Jedzenie

Poczęstunek stanowi najbardziej rozchwytywaną atrakcję podczas każdej imprezy. Spraw by Twoi gości znaleźli się w siódmym niebie.

Zapewniamy, że każda oferowana przez nas potrawa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Czym jest jedzenie?

Jedzenie – (ang. foods ) Termin określający żywność przeznaczoną do konsumpcji. Żywności może być przetworzona bądź nie, w zależności od potrzeb smakowych.  

Wata cukrowa

Zobacz!

Kolorowa wata cukrowa

Zobacz!

Mała fontanna czekoladowa

Zobacz!

Duża fontanna czekoladowa

Zobacz!

Grill z obsługą

Zobacz!

Hot dog standard

Zobacz!

Hot dog delux

Zobacz!

Zapiekanki

Zobacz!

Zakręcony ziemniak

Zobacz!

Frytki

Zobacz!

Kolba kukurydzy

Zobacz!

Nachosy

Zobacz!

Popcorn

Zobacz!

Co zalicza się do jedzenia ?

Jedzenie to bardzo szeroka gama usług. Nasza oferta posiada wiele rodzai przekąsek, które dostosowujemy specjalnie do upodobań klienta. Jesteś my w stanie zaoferować wiele smakołyków słodkich takich jak wata cukrowa czy fontanna czekoladowa. Oprócz tego posiadamy również dział z jedzeniem wytrawnym. Serwowane przez nas hot dogi, zapiekanki, pop corn czy  dania z grilla z pewnością przekonają do siebie wielu nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Dania spoza oferty

Oczywiście, jest możliwość zamówienia potrawy nie występującej w naszej ofercie. Z myślą o naszych klientach i ich zadowoleniu, ciągle chcemy się rozwijać. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi. Dzięki Twojemu zamówieniu i Ty możesz się przyczynić do rozbudowy naszej firmy.

Bo kto się nie rozwija ten stoi w miejscu, a my chcemy biec przed siebie!

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o