define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Atrakcje plenerowe na imprezy | KreatorzyImprez 600950777
atrakcje-plenerowe
5 (100%) 2 osób

Atrakcje plenerowe na imprezy

Zapraszamy Państwa do współpracy przy organizacji czasu wolnego dla dzieci podczas imprez plenerowych takich jak pikniki, festyny czy imprezy integracyjne dla dzieci i dorosłych.

Posiadamy szeroki zasób atrakcji plenerowych.

Jedną z nich są warsztaty szczudlarskie. Zarówno dzieci jak i dorośli mają okazję spróbować swoich sił w sztuce cyrkowej jaką jest chodzenie na szczudłach. Na specjalnie przygotowanych szczudłach Wasi goście uczą się pod okiem wyspecjalizowanego instruktora poruszać oraz balansować na wysokości. Niecodzienna atrakcja, którą darzą zainteresowaniem szczególnie najmłodsi.

 

Strzelanie z łuku jest niezwykle wciągającą i zręcznościową atrakcją polegająca jak sama nazwa wskazuje na strzelaniu z łuku do tarczy. Strzelanie z łuku to wspaniała rozrywka podczas której łatwo rozbudzić ducha zdrowej rywalizacji. Pod opieką naszego instruktora możemy zorganizować turniej, z każdym etapem coraz trudniejszy.

Atrakcje plenerowe to również rzutki DART.

Są doskonałym sposobem na dobrą zabawę oraz sprawdzenie swojej zręczności. To świetna zabawa dla całej rodziny, przyjaciół oraz na imprezach integracyjnych. Celne oko jest Twoją mocną stroną? Dart to idealna okazja aby wykazać się swoimi atutami!

Fotostand to nic innego jak fotościanka.

Może to być genialny element promocyjny, który będzie wykorzystany w czasie imprez tematycznych czy kampanii reklamowych, ale i element świetnej zabawy dający masę śmiechu i świetną pamiątkę.

Kucyki Pony przeznaczone są wyłącznie dla dzieci gdyż udźwigną max 45 kg. Nie mniej jednak są uwielbianą przez nie atrakcją. Nie każdy ma okazję usiąść na grzbiecie przesłodkiego kucyka i pojeździć na nim. Zresztą nie od dziś wiadomo, że każdy człowiek powinien mieć kontakt ze zwierzętami gdyż odgrywają one dużą rolę terapeutyczną. Warto łączyć przyjemne z pożytecznym jeżeli ma to mieć dobry wpływ na rozwój Waszego dziecka jednocześnie sprawiając mu przy tym radość.

Następną ciekawą atrakcją jest zorbing.

Dzieci, młodzież ale i dorośli wbrew pozorom uwielbiają zabawę w przezroczystej, niesamowitej zorbie. Atrakcja ta może dostarczyć sporej dawki adrenaliny i emocji. Ta ekstremalna kula naprawdę robi wrażenie!

Na pewno znają Państwo popularną grę Twistera?

W naszym wydaniu jest jeszcze lepsza. Daje możliwość zabawy dużo większej liczbie dzieci niż dotychczas. Pozornie zwyczajna gra, jednak świetnie wspomaga rozwój dzieci. Podczas zabawy dziecko angażuje całe ciało. Twister równie świetnie sprawdza się przy integracji sensorycznej.

Drugą opcją z zakresu gigantycznych gier planszowych jest również mega chińczyk. Wcielanie się w pionki daje dzieciom dużo radości. Gry planszowe rozwijają myślenie strategiczne oraz wyobraźnię. Stwórzcie z własnych rodzin zespoły i spędźcie wspólnie kreatywnie czas.

Ciekawą atrakcją plenerową, o której marzą dzieciaki jest wynajem quada. 

Na tą atrakcję rodziców szczególnie namawiają chłopcy, którzy jak wiadomo od najmłodszych lat mają pociąg do motoryzacji chcąc być jak dorośli tatusiowie. Warto więc zastanowić się nad taką niespodzianką dla swojego dziecka. Oczywiście po swojej stronie zapewniamy instruktora, ale warto wiedzieć że nasze quady same w sobie są bardzo bezpieczne- posiadają regulowaną blokadę prędkości.

Jesteś kinomanem? Lubisz imprezy na powietrzu?

Nic prostszego jak połączyć te dwie opcje. Kino plenerowe to idealna okazja na spędzenie czasu z przyjaciółmi pod gołym niebem. Oglądanie meczu czy filmów w niecodziennych warunkach często cieszy się dużo większym zainteresowaniem potencjalnych klientów. Równie często organizowane są noce filmowe. Klimat towarzyszący nocnym seansom na powietrzu jest niepowtarzalny!

Gry Video są uwielbianą atrakcją przez dzieci.

W swojej ofercie posiadamy takie konsole jak X-Box i Playstation, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie. Dobór gier jest dostosowany do wieku i zainteresowań dziecka, a czas poświęcony na tą zabawę jest wcześniej uzgadniany z rodzicem. Odpowiednio dobrane gry video przynoszą rozrywkę i pozwalają spędzić miło czas. Organizujemy również turnieje gier video dla dorosłych- maniakom gier dostarczają sporą dawkę rywalizacji oraz możliwość gry vis’ a vis.

Atrakcją plenerową mogą być również piłkarzyki, które nie potrzebują żadnego zasilania. Świetnie sprawdzają się na imprezach firmowych i rodzinnych. Fani piłki nożnej uwielbiają tą zabawę, ale co ciekawe atrakcja cieszy się równie wielkim zainteresowaniem wśród Pań. Fajne oderwanie się od codziennych zajęć i inna forma spędzania wspólnego czasu.

Symulator zmiany koła pokaże Państwa gościom, że zmiana koła to nie czarna magia!

Ten symulator to świetna zabawa. Zmiana koła na czas dostarcza dawkę rywalizacji, ale i motywuje do szybkiego działania. Tak naprawdę czas osiągnięty przez uczestnika zabawy zależy od jego sprawności i inwencji twórczej i to on decyduje o zwycięzcach zabawy.

 

Chcesz, żeby wszyscy wiedzieli, że odbywa się u Was impreza?

Gwarantujemy, że z naszym reflektorem będzie to możliwe i przyciągnie on uwagę osób trzecich. Nasz reflektor to tzw. „światełko do nieba”, rzuca bardzo mocne światło w wybranym, określonym kierunku aż na 4 km w niebo. Te reflektory w porównaniu do innych naprawdę robią wrażenie.

Atrakcją dającą dużo pozytywnych emocji jest sztuczna dojna krowa. 

Uczestnicy zabawy siadają w fartuszku na stołeczku i doją krowę. Każdy uczestnik imprezy ma okazję poznać wiejskie życie i prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu wydoić krowę. Zabawa jest jeszcze lepsza kiedy włączymy w nią rywalizację, czyli dojenie krowy na czas! Dodatkowym atutem jest to, że nasza krowa do dojenia jest w pełni bezpieczna, nie musimy się obawiać że nas kopnie lub zareaguje jakoś nieprzyjemnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *