organizacja imprez

Usługi fotograficzne

Świadczymy kompleksowe usługi fotograficzne. Oferujemy rzetelną pracę za rozsądne pieniądze. Fotografia to również nasza pasja, do każdego klienta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy szereg usług fotograficznych dla osób prywatnych, firm i instytucji, stowarzyszeń i innych organizacji. Fotografujemy uroczystości masowe, przyjęcia okazjonalne, zdjęcia reklamowe obiektów, realizujemy mini sesje zdjęciowe, zdjęcia do dokumentów oraz szereg innych dodatkowych usług z zakresu fotografii reklamowej.


Fotobudka jest świetną atrakcją na imprezy masowe, wesela ale również na prywatki. Dzięki masie świetnych przebrań i akcesoriów dostarcza dużo śmiechu i zabawy, ale przede wszystkim pozostawia po sobie niezapomnianą pamiątkę.

Green Box jest jedną z najchętniej wynajmowanych usług fotograficznych. Dzięki temu wynalazkowi możemy wstawić tło z każdego zakątka ziemi i tym sposobem możemy sfotografować się w miejscach o jakich tylko marzymy.

Zapewniamy również kompleksową usługę fotorelacji z Państwa imprez. Nasi profesjonalni fotografowie zrealizują dla Państwa fotorelacje na najwyższym poziomie, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł wrócić wspomnieniami do tych wyjątkowych dni.

Zdjęcia do dokumentów realizujemy oczywiście zgodnie z narzuconymi odgórnie wytycznymi. Wykonujemy zdjęcia w każdym formacie i do każdego dokumentu. Zdjęcia wykonane w naszej firmie są wysokiej jakości, istnieje również możliwość zapisania zdjęć w formie elektronicznej oraz dodatkowy retusz zdjęć.

Kolejną usługą fotograficzną są mini sesje zdjęciowe. Głównymi odbiorcami tej usługi są pary, kobiety ciężarne czy świeżo upieczeni rodzice, ale nie tylko. Równie często mini sesje zdjęciowe są wykorzystywane na wieczorach panieńskich i kawalerskich. Jest to bardzo fajna pamiątką na całe życie z najbliższymi.


Oceny
4,7/5 122 Klienci zadowoleni