Imprezy tematyczne

Brakuje ci pomysłu na imprezę? Chciałbyś aby była wyjątkowa, niepowtarzalna ? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, będzie organizacja imprezy tematycznej. W naszej ofercie znajdziesz kilka propozycji, co nie oznacza, że tylko w tej tematyce organizujemy przyjęcia. Zastanów się nad tematem przewodnim, a my zajmiemy się resztą. Sprawimy, że Twoja impreza będzie bardzo klimatyczna oraz niepowtarzalna. Daj się zaskoczyć !

Skąd czerpać pomysły na imprezy tematyczne?

Na łamach naszej strony prezentujemy tylko kilka naszych pomysłów na nietuzinkowe imprezy. Od 12 lat zajmujemy się tworzeniem indywidualnych scenariuszy , które kroimy  na miarę naszego klienta.

Czym są imprezy tematyczne?

Imprezy tematyczne – (ang. themed parties) spotkanie towarzyskie mające motyw przewodni. Zazwyczaj imprezom tematycznym towarzyszą stroje , makijaże w temacie wydarzenia.

Który motyw imprezy tematycznej wybrać?

Wybór należy do Ciebie , ponieważ wszystkie scenariusze opracowane przez nas mają na celu zapewnienie jak najlepszej zabawy. Projektując Twoją imprezę zależy nam na skrojeniu oferty bezpośrednio pod wymagania . Z każdym dniem nasza oferta imprez tematycznych się powiększa.

Czy motywy imprez dla dorosłych sprawdzą się na imprezie dla dzieci?

Zazwyczaj dobra zabawa nie jest uzależniona od wieku uczestnika imprezy, ponieważ dobry imprezowy nastrój udziela się wszystkim uczestnikom wydarzenia. Oczywiście tworzymy imprezy tematyczne skierowane do danej grupy wiekowej. Jubileusz firmy, urodziny czy inna impreza może opierać się ma motywie przewodnim.

Dla dorosłych liczy się zabawa, wiemy o tym najlepiej organizując typowo tematyczne imprezy dla dorosłych !!

 

W naszej tematyce znajdziecie między innymi

  • Sweet Party gdzie wata cukrowa odgrywa najważniejszą rolę. Musi być słodko.
  • Popcorn Party – najbardziej zjadliwa impreza we wszechświecie. Maszyna z oświetleniem LED idealnie dopełnia wnętrze klubu i świetnie współgra z całą imprezą.
  • Cyrkowe Party – impreza w tej tematyce nie obędzie się bez ikony cyrku jaką jest KLAUN !! W trakcie naszego show wykorzystujemy kombinację wielu technik cyrkowych.
  • Balonikowe Party – nie ważne ile lat mają uczestnicy imprezy. Skręcanie kolorowych balonów, z których powstają niezwykłe kształty (zwierzątka, kwiatki, miecze i nawet najbardziej zawstydzające baloniki.
Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Imprezy
Nazwa usługi
Imprezy tematyczne
Cena
PLN od 1000
Dostępność usługi
Available in Stock

Leave a Comment

Your email address will not be published.

); ga('send', 'pageview');