Dmuchańce

DMUCHAŃCE

CZYM SĄ DMUCHAŃCE?

DMUCHAŃCE (ang. inflatable attractions) – Wielkie dmuchane atrakcje dla dzieci, które świetnie spełnią się na imprezach lub eventach gdzie są dzieci. Nasza firma posiada obfity wachlarz dmuchanych zabawek do wynajęcia. W asortymencie dmuchańców można znaleźć:

Duży dmuchany zamek, kula zorbingowa, dmuchany basen z piłeczkami dmuchana zjeżdżalnia, mały dmuchany zamek z zjeżdżalnią, mega zjeżdżalnia, ślizgawka wodna, średnia dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, duża ścianka wspinaczkowa, mała ścianka wspinaczkowa oraz agregat który zasili wszystkie atrakcje dmuchane.

Jeżeli nie klient nie ma zasilania w plenerze jest możliwość wynajmu na naszej stronie.

JAKIE DMUCHAŃCE POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się zebrać dość dużą ilość atrakcji dmuchanych do zaoferowania. Do dmuchańców zaliczamy: Duży dmuchany zamek, kula zorbingowa, dmuchany basen z piłeczkami dmuchana zjeżdżalnia, mały dmuchany zamek z zjeżdżalnią, mega zjeżdżalnia, ślizgawka wodna, średnia dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, duża ścianka wspinaczkowa, mała ścianka wspinaczkowa oraz agregat który zasili wszystkie atrakcje dmuchane.

Do każdego zamówionego dmuchańca dostają państwo wyspecjalizowanego pracownika który będzie dbał o czystość, bezpieczeństwo oraz zadba o prawidłowe działania atrakcji

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE DO DMUCHAŃCÓW?

OCZYWIŚCIE, za niewielką dopłatą wypożyczamy również agregaty prądotwórcze. Jeżeli na Państwa imprezie plenerowej jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty z wyspecjalizowanym instruktorem który zadba o poprawne działanie maszyny. Dzięki nim, goście Twojej imprezy będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji.

 Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

DLACZEGO WARTO  ZAMÓWIĆ NASZE DMUCHAŃCE?
Nasze dmuchańce gwarantują skoczną i pełną frajdy zabawę! Dodatkowo wypełnią twoją imprezę milionem barw i uśmiechów tych mniejszych i tych większych dzieci. Nasze dmuchańce sprawdzą się za równo na ogródku jak i na hali sportowej są na tyle uniwersalne i mobilne, że mogą stać w wymarzonym dla ciebie miejscu (oczywiście jeśli jest na to odpowiednia powierzchnia i wysokość). Dzieci uwielbiają ruch, skakanie do woli, wspinanie się i zjeżdżanie – to wszystko jesteśmy w stanie wam zapewnić!  Nasze dmuchańce posiadają specjalne testy jakości dzięki czemu możesz być spokojny o swoje pociechy!  Czas na skoczną zabawę na kolorowym dmuchańcu.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *