organizacja imprez

Atrakcje dla dorosłych

Jesteśmy dorośli- możemy więcej! Chcąc zaszaleć z przyjaciółmi lub na imprezie firmowej warto pomyśleć o czymś innowacyjnym, co sprawi że Twoi goście będą krzyczeli BIS!

Jesteście zwariowaną grupą lubiącą wrażenia? Symulator motocykla WheelieMachine, to idealna atrakcja dla zapaleńców szybkiej jazdy, ale i bardzo bezpieczna. Jeżeli boisz się spróbować prawdziwej jazdy to symulator jest właśnie dla Ciebie, być może to odkryje w Tobie pasję do motocyklów, kto wie ;).

Ostatnio często spotykaną atrakcją jest również wspinanie się po skrzynkach, dzięki temu możesz ćwiczyć swoją równowagę przy odpowiednim zabezpieczeniu, oprócz tego jest to też nauka technik alpinistycznych, a wszystko to przy odpowiednim zabezpieczeniu.

Uwielbiasz chodnikowe atrakcje stojące przy nadmorskich barach? Z nami nie musisz być na wczasach nad morzem, żeby spróbować swoich sił w Boxerze. Dzięki tej atrakcji możesz sprawdzić swoją moc. Chęć pokonania innych i pokazania swoich jak najlepszych możliwości daje sporo emocji, tak samo jak siłowanie się na rękę. Te dwie atrakcje przeznaczone są gównie dla mężczyzn, którzy wręcz przepadają za takimi zabawami.

Najczęściej wynajmowaną atrakcją podczas imprez firmowych ale nie tylko są piłkarzyki, bilard oraz rzutki „DART”, atrakcje te pozwalają aktywnie spędzać czas w grupie oraz świetnie integrują pracowników.  Zapewniamy wykwalifikowanych sędziów, zdrową rywalizację. Atrakcje te również świetnie łączą pokolenia.

Jeżeli organizujesz plenerowy event i chcesz wyróżniać się oryginalnością warto skorzystać z atrakcji strzelnicy plenerowej, dzięki temu każdy Twój gość bez wyjścia na strzelnicę może sprawdzić celność swojego oka oraz ogólną umiejętność strzelania. Gwarantuję, że znajdą się osoby, które będą strzelały po raz pierwszy, ponieważ nigdy wcześniej nie miały takiej okazji.  Broń pneumatyczna i możliwość strzelania pozostawia po sobie niezapomniane wrażenia!

Osobą, która może uatrakcyjnić Państwa imprezę jest iluzjonista i nie mówię tu o dziecięcym magiku. Iluzjonista, który pojawia się na eventach dla dorosłych to osoba legitymująca się uprawnieniami zawodowymi, dla której pokaz iluzji musi być zawsze dopracowany i dopięty na ostatni guzik. Z imprezy na imprezę nasz iluzjonista wprowadza gości w coraz większy zachwyt.

Przyszedł czas również na klasykę, znaną wszystkim od wielu lat, a mianowicie gry bazarowe. Nierzadko ludzie zatrzymują się przy stoiskach z różnego rodzaju grami karcianymi itp., a wszystko po to by sprawdzić swoje szczęście, które niejednokrotnie zostaje najzwyczajniej oszukane przez skupisko podstawionych ludzi przy stoisku. U nas wynajmując grę w trzy kubki, grę w trzy karty czy kości Twoi goście po prostu się bawią i mimo że nie zyskują pieniędzy to również ich nie tracą!

Organizujesz imprezę dla dorosłych z dziećmi?  Warto pomyśleć nad cymbergajem, który zapewni radochę tym młodszym i tym starszym, dzieci uwielbiają od czasu do czasu spędzać czas ze swoimi rodzicami na „dziecięcych zasadach”.

Kolejną ciekawą atrakcją jest fotobudka, z której warto skorzystać przy organizacji każdego rodzaju imprezy, czy to wesele, urodziny, impreza firmowa, czy spotkanie po latach z najbliższymi. Przy każdym wynajmie tej atrakcji zapewniamy osobę obsługującą maszynę oraz mnóstwo akcesoriów do przebierania się. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to najlepsza pamiątka na lata ale i również zabawa pełna śmiechu.

Jesteście osobami z dużym poczuciem humoru? A może chcecie trochę rozbawić i wyluzować towarzystwo zaproszone na imprezę? Alko Patrol to innowacyjna atrakcja, która najpierw może szokować, a później już tylko bawi. Na Waszą imprezę wysyłamy „policjanta/policjantkę” z alkomatem, który będzie sprawdzał stan trzeźwości Twoich gości. Mandaty, kierowanie ruchem na imprezie i wytypowanie najlepiej bawiących się i najwięcej pijących osób na imprezie to cały fun! Warto nie uprzedzać gości o tej atrakcji bo przecież im większe zaskoczenie tym lepsza zabawa!

Na zakończenie mamy również do zaproponowania całkowitą organizację imprez.  Nie potrafisz lub nie czujesz się na siłach aby zorganizować imprezę firmową, tematyczną czy spotkanie integracyjne ? Nic prostszego, zrobimy to za Ciebie.  Jeżeli chodzi o imprezy firmowe i spotkania integracyjne to nie tylko zintegrujemy Twoich gości, ale i również dzięki temu poprawi się jakość ich pracy. Uprzednie konsultacje z nami sprawią, że Twoja impreza będzie idealna bez Twojego wysiłku. Organizujemy również imprezy tematyczne : Sweet Party- które osłodzi Twoją imprezę i sprawi, że goście wrócą do czasów dzieciństwa dzięki wacie cukrowej, Popcorn Party dla smakoszów popcornu, Cyrkowe Party – jeśli jesteś fanatykiem klaunów, lub po prostu chcesz zapewnić gościom atrakcje związaną z cyrkowymi sztuczkami oraz Balonikowe Party- specjalnie dla Ciebie i Twoich gości balony we wszystkich wymarzonych kształtach.


Oceny
4,6/5 232 Klienci zadowoleni