Sztuczna krowa do dojenia

Sztuczna krowa do dojenia jest doskonałą atrakcją dla dzieci jak i dorosłych! Poznaj smak życia na wsi- ręczne wydojenie krowy to nie lada wyzwanie, z nami możesz spróbować już dziś. 

Sztuczna krowa jest świetnym dopełnieniem imprezy w stylu country lub dzikiego zachodu. Te śliczne krasule zawsze nadają wesoły klimat imprezie.

krowa do dojenia

Sztuczna dojna krowa  to doskonała atrakcja podczas organizowania imprez plenerowych i nie tylko! Sztuczna krowa świetnie sprawdza się w organizacji zawodów rodzinnych, gwarantujemy mnóstwo zabawy i śmiechu. Ponadto, każdy kto weźmie udział w zabawie będzie mógł na poważnie poczuć się jak farmer! 

krowa do dojenia

Sztuczna dojna krowa to niezwykle widowiskowa atrakcja ciesząca się bardzo dużą popularnością. Ta niecodzienna atrakcja z pewnością pozytywnie zaskoczy Twoich gości i rozluźni atmosferę Twojej imprezy. 

Oczywiście naszej krasuli pilnuje jej opiekun – rolnik z prawdziwego zdarzenia! 🙂 

sztuczna krowa do dojenia

 

Na czym polega dojenie sztucznej krowy? 

Instruktor wlewa do specjalnego mechanizmu zabarwioną wodę lub mleko. Zadanie uczestników polega na tym, aby w określonym wcześniej czasie (najczęściej około 1-5 min) ma wydoić z krowy do wiaderka jak najwięcej „mleka” . Na koniec oczywiście wydojone przez uczestników „mleko” jest mierzone, a wynik zapisywany.

 

Nasza krowa jest spokojna, grzeczna i nie stwarza problemów, tak więc możemy zapewnić 100% bezpieczeństwo Państwa dzieci 😉

Wynajem sztucznej dojnej krowy możliwy na terenie Warszawy i całej Polski.

 

Oceny

4,5/5
242 Klienci zadowoleni