Czym są atrakcje uniwersalne?

Atrakcje uniwersalne – (ang. universal attractions) Grupa zabaw i atrakcji, spełniających wymogi każdego wydarzenia. Są to usługi z których korzystać mogą wszystkie dzieci. Ich wielofunkcyjność polega też na możliwości dopasowania wizualnego bezpośrednio do tematyki danej imprezy.

Atrakcje uniwersalne

Jak sama nazwa wskazuje atrakcje uniwersalne nadają się na każdy typ imprezy. Jest to zestaw sprawdzonych usług , które znajdą zastosowanie na twoim wydarzeniu plenerowym jak i w pomieszczeniu. W atrakcjach uniwersalnych znajdziesz między innymi: iluzjonista, kucyk “pony”, szczudlarze, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, kolorowy fryzjer, światłocień, zumba, krowa do dojenia, stanowisko strzeleckie, quady.

Atrakcje dopasują się do każdej imprezy tematycznej oraz sprostają wymaganiom każdego malucha.

Zamów jedną z naszych usług a sam się przekonasz!

Koło fortuny

Zobacz!

Dziecięcy fryzjer

Zobacz!

Tatuaże brokatowe

Zobacz!

Malowanie buziek

Zobacz!

Bańki mydlane XXL pokaz

Zobacz!

Modelowanie balonów

Zobacz!

Malowanie na strechu

Zobacz!

Piaskownica kinetyczna

Zobacz!

Bramka celnościowa

Zobacz!

Światłocień

Zobacz!

Kącik malucha

Zobacz!

Kącik plastyczny

Zobacz!

Szczudlarz

Zobacz!

Szczudlarz artysta

Zobacz!

Jakie atrakcje zaliczamy do uniwersalnych ?

Główną cechą atrakcji uniwersalnych, jest ich wielozadaniowość oraz możliwość dopasowania do każdego typu imprezy.

W kategorii tej znajdziesz między innymi: iluzjonista, kucyk “pony”, szczudlarze, malowanie buziek, tatuaże brokatowe, kolorowy fryzjer, światłocień, zumba, krowa do dojenia, stanowisko strzeleckie, quady

Każda z wyżej wymienionych atrakcji, będzie fantastycznym dodatkiem dla dzieci na imprezie. Jesteśmy przekonani, że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, wśród wszystkich zaproszonych.

Co wyróżnia atrakcje uniwersalne ?

Większość naszych atrakcji ma możliwość personalizacji. Oznacza to, że na naszych urządzeniach może się znaleźć dowolna grafika, zamówiona przez klienta. Jest to doskonały zabieg reklamowy, wszyscy korzystający z usługi zapamiętają logo twojej firmy, czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą atrakcje uniwersalne dla dzieci, jest fakt iż wpasują się do każdej imprezy oraz każdy mały uczestnik wyjdzie z Twojego wydarzenia z dużym uśmiechem.

Które z atrakcji dla dzieci cieszą się największą popularnością ?

Absolutnym hitem cieszą się na pewno atrakcje: dziecięcy fryzjer, malowanie buziek, brokatowe tatuaże. Największą zaletą naszych atrakcji jest ich mobilność. Idealnie sprawdzą się na imprezie plenerowej jak i w pomieszczeniu.

Każde dziecko z pewnością wyjdzie z Twojego wydarzenia najszczęśliwsze na świecie!

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 4 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje dla dzieci
Cena
PLN od 280
Dostępność usługi
Available in Stock