Wynajem trampolin

Wynajem trampolin jako atrakcji to zdroworozsądkowy wybór 🙂 Trampolina jest jedną z najzdrowszych atrakcji i uwielbianych przez dzieci zupełnie tak jak dmuchańce. Świetnie wyrabia w uczestnikach zabawy zręczność, koordynację oraz skoczność. Beztroskie skakanie na trampolinie daje dzieciakom wiele radości i gwarantuje bezpieczne spożytkowanie ich energii.  

wynajem trampolin
Trampolina

Bezpieczeństwo na naszej trampolinie:

Nasza trampolina zabezpieczona jest dookoła siatką, która chroni przed wypadnięciem dziecka, a metalowe części trampoliny zabezpieczone są miękkimi materiałami. Ponadto bezpieczeństwa podczas zabawy pilnuje nasz wyszkolony animator, który wpuszcza na trampolinę uprzednio ustaloną liczbę osób, tak aby nawzajem sobie nie przeszkadzali, a zabawa mogła być swobodna. W celu pełnego bezpieczeństwa zalecane jest zdjęcie całej biżuterii tzn. zegarków, pierścionków, łańcuszków itp. żeby chociażby nie poranić innych osób bawiących się na trampolinie lub samemu sobie nie zrobić krzywdy. Stanowczo zabronione jest również skakanie na trampolinie z gumą do żucia, bo jak wiadomo grozi to zachłyśnięciem się, a takich sytuacji wolimy zdecydowanie unikać. 

wynajem trampolin warszawa

Na życzenie klienta banerujemy trampolinę Państwa logiem- obwód trampoliny 15m wysokość batutu 0,9m.                                                     Trampolina posiada certyfikat jakości i bezpieczeństwa. 

wynajem trampolin atrakcja kreatorzy

Na pozór banalna trampolina może nam dostarczyć dużo dziecięcej radochy i niczym nieograniczonego, spontanicznego śmiechu. Na trampolinie odnajdują się świetnie nie tylko dzieci, ale co jest częstym zdziwieniem również dorośli, którzy ćwiczą swoje możliwości akrobacyjne. Gwarantujemy, że Twoja pierwsza impreza z trampoliną na pewno nie będzie Twoją ostatnią imprezą z tego typu atrakcją.

wynajem trampolin kreatorzyimprez

Cennik wynajmu trampoliny z obsługą:

4h-700zł z vat każda kolejna 1h-100zł z vat 

Zapewniamy montaż i demontaż (nie wlicza się w czas pracy trampoliny). Ze względu na czas trwania montażu i demontażu wynajem możliwy jest na minimum 4h. Możliwość wynajmu na terenie Warszawy i całej Polski.

 

 

Tagi: trampolina warszawa
,
wynajem trampolin
,
trampoliny do wynajęcia
trampoliny warszawa 

 

Ocena wynajmu trampolin

4,5/5
42 Klienci zadowoleni