Wakacje z KreatorzyImprez.pl

Wakacje z KreatorzyImprez.pl
Oceń naszą usługę.

Środa… Wczesny poranek …. A my jedziemy.  Świeże powietrze, dookoła las i dużo jezior. Gdzie jedziemy, co się szykuje? To będzie wakacyjna niespodzianka. „Przyjechali, przyjechali!”  – tak się cieszy cała ekipa uśmiechniętych dzieciaków na widok oklejonego Transita KreatorzyImprez.pl .  One jeszcze nie wiedzą, że auto jest napakowane do dachu różnorodnymi atrakcjami dla nich. Co więcej, szykuje się super zabawa.

Przez całe dwa dni od rana do późnego wieczoru zespół KreatorzyImprez.pl zapewniał dzieciom niezapomniane atrakcje. Czego tylko nie zorganizowaliśmy dla tych wspaniałych dzieci! Bawiliśmy się w  animacje ruchowe, razem z babcią tańczyliśmy zumbę. Oczywiście zorganizowaliśmy szaloną kolejkę górską na zjeżdżalni. Zorbing w ogóle był najlepszą atrakcją, po czym dzieci stwierdziły, że chcą mieć swoją prywatną  „ogromną bańkę”. Strzelaliśmy z łuku, robiliśmy ogromne bańki mydlane, nauczyliśmy się skręcać balonikowe zwierzątka. Wspólnie zjedliśmy chyba z kilka kilo cukru w postaci kolorowej waty cukrowej. Malowaliśmy sobie nawzajem buźki (trzeba było widzieć jak kolorowe były nasze animatorki . Z dziecięcego fryzjera skorzystały nie tylko dzieci ale również rodzice. Razem z dzieciakami przeprowadziliśmy najciekawsze eksperymenty chemiczne. Obejrzeliśmy Minionków, oczywiście z chrupiącym popcornem w ręku. Na koniec wyruszyliśmy do lasu, bo zorganizowaliśmy super podchody.
Takie wakacje na długo zostaną w pamięci i również na papierze, bo nasza fotobudka udokumentowała te wspaniałe chwile.

Ciężko stwierdzić kto był bardziej zachwycony: dzieci czy animatorzy. Chyba jednak te pierwsze, bo już dostaliśmy zaproszenie na kolejny rok. Dziękujemy wszystkim za super zabawę!
KreatorzyImprez.pl – kochamy to co robimy!

wynajem animatorów
Zabawa wkacyjna