Zaznacz stronę

ATRAKCJE UNIWERSALNE

 DLA DOROSŁYCH

CZYM SĄ ATRAKCJE UNIWERSALNE DLA DOROSŁYCH ?

Atrakcje uniwersalne – (ang. universal attractions) grupa zabaw i atrakcji, spełniających wymogi każdego wydarzenia. Są to usługi z których korzystać mogą wszystkie osoby dorosłe. Ich wielofunkcyjność polega też na, możliwości dopasowania wizualnego, bezpośrednio do tematyki danej imprezy.

Atrakcjami uniwersalnymi nazywamy usługi, które sprawdzają się równie dobrze, na imprezach plenerowych, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Dopasują się do każdej tematycznej imprezy. Sprostają wymaganiom, i upodobaniom wszystkim gościom. Zamów jedną z naszych usług a sam się przekonasz. 🙂

CO WYRÓŻNIA ATRAKCJE UNIWERSALNE ?

Większość naszych atrakcji ma możliwość personalizacji. Oznacza to, że na naszych urządzeniach może się znaleźć dowolna grafika, zamówiona przez klienta. Jest to doskonały zabieg reklamowy, wszyscy korzystający z usługi zapamiętają logo twojej firmy, czy też Twój produkt. Jednak główną cechą wyróżniającą atrakcje uniwersalne dla dorosłych, jest fakt iż wpasują się do każdej imprezy.

KTÓRE Z ATRAKCJI DLA DOROSŁYCH CIESZĄ SIĘ NAJWIĘKSZĄ POPULARNOŚCIĄ ?

Dorośli mają większe wymagania niż dzieci, jeśli chodzi o atrakcje na imprezy. Najchętniej korzystają z unikatowych, niespotykanych usług imprezowych. Większość z naszych atrakcji spełnia te wymogi. Jednak najchętniej goście korzystają z usług takich jak : Wheelie Machine – symulator jazdy na jednym kole. Atrakcja zapewniająca, dużą ilość adrenaliny. Mobilna strzelnica – atrakcja celnościowa, z użyciem wiatrówek, i wiele więcej.

Napisz do nas maila, a z pewnością dobierzemy atrakcje specjalnie na Twoją imprezą. Służymy pomocą.