organizacja imprez

Wakacje z KreatorzyImprez.pl

Środa… Wczesny poranek …. A my jedziemy.  Świeże powietrze, dookoła las i dużo jezior. Gdzie jedziemy, co się szykuje? To będzie wakacyjna niespodzianka. „Przyjechali, przyjechali!”  – tak się cieszy cała ekipa uśmiechniętych dzieciaków na widok oklejonego Transita KreatorzyImprez.pl .  One jeszcze nie wiedzą, że auto jest napakowane do dachu różnorodnymi atrakcjami dla nich. Co więcej, szykuje się super zabawa.

Przez całe dwa dni od rana do późnego wieczoru zespół KreatorzyImprez.pl zapewniał dzieciom niezapomniane atrakcje. Czego tylko nie zorganizowaliśmy dla tych wspaniałych dzieci! Bawiliśmy się w  animacje ruchowe, razem z babcią tańczyliśmy zumbę. Oczywiście zorganizowaliśmy szaloną kolejkę górską na zjeżdżalni. Zorbing w ogóle był najlepszą atrakcją, po czym dzieci stwierdziły, że chcą mieć swoją prywatną  „ogromną bańkę”. Strzelaliśmy z łuku, robiliśmy ogromne bańki mydlane, nauczyliśmy się skręcać balonikowe zwierzątka. Wspólnie zjedliśmy chyba z kilka kilo cukru w postaci kolorowej waty cukrowej. Malowaliśmy sobie nawzajem buźki (trzeba było widzieć jak kolorowe były nasze animatorki . Z dziecięcego fryzjera skorzystały nie tylko dzieci ale również rodzice. Razem z dzieciakami przeprowadziliśmy najciekawsze eksperymenty chemiczne. Obejrzeliśmy Minionków, oczywiście z chrupiącym popcornem w ręku. Na koniec wyruszyliśmy do lasu, bo zorganizowaliśmy super podchody.
Takie wakacje na długo zostaną w pamięci i również na papierze, bo nasza fotobudka udokumentowała te wspaniałe chwile.

Ciężko stwierdzić kto był bardziej zachwycony: dzieci czy animatorzy. Chyba jednak te pierwsze, bo już dostaliśmy zaproszenie na kolejny rok. Dziękujemy wszystkim za super zabawę!
KreatorzyImprez.pl – kochamy to co robimy!

wynajem animatorów

Zabawa wkacyjna

Pokaz kolorowych baniek mydlanych Kreatorzyimprez.pl

Witamy na naszym blogu   kreatorzyimprez.pl ! Tutaj będziemy się chwalić naszymi imprezami!

Dowiesz się wszystkiego o nas 🙂

Przedstawiamy bajkowy pokaz baniek mydlanych. Nasi animatorzy zabaw wcielają się w kolorowy strój animacyjny i puszczają wielkie kolorowe bańki mydlane wraz z dziećmi.

Goście byli zachwyceni z naszej wizyty, resztę atrakcji przedstawimy wkrótce. 🙂

pokaz baniek mydlanych kreatorzyimprez.pl

Profesjonalny pokaz baniek mydlanych. Super atrakcja na impreze plenerowa dla dzieci i dorosłych. Bańki mydlane dla dzieci www.kreatorzyimprez.pl