranżację i nagłośnienie świąteczne. Imprezy mikołajkowe są dość wymagające, a my dbamy o każdy szczegół. Podczas imprez mikołajkowych zapewniamy prowadzenie zabaw świątecznych m.in. egzamin na pomocnika mikołaja, tańce świąteczne, tematyczne zabawy z chustą klanza, lodowe figurki itp. Nasze animatorki przeobrażają się na ten czas w śnieżynki idealnie podkreślając klimat imprezy.

Czym są Imprezy Mikołajkowe?

Imprezy mikołajkowe (ang. Christmas party)– organizacja imprezy okolicznościowej zwanej „mikołajkową” realizowaną w grudniu i styczniu dla każdej grupy wiekowej i różnej grupy osób. Te przyjęcie tematyczne jest prowadzone w obecności Świętego Mikołaja oraz Animatorek – Śnieżynek, które odpowiadają za prowadzenie zabaw taneczno – ruchowych oraz wielu konkursów.

Co ci się kojarzy ze świętami? Oczywiście dekorowanie aromatycznych pierniczków. Jest to wspaniała atrakcja dla dzieci w każdym wieku. Podczas dekorowania pierniczków nawet rodzice często się angażują w proces tworzenia kolorowych smakołyków. Posiadamy cały niezbędny sprzęt (pierniki, posypki, lukier itd.) co sprawi, że proces dekorowania pierników będzie wspaniałą atrakcją. Ta atrakcja jest niezbędną częścią imprez mikołajkowych.

Świąteczny kącik plastyczny jest swojego rodzaju modyfikacją zwykłego kącika plastycznego. Jest to wspaniała atrakcja w świątecznym klimacie. Na naszym kąciku plastycznym dzieciaki mogą stworzyć własne kartki świąteczne, zrobić ozdoby choinkowe, pomalować różnorodne świąteczne kolorowanki. Świąteczny kącik plastyczny to atrakcje która pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności artystycznych twoich dzieci.

Nowością w naszej agencji eventowej jest tworzenie bombek świątecznych. Są to bombki plastikowe, które malujemy farbkami akrylowymi. Malowanie bombek jest bezpiecznym sposobem dekorowania ozdób świątecznych. Do zabawy mogą dołączyć również rodzice. Zapewniamy wszystkie niezbędne atrybuty do ozdobienia bombek świątecznych.

Czerwony fotel dla Mikołaja

Zobacz!

Dekorowanie choinek

Zobacz!

Dekorowanie pierników

Zobacz!

Dekorowanie świec

Zobacz!

Kula śnieżna

Zobacz!

Mega prezent

Zobacz!

Mikołaj z prawdziwą brodą

Zobacz!

Mikołaj z sztuczną brodą

Zobacz!

Niebieski fotel dla Mikołaja

Zobacz!

Śnieżynka - animatorka

Zobacz!

Świąteczny kącik plastyczny

Zobacz!

Warsztaty stroików świątecznych

Zobacz!

Zdobienie plastikowych bombek

Zobacz!

Sanie Świętego Mikołaja

Zobacz!

Imprezy Mikołajkowe

Obawiasz się, że podczas organizacji świątecznego wydarzenia możesz pominąć coś istotnego?

Z nami wszelkie troski odchodzą w cień! Zorganizujemy taki event, który pozostawi po sobie na długo ślad w pamięci każdego 🙂

Usługa organizacji imprez mikołajkowych zawiera:

  • Wynajem Animatorek- Śnieżynek do prowadzenia gier i zabaw ruchowych z najmłodszymi uczestnikami wydarzenia.
  • Aktywizację i zachęcanie do aktywnego udziału w przyjęciu poprzez organizację wspólnych zabaw taneczno- ruchowych, konkursów i elementów rywalizacji

 

Organizujemy Mikołajki bez żadnych ograniczeń wiekowych oraz dla dowolnej liczby uczestników.

W naszej ofercie znajduje się także możliwość wynajęcia tematycznego kącika plastycznego, gdzie dzieci wykonują własnoręcznie zdobione bombki i różnego rodzaju ozdoby świąteczne.

Żadna impreza świąteczna nie może się odbyć bez udziału Świętego Mikołaja, w otoczeniu Animatorek- Śnieżynek zapewni moc radości dla wszystkich pociech.

Możemy zapewnić nagłośnienie z muzyką świąteczną oraz dekorację miejsca imprezy według potrzeb klienta.

Ciekawym dopełnieniem atmosfery Bożego Narodzenia na Twoim przyjęciu może być śnieżek na patyku w postaci waty cukrowej, niewątpliwie będzie robił furorę wśród uczestników!

Atrakcja ta doskonale sprawdzi się na:

  • imprezach choinkowych w szkołach i przedszkolach
  • wigiliach pracowniczych, biurowych, firmowych
  • przyjęciach tematycznych, gdzie motywem przewodnim są święta Bożego Narodzenia
  • Mikołajki

Dlaczego warto zamówić nasz zespół?

Wyróżnia nas profesjonalizm w organizacji każdego zlecanego nam wydarzenia. Dbamy o każdy szczegół i poważnie podchodzimy do realizacji Mikołajek nie zapominając o niczym ważnym.

Specjalizujemy się nie tylko w przyjęciach dla dzieci, ale również w aranżacji eventów świątecznych dla dorosłych.

Zajmujemy się organizacją Mikołajek dla każdej grupy wiekowej i dowolnej ilości gości.

Animatorki-Śnieżynki wprowadzają dzieci w Bożonarodzeniowy klimat, zapewniając świetną zabawę dzięki głowy pełnej pomysłów oraz niebywałemu zaangażowaniu udzielającemu się wszystkim uczestnikom.

 

Organizujemy imprezy mikołajkowe na terenie całej Polski!

Wynajem animatorek na imprezę świąteczną

Nadaj w pełni świątecznego charakteru swojemu wydarzeniu!

Zorganizuj niepowtarzalne Mikołajki dostarczając mocy wrażeń wszystkim uczestnikom 🙂 Zapewnij masę atrakcji tym najmniejszym w postaci świątecznego kącika plastycznego, warsztatom dekorowania pierników czy też wykonywania niepowtarzalnych ozdób choinkowych.

Nasze animatorki zadbają o to, żeby na przyjęcie nie wkradła się nuda. Posiadają skuteczne sposoby na to, by ją przegonić na dobre! 🙂

Opinie klientów o atrakcji:

Święty Mikołaj

Święty Mikołaj z prawdziwego zdarzenia tylko u nas! Wszyscy nasi Mikołajowie są po odbytym rocznym stażu w Laponii i posiadają tajną wiedzę prosto od prawdziwego Świętego Mikołaja.

Nasz profesjonalny Mikołaj zapuka do Twojego domu, rozda prezenty Twoim dzieciom, pośpiewa z Wami kolędy, porobi wspólne zdjęcia a już na pewno pozostawi po sobie uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Nasz Święty Mikołaj na prośbę klienta przybędzie wraz ze swoim pomocnikiem- śnieżynką, elfem bądź skrzatem.

Śnieżynki/elfy/skrzaty – animatorzy

W okresie świątecznym oferujemy wynajem animatorów w przebraniach śnieżynek, elfów lub skrzatów. Nasi animatorzy zajmą się organizacją zabaw ruchowych i tanecznych dla dzieci świetnie wpasowując się w ten cudowny świąteczny klimat.

Na życzenie klienta istnieje możliwość doboru dodatkowych atrakcji, których realizacją zajmą się nasi świąteczni animatorzy np. malowanie buziek, skręcanie baloników, wata cukrowa.

Śnieżynki/elfy/skrzaty często występują również w roli pomocnika Świętego Mikołaja.

 Świąteczny kącik plastyczny

Świąteczny kącik plastyczny to świetna atrakcja na imprezy mikołajkowe. Rozwijanie umiejętności manualnych jest jedną z wielu korzyści płynących z tej atrakcji.

Prace powstające w kąciku plastycznym to m.in.: świąteczne samodzielnie robione kartki, bombki, choinki itp. Oczywiście przy stanowisku zawsze czuwa nas animator, który podsuwa genialne pomysły na piękne ozdoby, ale również czuwa nad bezpieczeństwem małych

Kącik plastyczny zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do wykonywania prac tj. kartki, kolorowy papier, kolorowanki, farbki, kredki, spraye, kleje, styropianowe bombki i choinki, cekiny, bibuły szpilki, łańcuszki, wstążki i wiele, wiele innych.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
4 based on 4 votes
Grupa usług
Mikołajki
Nazwa usługi
Organizacja imprez mikołajkowych
Cena
PLN od 500
Dostępność usługi
Available in Stock