define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Pomysł na imprezę | Atrakcje dla dzieci KreatorzyImprez 600950777
kacik-plastyczny
5 (100%) 60 osób

kącik plastyczny dla dzieci

Kącik plastyczny dla dzieci na imprezy i pikniki

Kącik plastyczny dla dzieci to miejsce, gdzie dzieci odkrywają własne możliwości i uzdolnienia artystyczne. To miejsce, w którym dzieci mogą wyrazić siebie. Przedstawić swoje dziecięce marzenia, myśli, uczucia. Jest to idealne miejsce do wyrażenia siebie! Oczywiście dzieci nie zostają ze wszystkim same, nad wszystkim czuwają nasi animatorzy, którzy często dostarczają ciekawych pomysłów naszym rysownikom. Kącik plastyczny to wspaniałe połączenie nauki i zabawy! Czekamy na nowych twórców!

kącik plastyczny

Każde dziecko uwielbia szaleć, ale czasami też lubi usiąść, aby coś pomalować czy powycinać. Właśnie dlatego stworzyliśmy kącik plastyczny dla dzieci, który pozwala rozwijać wyobraźnie i ćwiczyć swoje umiejętności plastyczne.

kącik plastyczny

Posługujemy się między innymi techniką plastyczną polegającą na tworzeniu kompozycji poprzez łączenie różnych materiałów, co wpływa na kreatywność naszych pociech.

Ceny organizacji kącika plastycznego

CENNIK

Koszt wynajmu kącika plastycznego

1h –300zł, każda kolejna 200zł (ceny zawierają VAT)

Dojazd na terenie Warszawy gratis.

kącik plastyczny warszawa

Pozwól rozwinąć swojemu dziecku zdolności manualne, być może z nami odkryje swój talent!

Umożliwiamy korzystanie przez dzieci z różnorodnych narzędzi i technik plastycznych z wykorzystaniem nie tylko materiału plastycznego, ale również tworzywa przyrodniczego, tzw. nieużytków, materiałów pasmanteryjnych, patyczków, itd. Dzięki użyciu takiej ilości przeróżnych materiałów pozwalamy naszym pociechom tworzyć naprawdę wyjątkowe dzieła, które oczywiście zabierają w formie pamiątki. Czy może być lepsza pamiątka? 🙂

kącik plastyczny

jakość

Cały zespół Kreatorzyimprez.pl stara się dbać o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

czystość

Każda atrakcja przed wyjazdem na imprezę jest sprawdzana pod kątem czystości.

„Klient płaci, klient wymaga.”

bezpieczeństwo

Nasze urządzenia posiadają certyfikat dozoru technicznego, ważny przegląd oraz wszelkie możliwe zabezpieczenia. Nasz pracownik jest profesjonalistą, który przestrzega zasady BHP oraz dba nad bezpieczeństwem dzieci.

  • warsztatywarszawa
  • warsztatyplastyczne 1
  • plastycznykącik
  • plastycznewarsztaty 1
  • kacikplastyczny 2
  • kacikplasttyczny 1
  • warsztatywynajem
kącik plastyczny

Kącik plastyczny organizowany przez nas może być tematyczny – po konsultacji dostosowujemy dobór narzędzi plastycznych do wymogów klienta. Chcemy dać możliwość stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego, co zostanie dzieciakom w pamięci!

kONTAKT Z NAMI:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *