Klaun Cyrkowiec

Nasz klaun cyrkowiec prezentując swoje umiejętności daje dużo satysfakcji i radości dzieciom. Uśmiechy na twarzach dzieci pojawiają się od razu po zobaczeniu naszego klauna.

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych! Szalony, kreatywny i zawsze z dużym poczuciem humoru, którym zaraża wszystkich dookoła. 

Klaun cyrkowiec z pewnością wzbogaci urodziny Twojego dziecka, imprezę firmową, event czy festyn w jazdę na monocyklu, pokazy akrobatyczne, żonglerskie czy balonikowe cuda! 🙂  Gwarantujemy, że Twoi goście będą jeszcze długo wspominać imprezę z klaunem. 

klaun cyrkowiec warszawa

Nasz klaun rodem z cyrku z całą pewnością dostarczy mnóstwo niezapomnianych wrażeń i pozytywnie zapadnie w pamięci gości. Robi wrażenie samym wyglądem, a w momencie kiedy zaczyna popisywać się swoim talentem wszystkie oczy zwrócone są na niego.

klaun cyrkowiec monocykl

Na czym polega praca klauna cyrkowca?

Jak sama nazwa wskazuje, nasz klaun jest artystą cyrkowym. Na każdej imprezie jest w pełni przygotowany i posiada niezbędny sprzęt do organizacji pokazów. Na miejscu zlecenia pojawia się mniej więcej 15 minut przed pracą. Klaun cyrkowiec zaprezentuje Państwu ekwilibrystykę, pokazy akrobatyczne, salta oraz jazdę na monocyklu. Na pokazach naszego klauna dzieci mogą spróbować swoich sił na każdym rekwizycie cyrkowym pod okiem profesjonalisty. Co więcej mają możliwość nauki balansu rekwizytami na ręce, nodze, nosie  czy brodzie.

 

 

Koszt wynajmu :

2 pokazy po 15 min realizowane w ciągu 1 godziny 350zł (z VAT)

 

klaun cyrkowiec kreatorzyimprez


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA O KLAUNA CYRKOWCA:

1. CZY KLAUN REALIZUJE JAKIEŚ POKAZY?
Jak najbardziej, jest to artysta cyrkowy i prezentuje: ekwilibrystykę, pokazy akrobatyczne, salta oraz jazdę na monocyklu.

2. CZY KLAUN  ROBI WARSZTATY?
Nie są to stricte warsztaty dla dzieci, jednak przy pokazach klaun daje dzieciom możliwość spróbowania swoich sił przy każdym rekwizycie.

3. CZY KLAUN ZAJMUJE SIĘ OPIEKĄ DZIECI?
Klaun cyrkowiec prezentuje swoje pokazy, nie może mieć więc skupionej uwagi na dzieciach. Nie pełni on funkcji animatora/opiekuna dla dzieci tylko artysty.

 

Oceny

3,7/5
184 Klienci zadowoleni