Zaznacz stronę

ATRAKCJE PLENEROWE 

DLA DZIECI

CZYM SĄ ATRAKCJE PLENEROWE DLA DZIECI ?

Atrakcje plenerowe – (ang. animations for adults ) (ang. outdoor attractions) grupa atrakcji, zabaw, konkurencji przeznaczonych głównie do zaopatrzenia imprez plenerowych, zewnętrznych. Mają na celu wykorzystanie terenu, zapewnionego pod event.

Zabawa pod gołym niebem przynosi najmłodszym wiele korzyści. Zapewnia dzieciom odpowiednią ilość promieni słonecznych i świeżego powietrza co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju. Myślisz pewnie „ale przecież ciągła zabawa w berka po pewnym czasie staje się nudna” i masz racje. Dlatego proponujemy Ci wiele nietypowych i kreatywnych gier, które z pewnością zaskoczą najbardziej wymagającego malucha, bo przecież zabawa pod chmurką cieszy dwa razy bardziej.

JAKIE ATRAKCJE PLENEROWE POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE ?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą bazę atrakcji plenerowych. Do atrakcji plenerowych zaliczamy: zabawy ze zwierzętami, przejażdżki na różnego rodzaju quadach oraz strzelanie z łuku do tarczy.

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE DO ATRAKCJI PLENEROWYCH ?

OCZYWIŚCIE, jeżeli na Państwa evencie plenerowym jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty prądotwórcze. Dzięki nim, goście Twojej imprezy, będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji, czy też obejrzeć film korzystając z naszego kina plenerowego.

 Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *