Zaznacz stronę

ATRAKCJE 

DMUCHANE

CZYM SĄ ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH ?

Dmuchańce – (ang.inflatable) urządzenie pneumatyczne działające na zasadzie nadmuchiwania powietrza w specjalnie uszyty balon z tworzywa sztucznego, który po wypełnieniu przybiera daną postać. Może mieć dowolnie zaprojektowany kształt np. zamku, zjeżdżalni, ściany wspinaczkowej. Dmuchaniec to urządzenie rozrywkowe, które przeznaczone jest głównie dla dzieci które mogą po nim skakać lub zjeżdżać w zależności od modelu urządzenia.

Szeroka gama dmuchanych urządzeń rekreacyjnych to doskonała atrakcja na imprezy plenerowe z udziałem dzieci. Cały sprzęt zawsze jest czysty i w pełni sprawny gotowy do użytku przez gości imprezy. Urządzenia zawsze są obsługiwane przez naszych pracowników, którzy dbają o bezpieczeństwo bawiących się dzieci.

DLACZEGO WARTO WYNAJĄĆ ATRAKCJE DMUCHANE ?

Wiemy, jak ciężko jest przykuć uwagę dziecka, dlatego stale poszerzamy zakres swoich usług. Niemniej jednak, czasami to co dobrze znane, najlepiej sprawdza się podczas współpracy z tak wymagającymi klientami jakimi są dzieci.

Oferowane przez nas urządzenia pneumatyczne posiadają wszystkie atesty, zapewniające Twojemu dziecku bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Nie musisz się więc martwić o podstawowe kwestie. Każda z dmuchanych zjeżdżalń oraz zamków posiada unikalną grafikę przyciągającą dzieci „jak magnes”. Bajkowy zamek ? Słoneczna zjeżdżalnia ? Wspinaczka po niesamowitych drzewach ? Posiadamy każdą z tych możliwości. Nasze dmuchane urządzenia rekreacyjne dostosowane są do wieku użytkowników. Znaczy to, że dla maluchów proponujemy wypożyczenie małego zamku, małej zjeżdżalni bądź małej ścianki wspinaczkowej. Kolejne etapy – średnie, duże i mega urządzenia – przeznaczone są dla dzieci coraz starszych. Taka kolejność zapewni satysfakcję na odpowiednim poziomie.

Przejdźmy teraz do części, z punktu widzenia najmłodszych, ważniejszej -radości płynącej z użytkowania. Dreszczyk emocji związany ze strachem przed wpadnięciu „w przepaść” jest normalny. Tak jak i wielka radość pojawiająca się tuż po chwili, gdy kaskader wyląduje na miękkiej przestrzeni. Śmiemy przypuszczać, że dzieci w momencie „spadania” mają wrażenie iż potrafią latać. Jednak jak dotąd naukowcy nie odkryli przyczyny, fascynacji tym zjawiskiem, niemniej jednak jedno jest pewne. Na pewno ono nie zniknie, a dmuchańce zawsze będą oblegane przez najmłodszych.

CZY ATRAKCJE DMUCHANE TO BEZPIECZNE ATRAKCJE ?

Wszystkie nasze atrakcje są bezpieczne, ponieważ zależy nam na pełnej satysfakcji z naszych usług. Każdy dmuchaniec w naszej ofercie ma aktualne badania UDT, które odbywają się co roku. Wynajmujemy pneumatyczne atrakcje dla dzieci tylko z obsługą naszego animatora, który cały czas dba o bezpieczeństwo.

Dzieci które nie stosują się do zaleceń naszego instruktora są nie wpuszczane na urządzenie.

Jako firma dostarczająca dmuchańce posiadamy specjalne ubezpieczenie na wypadek zdarzeń losowych, ponieważ priorytetem jest by nasze atrakcje dla dzieci były w pełni bezpieczne.

ATRAKCJE DMUCHANE KLUCZEM DO UDANEJ IMPREZY 

Organizacja eventów obejmuje szereg działań mających na celu zaplanowanie elementów imprezy tak, by były one kompatybilne z zaistniałymi warunkami i możliwościami. W skład tych działań wchodzi między innymi rozmowa wstępna z interesantem mająca na celu stworzenie zarysu eventu, szczegółowa analiza wymagań klienta oraz ewentualną wizualizację projektu.

W przypadku organizacji przyjęć przeznaczonych dla najmłodszych, istotną rolę odgrywa dobór atrakcji, które nie tylko przyciągną uwagę ale również będą satysfakcjonowały pociechy.

KreatorzyImprez to firma działająca w branży eventowej od wielu lat, na przestrzeni których zaobserwowaliśmy wiele trafnych spostrzeżeń. Po pierwsze dzieci lubią nowe wyzwania. Możliwość „łamania” zasad wyznaczonych przez rodziców daje im wielką satysfakcję. Po drugie kolorystyka odgrywa znaczącą rolę. Nic co jest nudne lub monotonne nie zachęci najmłodszych do skorzystania z oferowanych przez to możliwości. Nawet jeśli atrakcja będzie niesamowita, lecz „ubrana w nudne barwy” zostanie pominięta. Po trzecie obsługa atrakcji odgrywa ważną rolę. Uśmiech na twarzy personelu zachęca dzieci do zabawy.

Nasze dmuchańce spełniają wszystkie te warunki !

JAK DŁUGO MUSZĘ CZEKAĆ NA WYNAJEM DMUCHANEJ ATRAKCJI ?

Okres oczekiwania na wynajem uzależniony jest od procesu składania zamówienia. Z myślą o naszych klientach ostał zoptymalizowany do najprostszej postaci, tak by nikt nie miał problemu z przejściem przez poszczególne etapy.

Wystarczy że już teraz złożysz zamówienie drogą emailową, w której zawrzesz pomysł oraz termin eventu. Reszta pozostaje w naszych rękach. Manager zajmujący się kontaktem z klientem szczegółowo przeanalizuje indywidualne wymagania oraz sporządzi wycenę projektu.

Napisz do nasz – tak niewiele wystarczy by dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów.