Imprezy wielkanocne

IMPREZY

  WIELKANOCNE

CZYM SĄ IMPREZY WIELKANOCNE ?

Imprezy wielkanocne – (ang. easter party) wszystkie przyjęcia organizowane w okresie wielkanocnym. Jeżeli szukasz atrakcji w okresie wielkanocnym mamy coś idealnie dla ciebie. W naszym asortymencie znajdziesz: przebranie wielkanocnego kurczaczka, modelowanie wielkanocnych figurek z gipsu i zdobienie jajek.

IMPREZY WIELKANOCNE

Nadaj w pełni świątecznego charakteru swojemu wydarzeniu !

Zorganizuj niepowtarzalne Święta Wielkanocne dostarczając mocy wrażeń wszystkim uczestnikom ? Zapewnij masę atrakcji tym najmniejszym w postaci wielkanocnego kącika plastycznego, warsztatom malowania wielkanocnych figurek gipsowych czy też wykonywania niepowtarzalnych kurczaczków.

Nasze animatorki zadbają o to, żeby na przyjęcie nie wkradła się nuda. Posiadają skuteczne sposoby na to, by ją przegonić na dobre ! ?

JAKIE ATRAKCJE SPRAWDZĄ SIĘ NA IMPREZIE WIELKANOCNEJ?

Wszystko zależy od rodzaju imprezy jaką organizujesz. Oczywiście jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Na wielkanocnych imprezach firmowych dominują zdecydowanie warsztaty: dekorowanie jajek wielkanocnych, malowanie figurek gipsowych i wiele innych.

Impreza bez kurczaczka wielkanocnego i animatorki wodzirejki nie może się udać. Napisz do nas już teraz i zróbmy razem najlepszą imprezę wielkanocną 😉

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

Chcesz zrobić w swojej szkole zabawę wielkanocną? A może piknik rodzinny przed świętami wielkanocnymi? Z nami możesz zorganizować pełną żółtych kurczaczków i kolorowych pisanek wydarzenie. Marzy ci się wyjątkowy scenariusz napisany tylko dla ciebie? Z wielką chęcią go napiszemy razem z tobą, pomożemy dobrać warsztaty oraz zaproponujemy animacje dla dzieci. To co jest naszym i waszym wyznacznikiem sukcesu to uśmiechy uczestników zabaw których nie zabraknie na twoim wydarzeniu! Zostawiając dziecko pod opieką naszych animatorów możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo, posiadamy wykfalifikowanych pracowników którzy zadbają o twoje dzieci!  Z nimi nie ma czasu na nudę!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *