Organizacja imprez integracyjnych

Organizacją imprez integracyjnych, zajmujemy się już od początku powstania firmy, czyli już 12 lat. Doświadczenie uzyskane przez tak długi czas, pozwala nam zapewnić naszym klientom niezapomniane wspomnienia z imprezy integracyjnej, przez nas organizowanej.

Współpracujemy z wieloma hotelami, restauracjami, klubami itp. Pozwala nam to na przygotowanie korzystnej cenowo oferty. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo atrakcji. Zapewniamy je bezpośrednio dla Państwa, nie musimy korzystać z usług podwykonawców, co gwarantuje mniejsze koszta.

Impreza integracyjna – (ang. integration party) Spotkanie kadry pracowniczej poza miejscem pracy. Często są to też wyjazdy. Mają one na celu, wzajemne poznanie zespołu, uczczenie sukcesów itp.

Kompleksowa organizacja imprezy integracyjnej:

Na kompleksową organizację imprezy integracyjnej, składa się wiele czynników. Pierwszym z nich jest, zapewnienie idealnego miejsca. Trzeba je odpowiednio dopasować, do wymagań lokalizacyjnych oraz klimatu imprezy.

Kolejnym czynnikiem, jest zaopatrzenie we wszystkie niezbędne elementy zaplecza technicznego. A dokładniej, cateringu, wybranych atrakcji, nagłośnienia itp.

Plusy organizacji imprezy integracyjnej:

Organizacja imprezy integracyjnej, ma wiele plusów. Jednym z nich jest możliwość zgrania całego zespołu. Zazwyczaj nie mają takiej możliwości współpracy. Jesteśmy pewni, że będzie to miało pozytywny wpływ na dalszą ich wspólną pracę.

Kolejnym plusem jest fakt, iż pracownik, czuje się bardzo doceniony, jak również daje mu to motywację do dalszego rozwijania się oraz ciężkiej pracy.

Dodatkowo organizacja takiej imprezy, to możliwość zredukowania kosztów podatkowych dla firm.

Cena organizacji imprezy integracyjnej

Personalizacja urządzenia /

Tworzymy grafikę z Twoim logo,tekstem...

200zł

Ceny podobnych atrakcji

Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Popcorn
1h-300zł każda 150zł

1. KreatorzyImprez przyjmuje zamówienia drogą mailową i przez stronę internetową.

2. W treści zamówienia należy sprecyzować wszystkie szczegóły. W razie wątpliwości istnieje możliwość konsultacji telefonicznej.

3. Po stronie klienta leży zapewnienie dogodnych warunków realizacji zamówienia (odpowiednia powierzchnia, parking*, dojście na miejsce realizacji - wymiary windy itd). Warunki realizacji należy omówić przed zleceniem.

*W przypadku płatnego parkingu do kosztów zamówienia zostanie doliczona opłata za parking.

4. Godzina rozpoczęcia zlecenia jest godziną pełnej gotowości. Montaż/demontaż stanowiska odbywa się przed/po zleceniu . W przypadku wcześniejszej gotowości jest naliczana dodatkowa opłata.

5. KreatorzyImprez zastrzega sobie prawo wykonywania zdjęć/nagrań podczas realizacji zamówienia z dalszą możliwością wykorzystywania zdjęć/nagrań w celach marketingowych (strona internetowa, portale społecznościowe).

6. Zamawiając usługę od KreatorzyImprez klient akceptuje powyższy regulamin.

1. Usługę można wynająć na dowolną ilość pełnych godzin. Opłata jest pobierana za każdą rozpoczętą godzinę.

2. Opłata za usługę może być dokonana gotówką lub przelewem.

3. Rozliczenie gotówką następuje po wykonanej usłudze pracownikowi KreatorzyImprez.

4. Rozliczenie przelewem następuje w ciągu 14 dni po wykonanej usłudze na konto wskazane przez KreatorzyImprez.

5. Formę i warunki płatności należy ustalić przy składaniu zamówienia.

6. W przypadku rezygnacji z usługi w terminie krótszym niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym jest planowany wynajem usługi, zostanie naliczona opłata w wysokości 50% od wartości zamówienia. Kwota ta pobierana jest za procedowanie zlecenia (rezerwacja zasobów ludzkich, sprzętowych i logistycznych).

7. Dowodem przyjęcia opłaty przez KreatorzyImprez może być: pokwitowanie przyjęcia gotówki, KP (kasa przyjmie), faktura, faktura proforma.

8. Faktura jest wysyłana poczta elektroniczną na wskazany przez klienta adres mailowy po wykonanej usłudze. Istnieje możliwość dostarczania faktury w dniu wynajmu. Szczegóły należy zatwierdzić przy składaniu zamówienia.

9. Zamawiając usługę od KreatorzyImprez klient akceptuje powyższy regulamin.

Rezerwacja imprezy integracyjnej

By zamówić atrakcje na imprezę to musisz przejść przez poniższy proces składania zamówienia:

Loading...

Przykładowa impreza integracyjna

Najczęściej zadawane pytania:
Jakie miejsce wybrać na imprezę integracyjną ?
Poszukując miejsca na imprezę integracyjną, warto zwrócić uwagę na lokalizacje, aby powrót nie był kłopotem. Kolejną rzeczą jest znalezienia miejsca odpowiadającego tematowi imprezy oraz ilości zaproszonych gości.
Jakie atrakcje wybrać na imprezę integracyjną ?
Atrakcje trzeba dopasować do zainteresowań gości, bądź do tematu przewodniego, jeżeli taki jest przewidziany. Aczkolwiek w naszej ofercie znajdą Państwo, atrakcje które są atrakcjami uniwersalnymi.
Czy zajmujemy się organizacją od A do Z ?
Oczywiście. Zajmujemy się kompleksową organizacją. Poczynając od doboru lokalizacji, po zapewnienie atrakcji, cateringu, transportu itp.
Jaki jest koszt organizacji takiej imprezy ?
Na kwotę końcową ma wpływ wiele czynników; ilość osób, ilość godzin, wybrane atrakcje, wybrane menu posiłków, wybór miejsca.
Inni klienci
Zobacz
Nachosy
1h-350zł każda 250zł
Zobacz
Bilard
1h-500zł każda 200zł
Zobacz
Fotorelacje
1h-400zł każda 200zł
Zobacz
Stół do siłowania na ręke
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Gra w 3 kubki
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Kula zorbingowa
1h-300zł każda 150zł

Przykładowe atrakcje na imprezę integracyjną :

Atrakcje na imprezach integracyjnych, powinny być oryginalne oraz wprowadzać zdrową rywalizację między uczestnikami. Jedną z atrakcji przez nas polecanych jest symulator jazdy na jednym kole. Potocznie nazywany Wheeliemachine.

Nauka ze stawiania prawdziwego motocykla, na tylnym kole, wyzwala bardzo dużo adrenaliny. Kolejną atrakcją jest profesjonalny stół do siłowania na rękę. Za każdym razem przyciąga, mnóstwo chętnych uczestników. Jest to niewielki procent, tego co możemy zapewnić. Zapraszamy do naszego katalogu.

Opinie klientów o atrakcji:

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 1 votes
Grupa usług
Integracja
Nazwa usługi
Imprezy integracyjne
Cena
PLN od 1000
Dostępność usługi
Available in Stock
); ga('send', 'pageview');