Atrakcje na studniówki

ATRAKCJE NA

STUDNIÓWKĘ

CZYM SĄ ATRAKCJE NA STUDNIÓWKĘ ?

Atrakcje na studniówkę – (ang.attractions for the prom ) grupa atrakcji, których charakter wpasowuje się do tematyki balu studniówkowego. Należą do nich między innymi; atrakcje multimedialne, atrakcje ruchowe.

Bal studniówkowy, jest imprezą na którą dobór atrakcji nie jest skomplikowany, gdyż mamy grupę ludzi w jednym wieku. Z pewnością sprawdzi się atrakcja, która zapewni pamiątkowe zdjęcia. A jest nią fotobudka. Dzięki niej, każdy uczestnik wykona mnóstwo zdjęć w ciekawych,kolorowych przebraniach. Dodatkowo, tło drukowanych zdjęć możemy spersonalizować dowolnie. Kolejną atrakcją na studniówkę jest pokaz iluzjonisty. Podczas występu nasz magik, zaprowadzi wasze umysły do świata znikających przedmiotów. Jesteśmy pewni, że każdy uczestnik będzie obserwował z zainteresowaniem.

Jest to dopiero zalążek naszych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem usług.

ATRAKCJE NA STUDNIÓWKĘ

Bal Studniówkowy, impreza wyczekiwana przez wszystkich uczniów, szkoły średniej. Odbywa się 100 dni przed przystąpieniem do egzaminu dojrzałości. Jest to ostatnia impreza, przed długimi przygotowaniami, do tego ważnego testu wiedzy.

Właśnie, dlatego musi ona być wyjątkowa i niepowtarzalna. Na wielu imprezach tego typu, młodzież z wielką chęcią korzystała z atrakcji dostarczonych przez naszą firmę.

Zajrzyj do naszego cennika i daj się zaskoczyć ! Wyróżnia nas różnorodność atrakcji oraz profesjonalne podejście do klienta.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ NAGŁOŚNIENIE NA STUDNIÓWKĘ ?

W swojej ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, którego obsługą zajmuje się nasz DJ. Dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe oświetlenie, które rozświetli setkami kolorów studniówkowy parkiet. Do tak przygotowanego miejsca na taneczne szaleństwo polecamy również nasze wytwornice dymu. Z pewnością dodadzą klimatu podczas tańca.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje na studniówkę
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock