Organizacja urodzin dla dorosłych

URODZINY DLA DOROSŁYCH

CZYM SĄ URODZINY DLA DOROSŁYCH?

Urodziny dla dorosłych – organizacja przyjęć urodzinowych, aranżacja i atrakcje, które zaskoczą wszystkich uczestników imprezy. Organizujemy przyjęcia urodzinowe w domu i na otwartych przestrzeniach, również przyjęcia tematyczne zgodne z zainteresowaniami solenizanta. Nasz młody zespół chętnie pomoże ci zorganizować przyjęcie od A do Z.

Organizowanie przyjęć urodzinowych nigdy nie było łatwiejsze !

Zajmujemy się kompleksową organizacją urodzin. Mamy przynajmniej 50 powodów, dla których to właśnie nam musisz powierzyć organizację Twojego przyjęcia urodzinowego.

Zajmiemy się od wystroju wnętrza po mega atrakcje dla Twoich gości.

POLECANE ATRAKCJE NA URODZINY DLA DOROSŁYCH ?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą ilość atrakcji dmuchanych. Do dmuchańców zaliczamy: Duży dmuchany zamek, kula zorbingowa, dmuchany basen z piłeczkami dmuchana zjeżdżalnia, mały dmuchany zamek z zjeżdżalnią, mega zjeżdżalnia, ślizgawka wodna, średnia dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, duża ścianka wspinaczkowa, mała ścianka wspinaczkowa oraz agregat który zasili wszystkie atrakcje dmuchane.

Do każdego zamówionego dmuchańca dostają państwo wyspecjalizowanego pracownika który będzie dbał o czystość, bezpieczeństwo oraz zadba o prawidłowe działania atrakcji

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych.

KTO ZORGANIZUJE IMPREZĘ JEŚLI JA NIE MAM CZASU?
Zajmujemy się również kompleksową organizacją imprez urodzinowych. Szukasz wymarzonego miejsca ? My się tym zajmiemy, otrzymasz od nas kilka propozycji, spełniających Twoje oczekiwania. Zapewniamy Dj’a wraz z nagłośnieniem, pełne oświetlenie, wytwornice dymu, wyrzutnie confetti. Na życzenie klienta zajmujemy się również cateringiem, od sprawdzonych firm z którymi współpracujemy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
4 based on 7 votes
Grupa usług
Urodziny
Nazwa usługi
Urodziny dla dorosłych
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *