Zaznacz stronę

IMPREZY

  MIKOŁAJKOWE

CZYM SĄ IMPREZY MIKOŁAJKOWE ?

Imprezy mikołajkowe (ang. Christmas party) – organizacja imprezy okolicznościowej zwanej „mikołajkową” realizowaną w grudniu i styczniu dla każdej grupy wiekowej i różnej grupy osób. Te przyjęcie tematyczne jest prowadzone w obecności Świętego Mikołaja oraz animatorek – śnieżynek, które odpowiadają za prowadzenie zabaw taneczno – ruchowych oraz wielu konkursów.

Grudzień jest miesiącem obleganym przez postacie w czerwonych kubrakach obszytych na biało. Mikołajki to teraz niemal obowiązek. Każde dziecko czeka na ten okres z utęsknieniem. Nasza firma zajmuje się organizacją mikołajek od wielu lat i z roku na rok mamy coraz szerszy zasób pomysłów i atrakcji mikołajkowych.

Nasz święty Mikołaj jest w pełni wystylizowany i wyszkolony do tej roli. Nie jest to tylko sztywny pan z brodą, ale osoba która rozkręci Państwa imprezę. Święty Mikołaj rozda prezenty Państwa dzieciom, wspólnie z nimi będzie kolędował i zapewni stuprocentowy klimat świąteczny. Świąteczny czas z wizytą świętego Mikołaja staje się jeszcze bardziej magiczny.

Imprezy Mikołajkowe w naszym wykonaniu to hit ! Zapewniamy profesjonalną aranżację i nagłośnienie świąteczne. Imprezy mikołajkowe są dość wymagające, a my dbamy o każdy szczegół. Podczas imprez mikołajkowych zapewniamy prowadzenie zabaw świątecznych m.in. egzamin na pomocnika mikołaja, tańce świąteczne, tematyczne zabawy z chustą klanza, lodowe figurki itp. Nasze animatorki przeobrażają się na ten czas w śnieżynki idealnie podkreślając klimat imprezy.

IMPREZY MIKOŁAJKOWE

Co ci się kojarzy ze świętami ? Oczywiście dekorowanie aromatycznych pierniczków. Jest to wspaniała atrakcja dla dzieci w każdym wieku. Podczas dekorowania pierniczków nawet rodzice często się angażują w proces tworzenia kolorowych smakołyków. Posiadamy cały niezbędny sprzęt (pierniki, posypki, lukier itd.) co sprawi, że proces dekorowania pierników będzie wspaniałą atrakcją. Ta atrakcja jest niezbędną częścią imprez mikołajkowych.

Świąteczny kącik plastyczny jest swojego rodzaju modyfikacją zwykłego kącika plastycznego. Jest to wspaniała atrakcja w świątecznym klimacie. Na naszym kąciku plastycznym dzieciaki mogą stworzyć własne kartki świąteczne, zrobić ozdoby choinkowe, pomalować różnorodne świąteczne kolorowanki. Świąteczny kącik plastyczny to atrakcje która pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności artystycznych twoich dzieci.

Nowością w naszej agencji eventowej jest tworzenie bombek świątecznych. Są to bombki plastikowe, które malujemy farbkami akrylowymi. Malowanie bombek jest bezpiecznym sposobem dekorowania ozdób świątecznych. Do zabawy mogą dołączyć również rodzice. Zapewniamy wszystkie niezbędne atrybuty do ozdobienia bombek świątecznych.

WYNAJEM ANIMATOREK NA IMPREZĘ ŚWIĄTECZNĄ ?

Nadaj w pełni świątecznego charakteru swojemu wydarzeniu !

Zorganizuj niepowtarzalne Mikołajki dostarczając mocy wrażeń wszystkim uczestnikom 🙂 Zapewnij masę atrakcji tym najmniejszym w postaci świątecznego kącika plastycznego, warsztatom dekorowania pierników czy też wykonywania niepowtarzalnych ozdób choinkowych.

Nasze animatorki zadbają o to, żeby na przyjęcie nie wkradła się nuda. Posiadają skuteczne sposoby na to, by ją przegonić na dobre ! 🙂