Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci to nasza specjalność. Zorganizujemy mega czas maluchom o każdej porze, w każdym miejscu i zrobimy imprezę o każdej tematyce.

Nasz młody zespół stworzył ofertę, która pozwala na zorganizowanie Kinder party od A do Z.

Najważniejszymi osobami, które dbają o dobrą zabawę podczas wydarzeń dla dzieci są animatorzy. Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i animacje z użyciem odpowiedniego sprzętu. Ponadczasowym hitem są oczywiście: malowanie buziek, skręcanie balonikowych zwierzątek oraz słodki poczęstunek – wata cukrowa.

Bańkę łap, bańkę łap! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego. W swojej ofercie posiadamy też duże maskotki, będą one wspaniałym gościem na każdej imprezie. Maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi podczas imprez i balów. Na imprezach plenerowych nie może zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz kucyka z instruktorem.

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki-opiekunki zajmą się maluszkami, dzięki czemu rodzice będą mieli czas dla siebie. Dla miłośników zajęć manualnych mamy wachlarz warsztatów. W zależności od pory roku organizujemy zajęcia tematyczne.

Pokazy naszego iluzjonisty utrzymane są w konwencji zabawy i interakcji z młodą publicznością, dzięki czemu dzieci mogą wejść w świat iluzji. Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło się komfortowo, było w pełni zaadaptowane w pokaz oraz czerpało jak najwięcej wiedzy, a przede wszystkim frajdy!

Efekt WOW – którą atrakcję dla dzieci wybrać ?

Atrakcje, które od zawsze robią WOW to z pewnością: malowanie buziek, skręcanie balonikowych zwierzątek, warsztaty ogromnych baniek mydlanych oraz dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Wymienione atrakcje dają ci pewność że każdy maluch wyjdzie z twojego wydarzenia z ogromnym uśmiechem.

Przy organizacji wydarzenia warto wziąć pod uwagę animatorkę, która zorganizuje mnóstwo zabaw ruchowych, przeprowadzi gry i konkursy dla dzieci.

Może odrobina szaleństwa ? Dzieci mogą stać się na kilka minut ptakami – dzięki goglom VR nasz instruktor zabierze uczestników imprezy w podróż dronem. Kolorowe fryzury i brokatowe tatuaże to hit sezonu !

Mniej szaleństwa ? Spokojniejszym maluchom proponujemy wachlarz warsztatów, które prowadzi doświadczona animatorka.

Napisz do nas, chętnie pomożemy Ci w organizacji niezapomnianej imprezy dla dzieci !

Czym są atrakcje dla dzieci?

Atrakcje dla dzieci – (ang. attractions for children) usługi, które pomogą Ci stworzyć niezapomniane przyjęcie dla dzieci. Atrakcje dla dzieci są gwarancją udanej zabawy i szerokiego uśmiechu na buźce każdego małego uczestnika wydarzenia.

Chcę zorganizować Kinder Party – od czego zacząć ?

  1. Zrób listę gości oraz wybierz termin wydarzenia
  2. Wybierz miejsce na imprezę (mieszkanie, ogródek, kawiarnia, sala zabaw)
  3. Napisz do nas mejla 😉 – ilu zapraszasz gości ? ile mamy miejsca do zabawy ? w jakim są wieku ? co lubią robić ?
  4. Działamy !

Nasi doświadczeni animatorzy poprowadzą każde Kinder party. Zorganizują mnóstwo zabaw ruchowo – tanecznych, przeprowadzą konkursy, pomalują maluchom buźki oraz każdy uczestnik otrzyma balonikowe zwierzątko. Na przyjęciach, gdzie mamy odrobinę miejsca na świeżym powietrzu nie może zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz mega baniek mydlanych. Z nami organizacja Kinder party to łatwizna 😉

Organizuję plenerową imprezę dla dzieci – co wybrać ?

Impreza plenerowa z udziałem dzieci ? – to nasza specjalność. Na Twoim wydarzeniu nie może zabraknąć dmuchanych atrakcji, duże zjeżdżalnie i trampoliny cieszą każdą małą buzię.

Podczas imprezy plenerowej mamy możliwość prowadzenia również warsztatów oraz organizacji gier sportowych.

Najważniejszą osobą, która zadba o dobrą zabawę podczas takiej imprezy będzie animator, który przeprowadzi liczne gry i konkursy dla dzieci.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

); ga('send', 'pageview');