Zaznacz stronę

ATRAKCJE UNIWERSALNE

 DLA DZIECI

CZYM SĄ ATRAKCJE UNIWERSALNE DLA DZIECI ?

Atrakcje uniwersalne – (ang. universal attractions) grupa zabaw i atrakcji, spełniających wymogi każdego wydarzenia. Są to usługi z których korzystać mogą wszystkie dzieci. Ich wielofunkcyjność polega też na możliwości dopasowania wizualnego bezpośrednio do tematyki danej imprezy.

Jak sama nazwa wskazuje atrakcje uniwersalne nadają się na każdy typ imprezy. Jest to zestaw sprawdzonych usług, które znajdą zastosowanie na twoim wydarzeniu plenerowym jak i w pomieszczeniu. W atrakcjach uniwersalnych znajdziesz między innymi: iluzjonista, kucyk „pony”, szczudlarze, malowanie buziek, brokatowe tatuaże, kolorowy fryzjer, światłocień, zumba, krowa do dojenia, stanowisko strzeleckie, quady.

Atrakcje dopasują się do każdej imprezy tematycznej oraz sprostają wymaganiom każdego malucha.

Zamów jedną z naszych usług a sam się przekonasz!

CO WYRÓŻNIA ATRAKCJE UNIWERSALNE DLA DZIECI ?

Większość naszych atrakcji ma możliwość personalizacji. Oznacza to, że na naszych urządzeniach może się znaleźć dowolna grafika, zamówiona przez klienta. Jest to doskonały zabieg reklamowy, wszyscy korzystający z usługi zapamiętają logo twojej firmy, czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą atrakcje uniwersalne dla dzieci, jest fakt iż wpasują się do każdej imprezy oraz każdy mały uczestnik wyjdzie z Twojego wydarzenia z dużym uśmiechem.

KTÓRE Z ATRAKCJI DLA DZIECI CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ ?

Absolutnym hitem cieszą się na pewno atrakcje: dziecięcy fryzjer, malowanie buziek, brokatowe tatuaże. Największą zaletą naszych atrakcji jest ich mobilność. Idealnie sprawdzą się na imprezie plenerowej jak i w pomieszczeniu.

Każde dziecko z pewnością wyjdzie z Twojego wydarzenia najszczęśliwsze na świecie !