Imprezy Mikołajkowe

IMPREZY   MIKOŁAJKOWE

CZYM JEST IMPREZA MIKOŁAJKOWA ?

IMPREZY MIKOŁAJKOWE (ang. SANTA CALUS PARTY) – Imprezy Mikołajkowe to nic innego jak imprezy w okresie przedświątecznym. Mikołajki w szkole, firmowe spotkania rodzinne z Mikołajem. Nasza firma zapewni wam ogromny wybór atrakcji na tego typu imprezy! Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Razem z Mikołajem możemy zaoferować Ci Animatorki zabaw w stroju śnieżynek które poprowadzą warsztaty z malowania bombek lub po prostu gry i zabawy dla zajęcia czasu najmłodszych. Nasze atrakcje są mobilne oraz prowadzimy wypożyczanie asortymentu na terenie całej Polski!

CO WYRÓŻNIA NASZE IMPREZY MIKOŁAJKOWE ?

Na naszych saniach czy innych gadżetach Mikołaja jest możliwość brandingu czyli na elementach użytku może znaleźć się logo twojej firmy, lub dowolna grafika. Jest to nie tylko doskonała ozdoba ale też i reklama. Wszyscy korzystając z usługi zapamiętają logo twojej firmy czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą nasze animacje w trakcie imprez mikołajkowych to indywidualny scenariusz dopasowany do twoich potrzeb. Wszystko jest dopasowane jak najlepiej do twoich oczekiwań.

KTÓRE Z ATRAKCJI DLA DZIECI CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ?

Absolutnym hitem cieszą się na pewno atrakcje mikołajkowe takie jak: Wszelkiego typu przebrania Mikołaja, Śnieżynek, Elfów i warsztaty z ozdabiania bombek, choinek, pierników. Jest również możliwość wypożyczenia od nas sań Mikołaja oraz specjalnego ozdobnego fotela. Największą zaletą naszych atrakcji jest ich mobilność. Zapewniamy wyspecjalizowanego instruktora animatora który będzie dbał o porządek, bezpieczeństwo oraz będzie zabawiał twoje pociechy.

Każde dziecko z pewnością wyjdzie z Twojego wydarzenia najszczęśliwsze na świecie!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE USŁUGI?

Festyn rodzinny, wydarzenie w gminie/dzielnicy a może impreza firmowa? Każda jednostka może zorganizować z nami udaną imprezę Mikołajkową. Małe lub większe imprezy nie są dla nas wyzwaniem! Razem z naszym zespołem pełnym werwy do pracy zaplanujemy udany event który nie puści cię z torbami. O sukcesie naszej firmy i twojego wyboru będą świadczyły uśmiechy na twarzach uczestników zabawy. Nasi animatorzy wolnego czasu zapewnią opiekę i bezpieczną zabawę dla najmłodszych i tych nieco starszych. Jest możliwość wykupienia różnorodnych warsztatów mikołajkowych.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
no rating based on 0 votes
Grupa usług
MIkołajki
Nazwa usługi
Organizacja Imprez Mikołajkowych
Cena
PLN Od 500
Dostępność usługi
Available in Stock

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *