Czym są miejsca na imprezy?

Miejsca na imprezy (ang. places for parties) specjalnie zaprojektowane i stworzone przestrzenie sprzyjające dobrej zabawie. Biorąc pod uwagę specyfikę przyjęcia wyróżniamy kilka rodzai miejsc na imprezy – restauracje, sale weselne czy przestrzenie plenerowe. Niemniej jednak zadowolenie gwarantowane jest w każdym wypadku! 

Miejsca na imprezy

Wybór odpowiedniego miejsca na przyjęcie to nie lada wyzwanie. Odpowiedni wygląd sali, super lokalizacja czy zaplecze gastronomiczne to jedne z wielu czynników wpływających na podjęcie decyzji. Tylko jak znaleźć salę gdy jest ich tyle wokół?

Z pomocą przychodzimy my – KreatorzyImprez!

Posiadamy szeroką bazę sieci restauracji, sal weselnych, przestrzeni eventowych oraz domów specjalnie przygotowanych na imprezy. Nieustannie rozwijamy swoje kontakty branżowe dzięki czemu najwięcej korzyści odnosisz właśnie TY. Z dnia na dzień masz możliwość wyboru coraz większej ilości najlepszych miejsc na imprezy.

Każdy z ferowanych przez nas lokacji gwarantuje niezapomnianą zabawę!

Restauracje

Sale weselne

Przestrzenie eventowe

Dom na imprezy

Restauracje Kliknij
Sale weselne Kliknij
Przestrzenie eventowe Kliknij
Dom na imprezy Kliknij
Restauracje

a

a

Lokal gastronomiczny wewnątrz którego przyjęcia odbywać się mogą w kameralnym bądź dużym gronie znajomych.

Atutem tego miejsca jest smak podawanych w nim dań. Często odpowiedni wystrój wnętrza definiuje rodzaj kuchni przygotowywanej w tym lokal.

Restauracje wybierane są przez naszych klientów głównie jako miejsce odbycia się urodzin, lecz także organizacji jubileuszy, imprez integracyjnych czy eventów okolicznościowych.

RESTAURACJE

Sale weselne

a

a

Chcesz mieć ślub jak z bajki? Taki, o jakim śniłaś już jako mała dziewczynka?

Nasz zespół pracowników z chęcią pomoże Ci przy organizacji tego wielkiego dnia.

Oprócz oferowanych przez nas sal weselnych, jesteśmy w stanie również zaproponować Ci różnego rodzaju atrakcje, które jeszcze bardziej dodadzą blasku przyjęciu.

Przestrzenie eventowe

a

a

Planujesz nietypowy event i nadal nie wiesz gdzie go zorganizować?

Dzięki KreatoromImprez nie musisz się tym już martwić!

Niezależnie od tego czego szukasz pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce, które spełni Twoje oczekiwania.

Dom na imprezy

a

a!

Masz dosyć oklepanych imprez spod znaku zatłoczonych parkietów i kilometrowych kolejek do baru? A może szukasz bardziej kameralnego miejsca na Twoją imprezę.

Jeśli TAK oferujemy Ci wynajem domu specjalnie przygotowanego na taką okazję!

Dzięki temu nie musisz się już martwić o tłuczony wazon czy bałagan na koniec przyjęcia.

Lokale z którymi współpracujemy

Z myślą o naszych klientach nieustannie powiększamy bazę danych lokali oraz przestrzeni eventowych z którymi współpracujemy. Miejsca przez nas wyselekcjonowane wyróżniają się nietuzinkową aranżacją wnętrz, dogodną lokalizacją, pysznym kącikiem gastronomicznym oraz profesjonalną obsługą. Proponowane przez nas miejsca znajdują się na terenie całej Polski.

W każdy z miejsc spotkań impreza na pewno będzie na najwyższym poziomie, dzięki czemu wszyscy goście będą ją wspominać przez długi czas.

Jakie rodzaje miejsc na imprezy oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się wiele lokali w których możliwe jest zorganizowanie przyjęcia. W zależności od upodobań a także specyfiki eventu, nasza agencja proponuje wynajem restauracji, sal weselnych, przestrzeni eventowych oraz domów specjalnie przygotowanych na nadchodzące przyjęcia.

Gdzie najlepiej zorganizować imprezę?

Wybór odpowiedniego miejsca w którym odbędzie się planowane przez nas przyjęcie to z pozoru łatwe zdanie. Gdy przyjrzymy się mu z bliska zauważamy coraz więcej wierzchołków góry lodowej.

Położenie lokalu, rodzaj przygotowywanej w nim kuchni, wygląd wnętrza czy wielkość sali to tylko nieliczne z problemów.

Najlepsze miejsce zależne jest przecież od charakteru organizowanej imprezy. Dla niektórych może to być bar z piwem a dla innych wykwintna restauracja.

Niemniej jednak nasz zespół pełen kreatywnych osób pomoże dobrać najlepsze miejsce idealne dla Twojego przyjęcia!

Czy zajmujemy się kompleksowo organizacją przyjęć?

Jak najbardziej. Po przekazaniu nam szczegółów oraz wymagań, zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Znajdziemy dla Państwa idealne miejsce na przyjęcie komunijne oraz zapewnimy wspaniałe atrakcje dla dzieci. Wszystko po dokładnej konsultacji z klientem. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że przyjęcie będzie perfekcyjnie przygotowane.

Jakie atrakcje wybrać na imprezę?

W zależności od grupy wiekowej uczestników przyjęcia a także jego specyfiki jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wiele atrakcji.

Atrakcji, które pomogą się świetnie bawić dorosłym, to m.in. fotobudka, która daje wiele uśmiechu. Śmieszne zdjęcia w kolorowych przebraniach, to obowiązkowy element każdego przyjęcia. Posiadamy również usługi, dzięki którym, Wasi goście nie będą schodzić z parkietu. Zachęcamy do skorzystania z naszego Dja z nagłośnieniem, oświetlenia, wytwornicy dymu i wielu innych .

Jeżeli zaś chcesz zadbać o atrakcje dla najmłodszych na Twoim wydarzeniu nie może zabraknąć dmuchanych atrakcji, dużej zjeżdżalnie i trampoliny cieszącej każdą małą buzię. Podczas imprezy plenerowej mamy możliwość prowadzenia również warsztatów oraz organizacji gier sportowych. Najważniejszą osobą, która zadba o dobrą zabawę podczas takiej imprezy będzie animator, który przeprowadzi liczne gry i konkursy dla dzieci.