Czym jest impreza urodzinowa?

Impreza urodzinowa – (ang. birtday party ) Impreza okolicznościowa, na której spotyka się rodzina, czy też grupa znajomych. Najczęściej ma miejsce w lokalach gastronomicznych, specjalnie przystosowanych salach, czy też w domowym zakątku. Najpopularniejszą imprezą urodzinową jest tzw. osiemnastka.

Organizacja urodzin

Impreza urodzinowa to wyjątkowe wydarzenie dla jubilata. Musi to być  spotkanie, pełne dobrej muzyki i zabawy.

Organizacja urodzin dla dzieci, dorosłych, czy też osiemnastek należą do naszych codziennych zadań. Jedną z niezbędnych usług jest wynajem Dj’a wraz z nagłośnieniem.

Każda impreza tego typu, nie może obyć się bez tanecznego szaleństwa. Bez znaczenia czy są to dzieci, czy dorośli. Nasz animator – wodzirej rozkręci nawet najbardziej sztywne towarzystwo.

Dzięki nam, Twoja impreza urodzinowa, będzie na ustach gości przez długi czas.

Organizacja urodzin dla dzieci

Organizacja 18 urodzin

Organizacja urodzin dla dorosłych

Dodatki do pakietów urodzinowych

Organizacja urodzin dla dzieci Kliknij
Organizacja 18 urodzin Kliknij
Organizacja urodzin dla dorosłych Kliknij
Dodatki do pakietów urodzinowych Kliknij
Wybierz usługę!
Wybierz usługę!

Od A do Z. Czy zajmujemy się organizacją imprezy urodzinowej od podstaw?

Jak najbardziej, nie musisz się niczym martwić. Musimy poznać, preferencje oraz oczekiwania klienta, resztą zajmiemy się już my. Przedstawimy kilka propozycji, co do przebiegu urodzin, atrakcji które według nas pasują do danego wydarzenia. Jeśli jest taka potrzeba wyszukujemy miejsce, w którym miała by się odbyć impreza urodzinowa. Daj nam pole do popisu, a gwarantujemy dobrą zabawę. Organizujemy najlepsze imprezy urodzinowe, dla każdego pokolenia.

Mamy dla Ciebie propozycje na każde wydarzenie, dlatego nie czekaj – napisz do nas i zrobimy coś WOW!

Jakie atrakcje wybrać na urodziny dziecka ?

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz atrakcji na urodziny dziecka. Specjalnie dla małoletnich jubilatów, stworzyliśmy pakiet urodzinowy. Zapewniamy w nim 2-godzinną zabawę z naszym animatorem zabaw. W pakiecie znajdziesz również: cukrową watę, zabawy z chustą Klanza, gry i zabawy ruchowe, ulubione piosenki najmłodszych!

Idealnym dodatkiem jest wynajem maskotki, która może wnieść urodzinowy tort. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również pokaz iluzjonisty, czy też zamykanie w ogromnej bańce mydlanej.

Co polecamy na urodziny osoby dorosłej?

Sprostanie wymagań na imprezę urodzinową osoby dorosłej, nie należy do łatwych. Jednak my jesteście specjalistami, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Wieloletnie doświadczenie, podpowiada nam, które z atrakcji wplączą się w klimat danej imprezy.

Największą popularnością cieszą się; Beer Pong, Dj z nagłośnieniem, Alko-Patrol, czy też wynajem symulatora jazdy na jednym kole (WheelieMachine). Nasze stoiska z małą gastronomią tj. Hot Dogi, czy popcorn, świetnie uzupełnią imprezę. Pamiętaj! Jeśli atrakcje na urodziny, to tylko od nas.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
4.5 based on 4 votes
Grupa usług
Urodziny
Nazwa usługi
Organizacja urodzin
Cena
PLN od 350
Dostępność usługi
Available in Stock