Wynajem Fotobudki

W dzisiejszych czasach żeby impreza była udana niezbędny jest wynajem fotobudki! Budka fotograficzna to najtrafniejszy wybór na każdą imprezę. Dzięki niej Twoi goście zapamiętają Twój event na zawsze 🙂 Po imprezie z naszą fotobudką gościom pozostanie seria nietuzinkowych zdjęć na pamiątkę 🙂 

wynajem fotobudki warszawa wesele

Nasza budka fotograficzna posiada wbudowane oświetlenie fotograficzne oraz panel dotykowy do wyboru opcji zdjęć. Ponadto nie musisz czekać, nasza fotobudka drukuje zdjęcia w trybie natychmiastowym w najwyższej jakości. 

wynajem fotobudki warszawa kreatorzyimprez

Do tej genialnej atrakcji jaką jest fotobudka posiadamy również różnego rodzaju tła. Na życzenie klienta wynajem fotobudki możliwy jest wraz z  obanerowaniem fotobudki Państwa logiem, dzięki temu fotobudka jest świetnym narzędziem marketingowym i przebojem każdego eventu. 

wynajem fotobudki warszawa urodziny

Nie od dziś wiadomo, że dzieci uwielbiają się przebierać i wcielać w inne postacie, otóż dorośli nie wiele się różnią od dzieci. Każdy gość imprezy z naszą fotobudką chętnie sięga po nasze foto-gadżety. Przy wynajmie fotobudki otrzymują Państwo szeroki wachlarz gadżetów do przebierania się. 

wynajem fotobudki warszawa polska

Nasze ciekawe akcesoria sprawią, że każde Państwa zdjęcie będzie unikalne! 

 

Wynajem fotobudki -koszt:

2h- 800 zł, każda kolejna godzina 300 zł

 

Oceny

4,8/5
362 Klienci zadowoleni