Maskotki

MASKOTKI

CZYM SĄ MASKOTKI?

Maskotki (ang. mascots) – Wyprawiasz imprezę dla dzieci i chce żeby jego ulubiona postać z bajki przyszła? Jego marzenie może się spełnić. Barwne bajkowe przebrania, w które całkowicie ubierają się nasi animatorzy. Duże maskotki sprawdzają się wspaniale na przyjęciach urodzinowych, imprezach filmowych, piknikach czy też festynach. Instruktorzy którzy nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim charyzmą i głową pełną pomysłów zaangażują do zabawy i małych i dużych uczestników każdego wydarzenia.

W naszej firmie możesz wynająć postacie z bajek, filmów i seriali. W ofercie mamy: Aniołka, bałwana, biały miś, choinke, diabełek, hello kitty, klaun, królewna śnieżka, królik bugs, królowa lodu, kubuś puchatek, kurczaczek, minionek, myszka miki, myszka minnie, olaf, pirat, piratka, pomarańcza, pomidor, różowa pantera, scooby doo, serce, spongebob,

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA STROJU BEZ PRACOWNIKA?

Niestety nie ma takiej możliwości. Wynajmując usługę wynajmują Państwo strój wraz z pracownikiem. Stroje posiadamy na własny użytek.

CZY MASKOTKA PROWADZI ZABAWY, JAK RÓWNIEŻ ANIMATOR?

Nasze maskotki nie prowadzą zabaw podczas wydarzeń. Maskotka może wnosić tort, pozować do zdjęć, chwilę uczestniczyć w zabawach z dziećmi, jednak nie jest samodzielnym animatorem.

ŻYWA MASKOTKA
Niezapomniane wrażenie na uczestnikach zabawy zrobi żywa maskotka z ich ulubionej bajki! Wynajmij strój maskotki razem z osobą w środku i zobacz jak bezcenna jest radość dziecka! Oferujemy duży wybór kostiumów zarówno postaci z bajek jak i ogólnych postaci tematycznych. A może robisz piknik dotyczący zdrowego trybu życia i chcesz aby na nim chodziły wielkie owoce zachęcające do spożywania min. 5 posiłków dziennie. Gwarantujemy uśmiechy nie schodzące z twarzy!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *