define('WP_ALLOW_REPAIR', true); Wynajem dmuchanych atrakcji | Dmuchańce KreatorzyImprez 600950777
dmuchance
4.6 (91.67%) 12 osób

ZAMÓWIENIE DMUCHAŃCÓW I TRAMPOLIN

Mamy szeroki zasób tego typu atrakcji jednak nie ma możliwości wynajęcia ich bez obsługi. Przy zamówieniach dmuchańców bądź trampolin potrzebujemy minimum godzinnego zaplecza czasowego w celu rozłożenia sprzętu, który wymaga czasu. Nie płacą Państwo za czas rozkładania sprzętu, ale w związku z tym, że montaż wymaga czasu nie wynajmujemy dmuchańców i trampolin na mniej niż 4h.

Każda impreza z naszymi dmuchańcami i trampolinami jest odpowiednio zabezpieczona. Osoba obsługująca atrakcje sprawuje pieczę nad bezpieczeństwem bawiących się dzieci.

 

Jedną z najbardziej wspaniałych atrakcji, którą uwielbiają
dzieciaki są właśnie dmuchańce. Wynajem dmuchańców sprawi, że dzieci będą zachwycone tą atrakcją bardzo długo. Dzieci nigdy nie nudzą się skakaniem na dmuchańcach. W
swoim katalogu posiadamy kilka rodzajów dmuchanych atrakcji oraz atrakcji do skakania. Duży dmuchany zamek o wymiarze 3,2m x 4,5 x 4,5 świetnie się sprawdza w plenerze oraz w większych pomieszczeniach. Jest to dobra atrakcja na której dzieciaki mogą poszaleć. Średnia i duża zjeżdżalnia to wspaniały pomysł na imprezy w plenerze. W odróżnieniu od dmuchanego zamku zjeżdżalnia jest na tyle atrakcyjna, że mimo skakania można również zjeżdżać z ogromnej wysokości. Ze względu na wymiary, zjeżdżalnie można zamontować tylko i wyłącznie w wielkich pomieszczeniach takich jak sale gimnastyczne lub w plenerze. Do mniejszych
pomieszczeń mamy również dobre rozwiązanie, jest nim basen z piłeczkami. Dmuchany basen wypełniony plastikowymi piłeczkami będzie świetną zabawą dla
dzieciaków. Dla wielbicieli ekstremalnych wrażeń mamy ścianki wspinaczkowe. 

 

Posiadamy dwa rodzaje ścianek.

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci i dla dorosłych. Kolejną atrakcją jest trampolina. Wynajem trampoliny świetnie się sprawdza na różnorodnych eventach.

Wynajem dmuchańców jest realizowany wraz z instruktorem. 

 Prowadzimy wynajem dmuchańców dla dzieci od 12 lat i współpracujemy cały czas z polskim producentem z okolic Częstochowy. Używany sprzęt nie zapewniający bezpieczeństwa sprzedajemy na allegro w bardzo dobrych cenach, ponieważ wynajmujemy tylko czyste i bezpieczne dmuchane atrakcje.

 

Dzięki temu na każdym stanowisku jest obecny nasz instruktor, który dba o bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych atrakcji. W usługę wynajmu dmuchańców wchodzi również montaż i demontaż  urządzenia przez naszych pracowników. Za rozkładanie i składanie dmuchańców nie jest naliczana opłata, płaci się tylko i wyłącznie za czas korzystania z atrakcji. Ze względu na czasochłonny proces rozkładania dmuchańców minimalny czas wynajmu atrakcji jest 4 godziny. Wielkim atutem naszej agencji eventowej jest to, że dojeżdżamy do każdego miasta na terenie całej Polski.

Na imprezach plenerowych świetnie sprawdza się nasz dmuchany
ekran. Może on pełnić kilka funkcji: jest to wspaniały pomysł na dmuchaną
reklamę oraz na kino plenerowe.