organizacja imprez

Atrakcje dla dzieci

Dzieciństwo – przepiękna pora w życiu każdego człowieka. Świat dzieci jest bajkowy. W dodatku  dzieci uwielbiają różnorodne zabawy. Z dzieciństwa mamy najwięcej kolorowych wspomnień.  Dlatego naszym zadaniem jako agencji eventowej jest dostarczanie wyjątkowych atrakcji na imprezy okolicznościowe dla dzieci. W naszym katalogu mieści się ogromny wybór atrakcji dla dzieci. Każdą z nich stworzyliśmy z myślą o najmłodszych.

Specjalnie dla dzieci dobraliśmy usługi gastronomiczne. Na każdej imprezie dla dzieci nie może zabraknąć przekąsek i szczególnie napojów. Słodkim dodatkiem na evencie będzie nasza wata cukrowa. Wynajem maszyny do waty cukrowej sprawi, że każdy dzieciak będzie zadowolony. Z powodu wielkiego zainteresowania wśród dzieci włączyliśmy watę cukrową w pakiet urodzinowy. Nie mniej atrakcyjną przekąską na imprezach jest popcorn. Posiadamy różne maszyny do produkcji popcornu: maszyny z elektrycznym zasilaniem i maszyny gazowe. Bardziej sycącą przekąską jest Hot Dog, produkcje którego również zapewniamy. Na każdej imprezie, bądź to impreza plenerowa lub impreza w lokalu, świetnie się sprawdzają Hot Dogi. Kolejnym smakołykiem jest zakręcony ziemniak. Wspaniałe rozwiązanie dla wielbicieli ziemniaków w każdej postaci. Zakręcony ziemniak – nowa, atrakcyjna forma frytek. Oczywiście na imprezie nie może zabraknąć napojów. Przewidzieliśmy również ten punkt – dlatego powstał saturator z wodą sodową. Prawdziwy smak PRL-u. Wodę z saturatora można serwować z różnymi soczkami albo owocami cytrusowymi.

Oprócz usług gastronomicznych mamy masę atrakcji dla dzieci.  Kto się zajmie kompleksową organizacją urodzin twojego dziecka? Kto zapewni niesamowitą zabawę podczas eventu dla dzieci? Oczywiście, że nasz animator. Wynajem animatora dla dzieci jest wspaniałym pomysłem na każdą imprezę. Animator zajmie się dziećmi: przeprowadzi masę zabaw ruchowych i tanecznych. Wśród tych zabaw są m.in. zabawy z chustą klanza, tory przeszkód, wyścigi na osiołkach i masa innych zabaw.

Bardzo ciekawą postacią na każdym evencie jest postać o długich nogach, czyli szczudlarz. Dzieci uwielbiają szczudlarzy dlatego, że jest to persona bajkowa. W dodatku oferujemy różnorodne kolorowe stroje, dzięki czemu szczudlarz przybiera postać aniołka, Świętego Mikołaja, pirata itd. Wynajem szczudlarza świetnie się sprawdza na dowolnej imprezie.

Jeżeli na imprezie pojawiają się dmuchane zamki i zjeżdżalnie to o dzieciakach można zapomnieć na najbliższe kilka godzin. Żadna atrakcja tak nie zachwyca dzieci jak dmuchańce. Dmuchane zamki, dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, ścianki wspinaczkowe, trampoliny – to są najlepsze atrakcje na imprezy w plenerze lub wielkim pomieszczeniu.

Dzieci uwielbiają bajkowe metamorfozy. Za pomocą malowania buziek każde dziecko ma możliwość wcielić się w ulubiona postać. Buźkę można pomalować na dowolny wzór. Jeżeli dziecko nie chce malować całej buźki malujemy delikatny wzór na policzku albo na rączce.

Sporo dzieci uwielbia klaunów. Kolorowy strój i szeroki uśmiech – to właśnie nasz klaun. Zapewni on różnorodne atrakcje: skręcanie balonikowych zwierzątek, malowanie buziek, zabawy ruchowe i taneczne. Posiadamy również klauna cyrkowca, który zrealizuje pokaz cyrkowy.

Najlepszą opcją na imprezy w plenerze są nasze ogromne bańki mydlane. Wraz z animatorem dzieci mogą robić bańki mydlane. Jest to bardzo wesoła i w dodatku piękna atrakcja. Oprócz zwykłych baniek mydlanych możemy zaoferować maszyny do produkcji baniek mydlanych. Ogromne bańki mydlane świetnie się sprawdzają wśród dzieci w każdym wieku. Oprócz puszczania ogromnych baniek oferujemy zamykanie dzieci w bańkach mydlanych. W porównaniu do zwykłych baniek, tę atrakcję  można przeprowadzić w pomieszczeniu. Zamykanie w bańkach jest to wspaniała atrakcja na każdy event.

Wprowadzić dzieci w świat magii potrafi nasz iluzjonista. Pokaz iluzjonistyczny to prawdziwa magia! Potrafi on robić różnorodne sztuczki, które przyciągają uwagę nie tylko dzieci a również rodziców. Iluzjonista świetnie się sprawdza na imprezach integracyjnych, imprezach urodzinowych. Iluzjonista bez wątpienia nada atrakcyjności twojej imprezie.

Każde dziecko marzy o tym żeby mieć wspaniałą a nawet kolorową fryzurę. Nasz kolorowy fryzjer podejmie to wyzwanie. Za pomocą syntetycznych włosów różnego rodzaju powstają wspaniałe warkocze, a rozmaite spraye sprawiają, że włosy są pofarbowane na kilka kolorów. Wynajem kolorowego fryzjera to fajna atrakcja na każdą imprezę.

Przeprowadzanie chemicznych eksperymentów jest chyba najbardziej atrakcyjną zabawą dla dzieci. Z tego powodu stworzyliśmy warsztaty chemiczne. Są to warsztaty, które nie tylko bawią ale również kształcą maluchów. Są to prawdziwe warsztaty chemiczne dopasowane specjalnie do wieku i rozwoju dzieci.

Obecnie na rynku jest ogromny wybór baloników. Jednak najbardziej atrakcyjne są baloniki z helem. Nimi można udekorować pomieszczenie. Baloniki z helem są również wspaniałym prezentem na każdą okazję. Oferujemy wynajem butli gazowej dla pompowania kolorowych baloników.

Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy kącik malucha. Dzieciaki do 3 lat potrzebują specjalnej opieki. Dlatego każda atrakcja w naszym kąciku malucha jest odpowiednio dopasowana do dziecka. Pluszowe zabawki, miękkie puzzle, tunele, osiołki, książeczki dla najmłodszych – wszystko to dostarczamy na imprezy dla najmłodszych.

Oprócz zabaw ruchowych warto również rozwijać umiejętności artystyczne u swoich dzieci. Takiej atrakcji również nie zabrakło w naszej ofercie. W zależności od tematu imprezy dopasowujemy atrakcje kącika plastycznego. Kącik plastyczny to m.in. robienie kartek tematycznych, kolorowanki, różnorodne ozdoby.

Bardzo dobrą atrakcją na każda imprezę okolicznościową jest produkcja mydełek. Dzieci wraz z naszym animatorem tworzę kolorowe pachnące mydełka o różnych kształtach. Co więcej, mydełka można ozdobić różnymi dodatkami. Produkcja mydełek to atrakcyjna zabawa na każdą imprezę, a  gotowe mydełko glicerynowe to wspaniały pomysł na prezent.

Kto potrafi rozweselić maluchów? Oczywiście nasze olbrzymie maskotki! Do twojej dyspozycji są różnorodne stroje maskotek: Myszka Mini i Miki, Spider Man, Spongebob, Hello Kity, Kubuś Puchatek. Animator w stroju maskotki odwiedzi każdą imprezę i podaruje wszystkim obecnym na imprezie wspaniały humor.

Wyróżnikiem naszej agencji eventowej jest organizacja różnorodnych bali karnawałowych, dyskotek i imprez dla dzieci. Zorganizujemy tego typu imprezę od postaw. Zajmiemy się kompleksową organizacją eventu dla dzieci. W naszej ofercie zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie i DJ-ja. W dodatku zapewniamy różnorodne atrakcje podczas dyskoteki.

Masz chrzciny, komunię albo wesele i nie wiesz jak zorganizować czas dzieciom? Zapewniamy sporo atrakcji dla dzieci na tego typu wydarzeniach. Podczas chrzcin, komunii albo wesela nasi animatorzy zajmą się twoimi dziećmi. Zorganizują oni wspaniałe zabawy oraz zapewnią niezapomniane atrakcje.

Największym atutem naszej agencji eventowej jest to, że zajmujemy się organizacją imprez na terenie całej Polski.


Oceny
4,2/5 422 Klienci zadowoleni