Atrakcje na wesela

Szukasz pomysłu na atrakcje weselne ?  Nie wiesz jakie atrakcje weselne są na topie ?

Trafiłeś idealnie 😉

Atrakcje weselne urozmaicają uroczystość i są świetną rozrywką zarówno dla Pary Młodej, jak i dla gości weselnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mnóstwo atrakcji, które doskonale sprawdzą się podczas przyjęcia weselnego. Zapewniamy wspaniała zabawę dla dzieci oraz dorosłych.

Fontanna czekoladowa

Limuzyny na ślub

Wynajem namiotów

Jakie atrakcje dla dzieci zamówić na przyjęcie weselne ?

Na przyjęciach weselnych sprawdza się mnóstwo naszych atrakcji. Wszystko zależy od ilości oraz wieku dzieci obecnych na weselu. Jednakże w naszym katalogu znajdują się również uniwersalne atrakcje. Są to między innymi :

  • Animatorzy zabaw
  • Wata cukrowa
  • Pokaz baniek mydlanych
  • Zamykanie w ogromnej bańce mydlanej
  • Dmuchana zjeżdżalnia

Jest to tylko część atrakcji, która spełnia oczekiwania zarówno starszych, jak i młodszych dzieci.

Atrakcje na wesela  ( ang. wedding attractions ) Atrakcje z których korzystają Państwo Młodzi oraz zaproszeni goście podczas wesela. Sprawią, że każdy uczestnik Twojego wydarzenia wyjdzie z uśmiechem i zapamięta imprezę na długo po jej zakończeniu.

Czy posiadamy atrakcje na uroczystość zaślubin ?

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą ilość atrakcji. Pozwala nam to zapewnić niespotykane, oryginalne atrakcje na wszelakie wydarzenia, na ślub również. Doskonale sprawdzają się nasi szczudlarze w przebraniu aniołów, którzy obsypią ryżem, wychodzącą Parę Młodą. Mogą również częstować upominkami, czekających na złożenie życzeń gości. Kolejnym dodatkiem, może być elektryczna wytwornica mydlanych baniek. Zapewnia ona mnóstwo, małych baniek, co dodaje uroku oraz pomaga fotografowi wykonać wyjątkowe zdjęcia.

Czy posiadamy atrakcje dla dorosłych na przyjęcia weselna ?

 OF KORS 🙂 Atrakcji, które pomogą się świetnie bawić dorosłym, mamy bardzo dużo w swojej ofercie. Mnóstwo uśmiechu daje Fotobudka. Śmieszne zdjęcia w kolorowych przebraniach, to obowiązkowy element przyjęcia weselnego. Posiadamy również usługi, dzięki którym, Wasi goście nie będą schodzić z parkietu. Zachęcamy do skorzystania z naszego Dja z nagłośnieniem, oświetlenia, wytwornicy dymu i wielu innych . Gwarantujemy świetną zabawę.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
no rating based on 0 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje na wesele
); ga('send', 'pageview');