Symulatory multimedialne

Symulatory, to atrakcje które mają na celu jak najbardziej zbliżone odzwierciedlenie prawdziwych sytuacji, urządzeń, zwierząt, zachowań. W naszej ofercie znajdziecie symulatory przeznaczone dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki tym atrakcjom, będziesz miał możliwość zobaczyć jak jeździ się motocyklem na jednym kole, poczuć się jak ptak, czy też zostać kierowcą rajdowym.

Czym są symulatory multimedialne?

Symulator – (ang. simulator) Urządzenie imitujące działanie innego urządzenia lub przebieg określonych procesów. Ich zadaniem jest odtworzenie działania, jak najbardziej zbliżonego do rzeczywistości.

Car machine

Zobacz!

Gry video

Zobacz!

Wheelie Machine

Zobacz!

Zostań ptakiem

Zobacz!

Które z symulatorów są przeznaczone dla dorosłych ?

Każdy z naszych symulatorów, nadaje się na imprezy dla dorosłych. Dzięki nim, goście Twojej imprezy będą mogli stać się inną postacią. Korzystając z Wheelie Machine, poczują się jak zawodowy kaskader motocyklowy. Zobaczą jak to jest jeździć na jednym kole, korzystając z prawdziwego, warczącego motocykla. Dojąc nasz symulator krowy, staniesz się rolnikiem, a latając dronem w okularach VR, poczujesz się jak ptak.

Który z symulatorów, może pracować w pomieszczeniu zamkniętym ?

Każdy z naszych symulatorów, bez problemów może być używany w pomieszczeniach zamkniętych. Jednak naszą sugestią jest, aby symulator jazdy na jednym kole, mógł funkcjonować na świeżym powietrzu. Jest to o wiele bardziej komfortowe miejsce do korzystania z tej atrakcji. Reszta z naszych symulatorów, równie dobrze sprawdza się na imprezach plenerowych, czy tez wydarzeniach w zamkniętych bydynkach.

Które z symulatorów polecamy na pikniki rodzinne?

Niektóre z naszych symulatorów, pozwalają na wprowadzenie rodzinnych rozgrywek na imprezie, pikniku. Idealnym przykładem jest symulator dojenia krowy. Dzięki niemu można zorganizować zawody w dojeniu na czas, co z pewnością zapewni mnóstwo frajdy dla obu pokoleń. Natomiast na symulatorze wyścigowym, zrobimy konkurencje czasową, kto zostanie szybszym kierowcą samochodu rajdowego. Podsumowując, posiadamy atrakcje integrujące pokolenia, jak również wprowadzają rywalizację między pokoleniami.

Symulator jazdy na kole motocykla „Wheeliemachine”:

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która posiada taką atrakcję. Jeśli chcą Państwo aby Państwa event, reklama bądź impreza typowo masowa cieszyła się dużym zainteresowaniem zapraszamy do skorzystania z tej usługi.

 

Korzystanie z naszego symulatora odbywa się na włączonym silniku naszego motocykla Honda 954 FireBlade,

nad bezpieczeństwem czuwa doświadczony instruktor,

dojazd możliwy na terenie całej Polski oraz poza granice kraju.

Krowa do dojenia:

Gwarantujemy, że będzie śmiesznie. Dla osób nie mających styczności ze zwierzętami wiejskimi będzie to świetna zabawa połączona z pożytecznością. Dzięki wynajęciu tej atrakcji z pewnością niejeden uczestnik imprezy będzie miał okazję pierwszy raz w swoim życiu wydoić krowę. Atrakcja ta pozwala na zorganizowanie rodzinnych zawodów w dojeniu sztucznej mućki, taka rywalizacja dostarcza mnóstwo śmiechu. Gwarantujemy, że każdy kto postanowi wziąć udział w zabawie poczuje się jak prawdziwy farmer.

 

Atrakcja w zestawie zawiera:

sztuczną krowę,

barwniki imitujące mleko (na życzenie klienta zamiast mleka inne napoje alkoholowe lub bezalkoholowe),

instruktora (kowboja) do obsługi.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Symulatory
Nazwa usługi
Symulatory mobilne
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o