Symulatory multimedialne

SYMULATORY MULTIMEDIALNE  DLA DOROSŁYCH 

CZYM SĄ SYMULATORY MULTIMEDIALNE ?

Symulatory multimedialne (ang. multimedia simulators) – są to urządzenia do wirtualnej rzeczywistości, w której niecodzienne rzeczy wydają się być dosyć realne i na wyciągnięcie ręki. Mamy w naszej ofercie kilka symulatorów np. symulator wyścigów, symulator motocykla czy po prostu gry video. Razem z realistycznymi grami zapewniamy realistyczny uśmiech dla osób korzystających z naszych usług.

WYNAJMIJ NAS NA SWOJĄ IMPREZĘ!
Zapewniamy duża dawkę wrażeń, emocji i adrenaliny! Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Przez cały czas trwania imprezy obsługujemy sprzęt i dbamy o każdy szczegół tak, by zabawa była na najwyższym poziomie! Im więcej dostarczymy emocji, tym lepsza będzie impreza. Dzięki technologii zastosowanej w wirtualnej rzeczywistości jak i symulatorach, zapewnisz uczestnikom niesamowitą przygodę.

Do Waszej dyspozycji oddajemy najnowszą technologię, która każdemu pozwoli poczuć się jak rajdowy kierowca oraz doświadczyć co by było gdybyśmy mogli latać.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE?
OCZYWIŚCIE, za niewielką dopłatą wypożyczamy również agregaty prądotwórcze. Jeżeli na Państwa imprezie plenerowej jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty z wyspecjalizowanym instruktorem, który zadba o poprawne działanie maszyny. Dzięki nim, goście Twojej imprezy będą mogli cieszyć się z atrakcji plenerowych.

Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

GDZIE SPEŁNIĄ SIĘ NASZE USŁUGI?
Zapewniamy niecodzienne rozwiązania oferując Państwu wynajem symulatorów multimedialnych, wraz z obsługą (transport, montaż, osoba do obsługi maszyn) oraz przy niewielkich dodatkowych kosztach z zasilaniem. Obsługujemy firmowe imprezy oraz te prywatne. Dla nas wszystko jest do zrobienia, trzeba powiedzieć tylko kiedy i gdzie a my pojawimy się tam z pełnymi możliwości urządzeniami.