Czym są atrakcje dla dzieci?

Atrakcje dla dzieci – (ang. attractions for children) usługi, które pomogą Ci stworzyć niezapomniane przyjęcie dla dzieci. Atrakcje dla dzieci są gwarancją udanej zabawy i szerokiego uśmiechu na buźce każdego małego uczestnika wydarzenia.

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci to nasza specjalność. Zorganizujemy mega czas maluchom o każdej porze, w każdym miejscu i zrobimy imprezę o każdej tematyce. Nasz młody zespół stworzył ofertę, która pozwala na zorganizowanie Kinder party od A do Z.

Najważniejszymi osobami, które dbają o dobrą zabawę podczas wydarzeń dla dzieci są animatorzy. Nasi animatorzy przeprowadzą rozmaite gry, konkursy i animacje z użyciem odpowiedniego sprzętu. Ponadczasowym hitem są oczywiście: malowanie buziek, skręcanie balonikowych zwierzątek oraz słodki poczęstunek – wata cukrowa.

Bańkę łap, bańkę łap! To piosenka o naszej atrakcji. Zamykanie dzieci w bańkach i warsztaty ogromnych baniek mydlanych to świetna plenerowa zabawa dla każdego. W swojej ofercie posiadamy też duże maskotki, będą one wspaniałym gościem na każdej imprezie. Maskotki wnoszą tort, tańczą i bawią się z dziećmi podczas imprez i balów. Na imprezach plenerowych nie może zabraknąć dmuchanej zjeżdżalni oraz kucyka z instruktorem.

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy kącik malucha. Nasze animatorki-opiekunki zajmą się maluszkami, dzięki czemu rodzice będą mieli czas dla siebie. Dla miłośników zajęć manualnych mamy wachlarz warsztatów. W zależności od pory roku organizujemy zajęcia tematyczne.

Pokazy naszego iluzjonisty utrzymane są w konwencji zabawy i interakcji z młodą publicznością, dzięki czemu dzieci mogą wejść w świat iluzji. Zależy nam na tym, aby każde dziecko czuło się komfortowo, było w pełni zaadaptowane w pokaz oraz czerpało jak najwięcej wiedzy, a przede wszystkim frajdy!

Animacje dla dzieci

Atrakcje uniwersalne

Atrakcje plenerowe

Dmuchańce

Warsztaty dla dzieci

Symulatory multimedialne

Balony

Mega maskotki

Mega gry planszowe

Imprezy mikołajkowe

Imprezy wielkanocne

Animacje dla dzieci Kliknij
Atrakcje uniwesalne Kliknij
Atrakcje plenerowe Kliknij
Dmuchańce Kliknij
Warsztaty dla dzieci Kliknij
Symulatory multimedialne Kliknij
Balony Kliknij
Duże maskotki Kliknij
Mega gry planszowe Kliknij
Imprezy mikołajkowe Kliknij
Imprezy wielkanocne Kliknij