Zaznacz stronę

Wypożyczalnia atrakcji

Atrybutem odróżniającym nas od konkurencji jest możliwość wypożyczenia sprzętu wraz z wykwalifikowanym personelem. Wpływa to na czerpanie jeszcze większe radości z już i tak przepełnionych pozytywną energią chwil.

Po naszej stronie znajduje się przyjęcie zamówionych atrakcji oraz przygotowanie ich do niezawodnego użytkowania. Oczywiście podczas wydarzeń nasi pracownicy czuwają nad bezpieczeństwem i obsługują atrakcji, a po zakończonym użytkowaniu urządzeń, wracają z nim do naszej bazy.

Oferowane przez nas atrakcje atrakcyjne znajdą wielbicieli w każdym gronie. Zarówno dzieci jak i dorośli są wniebowzięci.

Jeszcze nikt nie wyszedł z naszej imprezy smutny, a tym bardziej niezadowolony!

Czym jest wypożyczalnia atrakcji?

 

Wypożyczalnia atrakcji - (ang. attraction rental) - jest miejscem, gdzie można wypożyczyć różnorodne atrakcje na każdych wydarzeniach.

Atrakcje dla dorosłych

Zobacz!

Atrakcje dla dzieci

Zobacz!

Gastronomia

Zobacz!

Zaplecze techniczne

Zobacz!

Wydarzenia firmowe

Zobacz!

Organizacja urodzin

Zobacz!

Wydarzenia okolicznościowe

Zobacz!

Miejsca na imprezy

Zobacz!

Które atrakcje dla dorosłych są najlepsze?

Organizujemy fantastyczne urodziny dla dorosłych, nawet dla 40 latków! Dla nas nie ma ani górnego, ani dolnego limitu lat! Posiadamy ogromny wybór atrakcji na wymarzone przyjęcie urodzinowe!

Warto wypróbować występów naszych animatorów, magików czy artystów a symulatory (np. dojenia krowy) zaangażuje wszystkich imprezowiczów!

Pamiętaj o przekąskach i super muzyce! Sprawdź nasze strony z gastronomią i DJ’em!

Czy ilość gości ma wpływ na wybór usługi?

Absolutnie nie! Jesteśmy bardzo elastyczni a naszym głównym celem jest przygotowanie wymarzonej imprezy! Oczywiście jeden animator czasem może nie wystarczyć ale nie jest to dla nas żaden problem!

SuperGIRL

Czy atrakcje dla dorosłych sprawdzą się na imprezie dla dzieci?

Na naszej stronie internetowej znajduje się zakładka ze specjalnie zaprojektowanymi atrakcjami wyłącznie dla dzieci ale nigdy nie mówimy nie! Każdy lubi coś innego a my jesteśmy gotowi zrealizować najbardziej szalone zamówienie! 😍

Kompleksowa obsługa

Nie musisz się już martwić o szczegóły! My zadbamy o twoją imprezę.

Pełna satysfakcja

Zależy nam żebyś Był w pełni zadowolony z naszych atrakcji.

Dojedziemy wszędzie

Niestraszne nam deszcz czy niepogoda!
[cocoon_banner_grid banners=”%5B%7B%22image%22%3A%2220735%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%2237074%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%2223065%22%7D%2C%7B%22image%22%3A%2237075%22%7D%5D”]

Czym różni się agencja eventowa od wypożyczalni atrakcji?

Agencja eventowa zajmuje się kompleksową organizacją wydarzenia: od pomysłu po realizacje.  Agencja eventowa jest swojego rodzaju opiekunem projektu. To właśnie agencja jest pomysłodawcą – w jakim stylu będzie przeprowadzone wydarzenie. Agencja eventowa również tworzy scenariusz imprezy,  dobiera i wypożycza atrakcje, dba o jakość i przebieg całego wydarzenia.

klaun animator
edf

Wypożyczalnia atrakcji jest miejscem gdzie bezpośrednio można wynająć atrakcje, urządzenia na dowolne wydarzenie. Największym plusem wypożyczalni jest bezpośredni wynajem, czyli brak podwykonawców. To się wiążę z: mniejszym kosztem wypożyczania; gwarancją, że wypożyczone urządzenia dotrą na miejsce “na czas”.