Atrakcje uniwersalne

Atrakcjami uniwersalnymi nazywamy usługi, które sprawdzają się równie dobrze, na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Dopasują się do każdej tematycznej imprezy. Sprostają wymaganiom, i upodobaniom wszystkim gościom. Zamów jedną z naszych usług a sam się przekonasz. 🙂

Atrakcje uniwersalne – (ang. universal attractions) Grupa zabaw i atrakcji, spełniających wymogi każdego wydarzenia. Są to usługi z których korzystać mogą wszystkie osoby dorosłe. Ich wielofunkcyjność polega też na, możliwości dopasowania wizualnego, bezpośrednio do tematyki danej imprezy.

Karaoke

Zobacz!

Prowadzący karaoke

Zobacz!

Kanferansjer

Zobacz!

Hostess/Promotorzy

Zobacz!

Szczudlarz - artysta

Zobacz!

Szczudlarz - promotor

Zobacz!

Pokaz barmański

Zobacz!

Krowa do dojenia

Zobacz!

Fotobudka

Zobacz!

Green box

Zobacz!

Fotostandy

Zobacz!

Jakie atrakcje zaliczmy do uniwersalnych ?

Główną cechą atrakcji uniwersalnych, jest ich wielozadaniowość oraz możliwość dopasowania do każdego typu imprezy. W kategorii tej znajdziecie między innymi: Fotobudka, Nagłośnienie, Karaoke, Balony z helem. Każda z wyżej wymienionych atrakcji, będzie fajnym dodatkiem dla dorosłych na imprezie. Jesteśmy przekonani, że będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, wśród wszystkich zaproszonych.

Co wyróżnia atrakcje uniwersalne ?

Większość naszych atrakcji ma możliwość personalizacji. Oznacza to, że na naszych urządzeniach może się znaleźć dowolna grafika, zamówiona przez klienta. Jest to doskonały zabieg reklamowy, wszyscy korzystający z usługi zapamiętają logo twojej firmy, czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą atrakcje uniwersalne dla dorosłych, jest fakt iż wpasują się do każdej imprezy.

Które z atrakcji dla dorosłych cieszą się największą popularnością ?

Dorośli mają większe wymagania niż dzieci, jeśli chodzi o atrakcje na imprezy. Najchętniej korzystają z unikatowych, niespotykanych usług imprezowych. Większość z naszych atrakcji spełnia te wymogi. Jednak najchętniej goście korzystają z usług takich jak : Wheelie Machine – symulator jazdy na jednym kole. Atrakcja zapewniająca, dużą ilość adrenaliny. Mobilna strzelnica – atrakcja celnościowa, z użyciem wiatrówek, i wiele więcej.

Napisz do nas maila, a z pewnością dobierzemy atrakcje specjalnie na Twoją imprezą. Służymy pomocą.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 3 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Atrakcje uniwersalne
Cena
PLN od 300
Dostępność usługi
Available in Stock