Balony

BALONY

CZYM SĄ BALONY?

BALONY(ang. balloon) – Nie wiesz jak udekorować swoje przyjęcie? szukasz ciekawej, lekkiej i ładnej dekoracji? Mamy coś idealnie dla ciebie. Do dekoracji przyjęci, eventów i imprez idealnie pasują balony oryginalne, lekkie i różnych kolorach. Pomożemy ci udekorować sale w try miga. 🙂

W asortymencie mamy: balon lateksowy 30 cm, balon lateksowy 50 cm, balon lateksowy 90 cm, balon foliowy 30 cm, balon foliowy 50 cm, balon foliowy 100 cm, bukiet balonów z 1 cyfrą, bukiet balonów z 2 cyframi, łuk z balonów, dekoracja z balonów, lateksowe balony spersonalizowane do 30 cm, lateksowe balony spersonalizowane do 50 cm.

Na zlecenie klienta możemy napełnić balony helem lub powietrzem.

JAKIE BALONY POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE ?

W ofercie posiadamy ponad 30 rodzajów balonów, wszystkie różnią się kolorami i wielkością oraz tym czym są napełniane.

W głównej ofercie posiadamy różną personalizacje balonów jak na przykład: balon lateksowy 30 cm, balon lateksowy 50 cm, balon lateksowy 90 cm, balon foliowy 30 cm, balon foliowy 50 cm, balon foliowy 100 cm, bukiet balonów z 1 cyfrą, bukiet balonów z 2 cyframi, łuk z balonów, dekoracja z balonów, lateksowe balony spersonalizowane do 30 cm, lateksowe balony spersonalizowane do 50 cm.

Jest możliwość napełnienia balonów powietrzem lub helem.

Jeżeli nie możesz się zdecydować które balony zamówić lub masz jakieś pytania możesz się z nami skontaktować a my ci w wszystkim pomożemy najlepiej jak tylko umiemy. 🙂

KTÓRE Z USŁUG BALONOWYCH CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ?

Najczęściej zamawiane balony to:

łuk z balonów

bukiet balonów z jedną cyfrą

bukiet balonów z dwoma cyframi

oraz dekoracja z balonów.

Największymi faworytami wśród balonów są łuk z balonów i dekoracja z balonów. 😉

COŚ BEZ CZEGO TWOJA IMPREZA SIĘ NIE OBĘDZIE? BALONY!
Dekoracje z balonów to obowiązkowy punkt każdego przyjęcia i imprezy. Ogromna gama barw która sprawdzi się na każdego rodzaju imprezie od wieczorów panieńskich przez urodziny po imprezy promocyjne. Wśród wielu rodzajów balonów, na przyjęciu sprawdza się wiele opcji. Najczęściej zamawiane są balony foliowe cyfry oraz bukiety balonowe. Do wykonania dekoracji z balonów niezbędne będą również gadżety takie jak pompka, butla z helem czy specjalne obciążniki do balonów z helem, które utrzymują je na odpowiednim poziomie.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *