Dodatki do pakietów urodzinowych

DODATKI URODZINOWE

CZYM SĄ DODATKI URODZINOWE ?

Dodatki do pakietów urodzinowych – (ang. additions to birthday packages) dodatkowe atrakcje zorganizowane na przyjęciu urodzinowym, gwarantujące jeszcze lepszą zabawę.

Standardowy pakiet urodzinowy zawiera w sobie zabawy z animatorem, malowanie buziek, modelowanie balonów oraz urządzenie z watą cukrową – co jest gwarancją udanych urodzin. Jeśli chcesz wyjść poza schemat i sprawić by były one jeszcze lepsze, koniecznie skorzystaj z naszych pakietów dodatków.

JAKIE ATRAKCJE WYBRAĆ NA IMPREZĘ ?
W swojej ofercie mamy same odlotowe atrakcje. Wśród imprez plenerowych dominuje:  zjeżdżalnia, mały zamek ze zjeżdżalnią i piniata z cukierkami. Absolutnym hitem jest nasz pokaz baniek mydlanych, który ożywi każdą imprezę. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i możliwość samodzielnego stworzenia baniek oraz zamknięcie w jednej z nich.

Dzięki fotobudce uczestnicy mogą  wyjść z imprezy z  pamiątką. Nasz iluzjonista wyczaruje uśmiech na każdej twarzy a dziecięca fryzjerka wyczaruje cuda na głowach dzieci. Chcesz nauczyć się czegoś nowego? – nie ma problemu, organizowane warsztaty tematyczne nauczą Cie malowania piaskiem, dekorowania babeczek, lepienia pierogów czy chociażby chodzenia na szczudłach. Jak widzisz, każda atrakcja jest niepowtarzalna i oryginalna.

Napisz nam: co lubisz, czym się interesujesz, jaki masz pomysł na swoją imprezę. Wybierzemy wszystko pod ciebie!

EFEKT WOW NA TWOJEJ IMPREZIE ?
Każda atrakcja, którą urozmaicisz Swoje wydarzenie zrobi WOW. Dużo zależy od tego, jaką imprezę zorganizujesz.

Jeżeli preferujesz imprezy na świeżym powietrzu i dysponujesz odrobiną miejsca to na pewno nie może zabraknąć pokazu baniek, fotobudki, zjeżdżalni.  Jeżeli dzieci chcą słodkiej zabawy to proponujemy fontannę czekoladową czy piniatę ze słodyczami. Zaproś również naszego iluzjonistę albo uroczą maskotkę. Jeśli chcesz by było jeszcze lepiej przystrój miejsce imprezy balonami z helem gdzie zorganizujesz warsztaty tematyczne czy dziecięcy kącik fryzjerski.

Mamy dla Ciebie propozycje na każde wydarzenie, dlatego nie czekaj – napisz do nas i zrobimy coś WOW!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *