Czym są wydarzenia firmowe ?

Wydarzenia firmowe – (ang. company events) rozległy, bardzo różnorodny termin, opisujący wszelakie spotkania organizowane dla pracowników danej firmy, przedsiębiorstwa. Na wydarzenia firmowe składają się między innymi: spotkania integracyjne, wigilie firmowe, konferencje, wyjazdy firmowe, imprezy plenerowe (dla pracowników wraz z rodzinami).

Wydarzenia firmowe

Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez, eventów dla firm. W swojej ofercie posiadamy atrakcje, dzięki którym jubileusz firmy, impreza integracyjna zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników.

Planujesz promocję swojego produktu? Nic prostszego! Idealnym rozwiązaniem jest wynajem hostess i promotorów. Pełne wdzięku hostessy, zachęcające do zapoznania się z Twoim produktem, to świetny zabieg reklamowy. Zapewnimy hostessy i promotorów w strojach dostosowanych do charakteru i tematyki eventu.

Otwarcie sklepu, czy też innego punktu, to świetna okazja do rozpowszechnienia swojej marki. Organizacja tego typu wydarzeń, jest naszą codziennością. Wiemy co sprawi, że zostaniecie pozytywnie zapamiętani przez przyszłego klienta. Zrób nietuzinkowe otwarcie z pomocą naszych atrakcji na imprezy już dziś!!!

Organizacja imprezy firmowej? Zastanawiasz się, co powinno się na niej znaleźć? Jakie miejsce wybrać? Skontaktuj się z nami. Jako profesjonalna Agencja Eventowa, wszystkim się zajmiemy. Przedstawimy propozycje miejsc, scenariusze przebiegu, czy też atrakcje na imprezy integracyjne.

Akcje reklamowe

Hostessy Promotorzy

Imprezy integracyjne

Jubileusze firmowe

Organizacja stoisk targowych

Otwarcia sklepów

Akcje reklamowe Kliknij
Hostessy Promotorzy Kliknij
Imprezy integracyjne Kliknij
Jubileusze firmowe Kliknij
Organizacja stoisk targowych Kliknij
Otwarcia sklepów Kliknij
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!
Dowiedz się więcej!

Jakie atrakcje wybrać na imprezę integracyjną ?

Wszystko jest zależne od tego, czym zajmuje się dana firma. Dopasowujemy atrakcje do danej branży, co bardzo cieszy naszych klientów. Bardzo duże znaczenie ma też tematyka eventu, którą wybierzesz. Może to być impreza firmowa w klimacie lat 90, Ojca Chrzestnego, czy też tradycyjny bal przebierańców.

Nasze doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń, pozwala na idealny dobór atrakcji dla dorosłych, jak i dla całych rodzin. Atrakcje uniwersalne które z pewnością, wpasują się na każdą imprezę firmową to m.in. wynajem waty cukrowej, mobilne stanowisko z popcornem, stoły do gry w piłkarzyki, siłowanie na rękę, pokaz iluzjonisty, czy też Dj z nagłośnieniem. To nasze usługi, zaliczane do tzw. “pewniaków”. Gwarantują dobrą zabawę wszystkich obecnych.

Czy nasze atrakcje, są dobrym pomysłem na reklamę?

Oczywiście, że tak !!  W naszej ofercie znajduje się mnóstwo, wyjątkowych atrakcji dla firm. Fakt, iż są one niespotykane jest ogromnym plusem dla Twojej firmy, produktu. Zostają zapamiętywane przez osoby korzystające. Dodatkowo większość naszych urządzeń, ma możliwość brandingu. Dając przykład –  urządzenie do produkcji waty cukrowej, na której widnieje logo firmy, zostaje z daleka zauważone przez przechodniów, a co za tym idzie zostaje pozytywnie zapamiętane.

Czy zajmujemy się tylko dużymi imprezami dla firm?

Organizujemy kompleksowo, zarówno duże jak i małe imprezy firmowe. Dopasowujemy się do oczekiwań i wymagań klienta. Szeroka gama usług, które znajdziesz w naszym katalogu, pozwala na zaopatrzenie każdego spotkania firmowego. Prócz atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, jesteśmy w stanie zapewnić różnorodne stanowiska z mobilną gastronomią tj. popcorn, hot dog, saturator i wiele innych.

Wejdź w zakładkę “KONTAKT” i napisz do nas już dziś 

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 1 votes
Grupa usług
Dla firm
Nazwa usługi
Wydarzenia firmowe
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock