urodziny-dla-dzieci
4.8 (95.65%) 46 osób

urodziny dla dzieci

?Organizacja urodzin? i przyjęć urodzinowych dla dzieci ??

Każde dziecko marzy o niesamowitych urodzinach w domu, z wesołym animatorem i słodką watą cukrową.? To właśnie my mamy możliwość spełnienia marzeń dzieci o najlepszych przyjęciach urodzinowych. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w organizacji imprez urodzinowych, Twoje dziecko na pewno zapamięta ten dzień na długi czas. ???

Zajmujemy się organizacją przyjęć urodzinowych w domach solenizantów, posiadamy również szeroką bazę miejsc i lokali w których możemy zorganizować urodziny.?

Bo dla nas liczy się zabawa!?

Zabawa z chustą klanza

Posiadamy wiele scenariuszy przyjęć urodzinowych, dopasowujemy je do zainteresowań dzieci, przedziału wiekowego uczestników Kinder party i możliwości technicznych. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby to Państwo dodawali swoje pomysły, bo kto zna lepiej pociechę niż rodzić. ?

 

Tort urodzinowy dla jubilata

Przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka to wyjątkowe wydarzenie, my możemy pomóc Tobie w jego organizacji. Dobierzemy wspaniałe atrakcje urodzinowe, odpowiednie scenariusze zabawy i zadbamy o uśmiech Twojej pociechy podczas całego wydarzenia.

 

Posiadamy cały wachlarz zabaw i pomysłów na rozkręcenie imprezy urodzinowej Twojego dziecka.

Podstawowy pakiet urodzinowy posiada:

– animatora zabaw wraz z sprzętem do przeprowadzenia zabaw m. in. Chusta Klanza, tunele i worki animacyjne i inne akcesoria,

– zestaw do malowania buziek,

– zestaw do modelowania baloników,

– maszynę do waty cukrowej,

– nagłośnienie z podkładem muzycznym odpowiednim do przedziału wiekowego dzieci,

 

Nasze przyjęcia urodzinowe na tle konkurencji wyróżnia:

jakość

Kreatorzyimprez.pl  świadczą profesjonalne usługi, dzięki czemu każde dziecko będzie się świetnie bawić podczas imprez urodzinowych, dbamy o każdy detal wydarzenia.

kreatywność

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Organizujemy przyjęcia tematyczne, biorąc pod uwagę zainteresowania dzieci. Każda impreza jest niepowtarzalna, gdyż jesteśmy elastyczni co do założeń danego wydarzenia. 😉

bezpieczeństwo

Nad zabawą czuwają animatorki, które mają doświadczenie także w pracy z maluchami. Wszystkie sprzęty i materiały używane podczas zabaw są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych materiałów!

CENNIK

Pakiet z jedną animatorką 2h 
350 zł
każda kolejna godzina
120zł
Pakiet z dwoma animatorkami 2h 
450zł
każda kolejna godzina  
150 zł
 Dojazd na terenie Warszawy
0 zł
 Dojazd poza teren Warszawy
kontakt

 

Animatorka zabaw na urodziny
Sprzęt animacyjny do organizacji urodzin

Organizacja urodzin dom czy sala zabaw?

Organizując przyjęcia urodzinowe zawsze odpowiednio wcześniej staramy się uzgodnić wszelkie niezbędne szczegóły z rodzicami. Pierwszym pytaniem zawsze jest czy gości zaprosić do domu czy wynająć salę zabaw, odpowiedzią na te pytanie jest iż miejsce nie ma żadnego znaczenia gdyż my wykonywaliśmy urodziny nawet w małych mieszkaniach-kawalerkach.

Sala zabaw jest odpowiednim miejscem gdy rodzice wraz z dziećmi szukają nietypowych rozwiązań zabawy, na terenie Warszawy widnieje szeroki wachlarz Sali zabaw.

 

  • urodziny warszawa 1
  • przyjęcie urodzinowe 2
  • organizacja urodzin 1
  • malowanie buziek 1
  • przyjęcie urodzinowe 1
  • urodziny warszawa
  • urodziny dla dzieci
  • organizacja urodzin
  • urodziny-organizacja
  • animatornawesele

Urodziny dziecka to niezwykły czas, dzięki naszej organizacji każdy gość przyjęcia urodzinowego poczuję się jak w bajce.

Wesoły animator zorganizuje szalone zabawy z wykorzystaniem akcesoriów na przyjęcia urodzinowe, pomaluje dzieciom buźki profesjonalnymi farbkami, nauczy modelowania baloników w zwierzątka, kwiatki oraz zrobi pyszną watę cukrową.

Malowanie buziek to jedna z atrakcji urodzinowych

Nasi animatorzy to osoby dla których praca z dziećmi jest pasją i przyjemnością. Są to doświadczeni pracownicy, którzy na co dzień organizują przyjęcia urodzinowe, nawet w najcięższych warunkach technicznych. Każdy animator posiada ukończony kurs animacji podczas którego nabywa odpowiednią wiedzę na temat zabaw i kontaktu z dziećmi.

☎KONTAKT Z NAMI?:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *