Czym są atrakcje dla dzieci?

Atrakcje dla dzieci – (ang. attractions for children) usługi, które pomogą Ci stworzyć niezapomniane przyjęcie dla dzieci. Atrakcje dla dzieci są gwarancją udanej zabawy i szerokiego uśmiechu na buźce każdego małego uczestnika wydarzenia.

Usługi:

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci to nasza specjalność. Zorganizujemy mega czas maluchom o każdej porze, w każdym miejscu i zrobimy imprezę o każdej tematyce. Nasz młody zespół stworzył ofertę, która pozwala na zorganizowanie Kinder party od A do Z.

Najważniejszymi osobami, które dbają o dobrą zabawę podczas wydarzeń dla dzieci są animatorzy. Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i animacje z użyciem odpowiedniego sprzętu. Ponadczasowym hitem są oczywiście: malowanie buziek, skręcanie balonikowych zwierzątek oraz słodki poczęstunek – wata cukrowa.

Bańkę łap, bańkę łap! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego. W swojej ofercie posiadamy też duże maskotki, będą one wspaniałym gościem na każdej imprezie. Maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi podczas imprez i balów. Na imprezach plenerowych nie może zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz kucyka z instruktorem.

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki-opiekunki zajmą się maluszkami, dzięki czemu rodzice będą mieli czas dla siebie. Dla miłośników zajęć manualnych mamy wachlarz warsztatów. W zależności od pory roku organizujemy zajęcia tematyczne.

Pokazy naszego iluzjonisty utrzymane są w konwencji zabawy i interakcji z młodą publicznością, dzięki czemu dzieci mogą wejść w świat iluzji. Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło się komfortowo, było w pełni zaadaptowane w pokaz oraz czerpało jak najwięcej wiedzy, a przede wszystkim frajdy!

Animacje dla dzieci

Zobacz!

Atrakcje uniwersalne

Zobacz!

Atrakcje plenerowe

Zobacz!

Dmuchańce

Zobacz!

Warsztaty dla dzieci

Zobacz!

Symulatory multimedialne

Zobacz!

*Balony

Zobacz!

Usługi:

· Balon lateksowy do 30 cm
· Balon lateksowy do 50 cm
· Balon lateksowy do 90 cm
· Balon foliowy do 30 cm
· Balon foliowy do 50 cm
· Balon foliowy do 100 cm
· Bukiet balonowy z 1 cyfrą
· Bukiet balonowy z 2 cyframi
· Łuk z balonów
· Balony spersonalizowane lateksowe do 30 cm
· Balony spersonalizowane  lateksowe do 50 cm
· Dekoracje z balonów
· Pompka do balonów elektryczna
· Kompresor
· Obsługa do montażu balonów

Duże maskotki

Zobacz!

Mega gry-planszowe

Zobacz!

Imprezy mikołajkowe

Zobacz!

Imprezy wielkanocne

Zobacz!

Chcę zorganizować Kinder Party – od czego zacząć ?

Organizujesz imprezę dla dzieci i zastanawiasz się od czego zacząć planowanie przyjęcia? Mamy dla Ciebie prosty w wykonaniu plan opierający się na 4 etapach.

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest przygotowanie listy gości, ustaleniem terminu oraz miejsca przyjęcia.

Drugim krokiem jest wysłanie do nas wiadomości.

Trzecim krokiem jest uzgodnienie z naszym doradcą szczegółów imprezy.

Czwarty, i ostatni krok, to stawić się na najlepszej imprezie w Warszawie!

Nasi doświadczeni animatorzy poprowadzą każde Kinder party. Zorganizują mnóstwo zabaw ruchowo – tanecznych, przeprowadzą konkursy, pomalują maluchom buźki oraz każdy uczestnik otrzyma balonikowe zwierzątko. Na przyjęciach, gdzie mamy odrobinę miejsca na świeżym powietrzu nie może zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz mega baniek mydlanych.

Z nami organizacja Kinder party to łatwizna 🎉

Organizuję plenerową imprezę dla dzieci – co wybrać ?

Impreza plenerowa z udziałem dzieci? – to nasza specjalność. Na Twoim wydarzeniu nie może zabraknąć dmuchanych atrakcji, duże zjeżdżalnie i trampoliny cieszą każdą małą buzię. Podczas imprezy plenerowej mamy możliwość prowadzenia również warsztatów oraz organizacji gier sportowych. Najważniejszą osobą, która zadba o dobrą zabawę podczas takiej imprezy będzie animator, który przeprowadzi liczne gry i konkursy dla dzieci.

Gdzie zabrać dzieci na weekend?

Każdy rodzic chciałby mieć silne więzi rodzinne ze swoim dzieckiem. By je budować kluczową kwestią jest wspólnie spędzany czas w przyjemnej atmosferze.Z naszą pomocą nie musisz zaprzątać głowy organizacją imprezy, która wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha.

Dzięki naszej szerokiej ofercie atrakcji znajdziemy coś co przypadnie do gustu każdemu!

Nie musisz przejmować się pogodą, jesteśmy przygotowani na każde okoliczności! Zorganizujemy przyjęcie zarówno w czterech ścianach jak również i w plenerze. Obowiązkowy element udanej zabawy jakim jest nasza animatorka poradzi sobie w każdych warunkach czego dowodem są wielkie uśmiechy na twarzyczkach dzieci!

Zorganizuj swoim dzieciom park rozrywki!

Park rozrywki to miejsce, które umila czas wszystkich odwiedzającym. Jeśli nie chcesz wyjeżdżać w daleką podróż by Twoje dziecko mogło skorzystać z ulubionych atrakcji zorganizuj mu park rozrywki w ogródku! Zaprowadź je do baśniowego świata pełnego pop cornu, przejażdżek na konikach, symulatorów dojenia krowy i wiele innych!

Dla miłośników silnych wrażeń oferujemy wynajem mobilnej strzelnicy. W tym punkcie każdy ochotnik, może spróbować swoich sił w celnym strzelaniu. Cały przebieg wyczynu monitoruje wykwalifikowany pracownik czuwający nad bezpieczeństwem śmiałków. Jeśli natomiast szukasz bardziej ruchowych atrakcji to idealne będą nasze trampoliny, dzięki którym dziecko będzie mogło dotknąć chmur!

Często program wesołego miasteczka wzbogacany jest o punkt gastronomiczny. Możemy specjalnie dla Ciebie wybrać przysmaki, które najbardziej przypadną do gustu Twojemu dziecku. Pop corn? Hot dogi? Frytki? Zapiekanki? Grill? Wata cukrowa? Mamy wszystko!

 Jedyne co nas ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Atrakcje dla dzieci w Polsce

Atrakcje dla dzieci w Polsce to zbiór zabaw przeznaczonych dla najmłodszych. Specjalnie przygotowane rozrywki są dopasowane pod każdym względem do wymagań i oczekiwań maluchów, tak by czerpały z nich jak najwięcej radości!

Za sprawą naszego szerokiego asortymentu trafimy w gust najbardziej wymagających klientów na terenie całego kraju! Dopracowujemy indywidualnie każdy, nawet najmniejszy szczegół zamówienia i z indywidualnym podejściem podchodzimy do każdego wydarzenia.

Najlepsza rozrywka w Polsce!

Zorganizowanie super imprezy to tak na prawdę wymagające i trudne zadanie, któremu nie każdy podoła. Na rynku polskim działa wiele firm planujących eventy, jednak jeśli chcesz by Twoje dziecko przeżyło jedyną w życiu tak niezapomnianą imprezę wynajmij nas – KreatorówImprez!

Rzetelność oferowanych przez nas usług i indywidualne podejście do każdego zlecenia to sekret, dzięki któremu zawsze osiągamy sukces o czym świadczą szerokie uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci.

Wielkie wrażenie na najmłodszych robią nasze symulatory szybkiej jazdy, lotu ptakiem i nowość dojenia krowy! Poprzez takie atrakcje dzieci mogą poznawać nowe rzeczy i uczyć się nie znanych dotychczas umiejętności!

Nie masz pomysłu na urodziny Twojego dziecka? MY przychodzimy z pomocą!

Imprezy urodzinowe to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, dlatego rodzice kolokwialnie stają na głowie by sprawić swojemu szkrabu jak najwięcej zabawy i radości. Jeśli nie masz wyobraźni a mimo wszystko nie chcesz zawieść swojego dziecka wynajmij naszą agencję – KreatorówImprez – by zajęła się tym za Ciebie. Szeroki wybór atrakcji sprawi, że wszystkim uczestnikom zabawy zabłysną iskierki w oczach!

Urodziny to bardzo indywidualne imprezy zależne od preferencji małego jubilata. Dla najbardziej wymagających i oczekujących wysokiego poziomu klientów mamy szereg niesamowitych atrakcji, które z pewnością gwarantują udaną imprezę!

A może festyn dla dzieci?

Pamiętasz te czasy gdy z utęsknieniem wyczekiwałeś dnia festynu? Cofnij się wstecz i wróć oczami pamięci do uczuć jakie Ci wtedy towarzyszyły. Radość? Ekscytacja? Sądzę, że tak! Szkoda tylko, że one odbywały się tak rzadko….

Teraz możesz sprawić swojemu dziecku podobną frajdę i to w o wiele szybszym czasie! Już teraz możesz mu zorganizować swój prywatny festyn z dowolną ilością i rodzajem atrakcji, dopasowanych specjalnie dla Ciebie.

Organizacja tego wydarzenia to wyzwanie dla organizatorów, którzy muszą zapewnić gry i zabawy przez cały dzień. Z pomocą przychodzimy my KreatorzyImprez. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji festynów dla dzieci. W zależności od zapotrzebowania możemy zaoferować atrakcje dla dzieci jak i zaplecze gastronomiczne. Oferujemy niezliczoną ilość gier i zabaw.

Świetnym gwoździem programu są zawody łączące w sobie zdolności zręcznościowe jak i aktywność fizyczne. Nasze najnowsze hity – spodnie i narty 3 osobowe oraz kapcie xxl – doskonale się sprawdzą! Jeśli myślisz, że to łatwe zajęcie to jesteś w wielkim błędzie. Możesz być jednak pewny, że dla dzieci będzie to super zabawa.

Po takiej ilości ruchu oferujemy stanowiska gastronomiczne. Nasze budki z hot-dogami smakują każdemu i dodadzą energii nawet najbardziej zmęczonym osobom. Najbardziej oblegane miejsce jakim jest punkt z grillowanym jedzeniem zaspokoi głód największym żarłokom. Jeśli natomiast wolisz coś na słodko mamy w zanadrzu watę cukrową, która przypadnie do gustu wszystkim dzięki swoim niesamowitym barwom.

Więcej pozycji znajdziesz

klaun animator

Kreatywne zajęcia dla dzieci

Zorganizowanie czasu dla dzieci jest wyzwaniem! Z pomocą mogą przyjść zajęcia dla dzieci które oferujemy. Zagwarantujemy waszym smykom pełne emocji i zabawy zajęcia dla dzieci.

Idealnym pomysłem mogą być warsztaty w skład których wchodzą kąciki plastyczne wyposażone w materiały niezbędne do realizacji kreatywnych wyobrażeń małych pociech. Dla miłośników niecodziennych atrakcji mamy malowanie koszulek w wymyślne wzory. Często wybierane są zajęcia z tworzenia słoików w których zamknięty jest urok otaczającej nas przyrody. 

Przy każdych zajęciach dzieciakom towarzyszą nasi animatorzy, którzy będą tłumaczyć i służyć radą w razie problemów.

Animator czasu wolnego 

Organizując spotkanie ze znajomymi dbamy o wiele aspektów wpływających na atrakcyjność naszego przyjęcia. Zamawiamy dobre jedzenie, przygotowujemy odpowiednią muzykę, dekorujemy salę… W tym wirze przygotowań często zapominamy o najmłodszych, którzy są tykającymi bombami energii będącymi w stanie wybuchnąć w każdym momencie. Animator czasu wolnego, to osoba wykwalifikowana i specjalnie przygotowana do pracy z dziećmi. Jej szeroki wachlarz kompetencji społecznych i umiejętności przeprowadzenia gier zespołowych, a także indywidualnych, jest gwarancją mile spędzonego czasu. Połączenie zabaw ruchowych z intelektualnymi wpływa na każdą sferę rozwoju młodego człowieka – na co uwagę zwraca każdy rodzic.

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni z zakresu umiejętności tworzenia balonikowych modeli zwierzątek oraz roślin, malowania artystycznych wzorów na dziecięcych twarzach, przeprowadzania różnorodnych gier m.in. z kolorową chustą Klanza czy przygotowywania słodkich obłoczków z waty cukrowej. Nie znaczy to jednak, że ich kompetencje ograniczają się tylko do tego. Wręcz przeciwnie! Duża kreatywność jaką wykazuje się każdy członek naszego zespołu, pozwala na przeprowadzenie zabaw zaproponowanych przez dzieci dostosowanych do panujących warunków.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Alicja

Przyjęcie było świetne, dzieciakom bardzo się podobało. W przyszłym roku również powieże Państwu to zadanie bo na prawdę było super 😊