Imprezy Mikołajkowe

IMPREZY   MIKOŁAJKOWE

CZYM JEST IMPREZA MIKOŁAJKOWA ?

IMPREZY MIKOŁAJKOWE (ang. SANTA CALUS PARTY) – Imprezy Mikołajkowe to nic innego jak imprezy w okresie przedświątecznym. Mikołajki w szkole, firmowe spotkania rodzinne z Mikołajem. Nasza firma zapewni wam ogromny wybór atrakcji na tego typu imprezy! Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Razem z Mikołajem możemy zaoferować Ci Animatorki zabaw w stroju śnieżynek które poprowadzą warsztaty z malowania bombek lub po prostu gry i zabawy dla zajęcia czasu najmłodszych. Nasze atrakcje są mobilne oraz prowadzimy wypożyczanie asortymentu na terenie całej Polski!

CO WYRÓŻNIA NASZE IMPREZY MIKOŁAJKOWE ?

Na naszych saniach czy innych gadżetach Mikołaja jest możliwość brandingu czyli na elementach użytku może znaleźć się logo twojej firmy, lub dowolna grafika. Jest to nie tylko doskonała ozdoba ale też i reklama. Wszyscy korzystając z usługi zapamiętają logo twojej firmy czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą nasze animacje w trakcie imprez mikołajkowych to indywidualny scenariusz dopasowany do twoich potrzeb. Wszystko jest dopasowane jak najlepiej do twoich oczekiwań.

KTÓRE Z ATRAKCJI DLA DZIECI CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ?

Absolutnym hitem cieszą się na pewno atrakcje mikołajkowe takie jak: Wszelkiego typu przebrania Mikołaja, Śnieżynek, Elfów i warsztaty z ozdabiania bombek, choinek, pierników. Jest również możliwość wypożyczenia od nas sań Mikołaja oraz specjalnego ozdobnego fotela. Największą zaletą naszych atrakcji jest ich mobilność. Zapewniamy wyspecjalizowanego instruktora animatora który będzie dbał o porządek, bezpieczeństwo oraz będzie zabawiał twoje pociechy.

Każde dziecko z pewnością wyjdzie z Twojego wydarzenia najszczęśliwsze na świecie!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE USŁUGI?

Festyn rodzinny, wydarzenie w gminie/dzielnicy a może impreza firmowa? Każda jednostka może zorganizować z nami udaną imprezę Mikołajkową. Małe lub większe imprezy nie są dla nas wyzwaniem! Razem z naszym zespołem pełnym werwy do pracy zaplanujemy udany event który nie puści cię z torbami. O sukcesie naszej firmy i twojego wyboru będą świadczyły uśmiechy na twarzach uczestników zabawy. Nasi animatorzy wolnego czasu zapewnią opiekę i bezpieczną zabawę dla najmłodszych i tych nieco starszych. Jest możliwość wykupienia różnorodnych warsztatów mikołajkowych.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
3 based on 2 votes
Grupa usług
MIkołajki
Nazwa usługi
Organizacja Imprez Mikołajkowych
Cena
PLN Od 500
Dostępność usługi
Available in Stock

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *