Zaznacz stronę

ORGANIZACJA URODZIN

DLA DZIECI

CZYM SĄ URODZINY DLA DZIECI ?

Urodziny dla dzieci – organizacja przyjęć urodzinowych, aranżacja i przeprowadzanie zajęć ruchowych przez doświadczonych animatorów czasu wolnego na imprezach urodzinowych. Organizujemy przyjęcia urodzinowe w domu i na otwartych przestrzeniach, również przyjęcia tematyczne zgodne z zainteresowaniami dziecka. Nasi animatorzy prowadzą zabawy z różnymi przyborami i muzyką, kręcą watę cukrową, modelują balony oraz malują twarze wszystkich dzieci biorących udział w przyjęciu.

Każde dziecko marzy o niesamowitych urodzinach z wesołym animatorem i słodką watą cukrową.

To właśnie z naszą pomocą spełnisz marzenia swojego dziecka o najlepszym przyjęciu urodzinowym !

Pozwól dzieciom uwolnić całą swoją energię, a nasz animator zamieni ją w niebywałe szczęście 🙂

DLACZEGO WARTO Z NAMI ZORGANIZOWAĆ URODZINY DZIECKA ?

Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w organizacji imprez urodzinowych, Twoje dziecko na pewno zapamięta ten dzień na długi czas.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest dobra zabawa z naszymi animatorkami radość przepełni wszystkich uczestników wydarzenia!

Posiadamy wiele scenariuszy przyjęć urodzinowych. Dopasowujemy je do zainteresowań dzieci, przedziału wiekowego uczestników, preferencji rodziców jak też możliwości technicznych.

Posiadamy pełen wachlarz zabaw i pomysłów na rozkręcenie imprezy urodzinowej Twojego dziecka ! 🙂

CO NAS WYRÓŻNIA ?

JAKOŚĆ

Kreatorzyimprez.pl  świadczą w pełni profesjonalne usługi, dzięki czemu każde dziecko będzie się świetnie bawić podczas organizowanych przez nas imprez urodzinowych. Dzieje się to dzięki temu, że dbamy o każdy detal organizowanego wydarzenia.

KREATYWNOŚĆ

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Organizujemy przyjęcia tematyczne, biorąc pod uwagę zainteresowania dzieci. Każde przyjęcie urodzinowe jest niepowtarzalne, a my jesteśmy elastyczni co do założeń danego wydarzenia.

Nasi animatorzy to osoby, dla których praca z dziećmi jest przyjemnością i przede wszystkim pasją. Są to doświadczeni pracownicy, którzy na co dzień organizują przyjęcia urodzinowe nawet w najcięższych warunkach technicznych. Każdy animator posiada ukończony kurs animacji, podczas którego nabywa odpowiednią wiedzę na temat zabaw i kontaktu z dziećmi.

BEZPIECZEŃSTWO

Nad zabawą i przebiegiem imprezy czuwają animatorki, które mają doświadczenie w pracy także z maluchami. Wszystkie sprzęty i materiały używane podczas zabaw są bezpieczne dla dzieci i nie zawierają szkodliwych materiałów.