Profesjonalne piłkarzyki stołowe

[rev_slider alias=”pilkarzyki357″]

Profesjonalne piłkarzyki stołowe

Profesjonalne piłkarzyki stołowe to element obowiązkowy na każdym zlocie fanów piłki nożnej. Wprowadzą one dodatkową szczyptę rywalizacji, która doda energii nawet najnudniejszej imprezie. Oczywiście nikt nie powiedział, że nasze stoły zarezerwowane są tylko dla miłośników footbolu. Jest wręcz przeciwnie! Każdy kto ma ochotę spróbować swych sił w tej konkurencji może to zrobić. Rywalizacja indywidualna czy grupowa to żaden problem! Nasz animator rozstrzygnie każdy mecz!

Atrakcja ta kierowana jest nie tylko do osób dorosłych, lecz także dla dzieci czy nawet całych rodzin. Każdy jest w  stanie użytkować nasze piłkarzyki stołowe! Dzięki swojej prostocie w użytkowaniu, nikt nie będzie miał problemu z korzystaniem!

Zarezerwuj profesjonalne piłkarzyki stołowe już teraz!

1 am blok tekstu. Kliknij przycisk Edytuj, aby zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing Elit. Ut Elit Elit, gdzie indziej niesklasyfikowane ullamcorper luctus Mattis, dapibus leo pulvinar.

Co wyróżnia nasze piłkarzyki?

Po pierwsze łatwy i bezproblemowy montaż. Dzięki swojej budowie każda osoba, nie mająca nawet styczności z tym urządzeniem, jest w stanie złożyć stół. Dzieje się tak za sprawą intuicyjnej konstrukcji pozwalającej na samodzielne zmontowanie.

Po drugie wymiary. Nasze stanowiska do gry są dużych rozmiarów co gwarantuje komfort w grze. Możliwa jest regulacja wysokości stołu do określonego poziomu.

Po trzecie wykonanie. Każdy stół wyposażony jest w antypoślizgowe rączki zapobiegające niespodziewanemu wyślizgnięciu się w kluczowym momencie.  Teleskopowe drążki też mają znaczenie.  Ponadto zainstalowane są belki od spodu stołu wzmacniające  pole gry, by mieć pewność że nic nie przeszkodzi w rozgrywce.

 

Skontaktuj się z naszymi doradcami

e-mail: biuro@kreatorzyimprez.pl

tel: 600 950 777

dane firmy: P.H.U Nestor

ul. Bolesławicka

12 03-325 Warszawa

NIP: 524-249-08-03

Organizacja przyjęcia krok po kroku

Organizujesz imprezę dla dzieci i zastanawiasz się od czego zacząć planowanie przyjęcia? Mamy dla Ciebie prosty w wykonaniu plan opierający się na 4 etapach.

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest przygotowanie listy gości, ustaleniem terminu oraz miejsca przyjęcia.

Drugim krokiem jest wysłanie do nas wiadomości.

Trzecim krokiem jest uzgodnienie z naszym doradcą szczegółów imprezy.

Czwarty, i ostatni krok, to stawić się na najlepszej imprezie w Warszawie!