Zaznacz stronę

SUMULATORY 

MULTIMEDIALNE

CZYM SĄ ATRAKCJE MULTIMEDIALNE ?

Symulator – (ang. simulator) urządzenie imitujące działanie innego urządzenia lub przebieg określonych procesów. Ich zadaniem jest odtworzenie działania, jak najbardziej zbliżonego do rzeczywistości.

Symulatory, to atrakcje które mają na celu jak najbardziej zbliżone odzwierciedlenie prawdziwych sytuacji, urządzeń, zwierząt, zachowań. W naszej ofercie znajdziecie symulatory przeznaczone dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki tym atrakcjom, będziesz miał możliwość zobaczyć jak jeździ się motocyklem na jednym kole, poczuć się jak ptak, czy też zostać kierowcą rajdowym.

KTÓRY Z SYMULATORÓW, MOŻE PRACOWAĆ W POMIESZCZENIU ZAMKNIĘTYM

Każdy z naszych symulatorów, bez problemów może być używany w pomieszczeniach zamkniętych. Jednak naszą sugestią jest, aby symulator jazdy na jednym kole, mógł funkcjonować na świeżym powietrzu. Jest to o wiele bardziej komfortowe miejsce do korzystania z tej atrakcji. Reszta z naszych symulatorów, równie dobrze sprawdza się na imprezach plenerowych, czy tez wydarzeniach w zamkniętych budynkach.

KTÓRE Z SYMULATORÓW SĄ PRZEZNACZONE DLA DOROSŁYCH ?

Każdy z naszych symulatorów, nadaje się na imprezy dla dorosłych. Dzięki nim, goście Twojej imprezy będą mogli stać się inną postacią. Korzystając z Wheelie Machine, poczują się jak zawodowy kaskader motocyklowy. Zobaczą jak to jest jeździć na jednym kole, korzystając z prawdziwego, warczącego motocykla. Dojąc nasz symulator krowy, staniesz się rolnikiem, a latając dronem w okularach VR, poczujesz się jak ptak.

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *