Dmuchańce

DMUCHAŃCE

CZYM SĄ DMUCHAŃCE?

DMUCHAŃCE (ang. inflatable attractions) – Wielkie dmuchane atrakcje dla dzieci które świetnie spełnią się na imprezach lub eventach gdzie są dzieci. Nasza firma posiada obfity wachlarz wynajmu dmuchanych zabawek. W asortymencie dmuchańców można znaleźć:

Duży dmuchany zamek, kula zorbingowa, dmuchany basen z piłeczkami dmuchana zjeżdżalnia, mały dmuchany zamek z zjeżdżalnią, mega zjeżdżalnia, ślizgawka wodna, średnia dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, duża ścianka wspinaczkowa, mała ścianka wspinaczkowa oraz agregat który zasili wszystkie atrakcje dmuchane.

Jeżeli nie klient nie ma zasilania w plenerze jest możliwość wynajmu na naszej stronie.

JAKIE DMUCHAŃCE POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE ?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą ilość atrakcji dmuchanych. Do dmuchańców zaliczamy: Duży dmuchany zamek, kula zorbingowa, dmuchany basen z piłeczkami dmuchana zjeżdżalnia, mały dmuchany zamek z zjeżdżalnią, mega zjeżdżalnia, ślizgawka wodna, średnia dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, duża ścianka wspinaczkowa, mała ścianka wspinaczkowa oraz agregat który zasili wszystkie atrakcje dmuchane.

Do każdego zamówionego dmuchańca dostają państwo wyspecjalizowanego pracownika który będzie dbał o czystość, bezpieczeństwo oraz zadba o prawidłowe działania atrakcji

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE DO DMUCHAŃCÓW?

OCZYWIŚCIE, za niewielką dopłatą wypożyczamy również agregaty prądotwórcze. Jeżeli na Państwa imprezie plenerowej jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty z wyspecjalizowanym instruktorem który zadba o poprawne działanie maszyny. Dzięki nim, goście Twojej imprezy, będą mogli cieszyć się z dmuchanych atrakcji.

 Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

 

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *