Atrakcje plenerowe

ATRAKCJE PLENEROWE

CZYM SĄ ATRAKCJE PLENEROWE ?

Atrakcje plenerowe (ang. outdoor attractions) – atrakcje plenerowe to nic innego niż imprezy na świeżym powietrzu. Nasza firma zapewnia wam ogromny wybór atrakcji na wasze imprezy, na pewno coś dla sienie znajdziesz. 🙂

W asortymencie posiadamy: Quad kolejka 4 osoby, Quad kolejka 6 osoby, Quad kolejka 8 osoby, kucyk pony, alpaki, mini królik, zamykanie w bańce, stanowisko strzelnicze łuk i mini quady.

Do każdego urządzenia dołączamy instruktora który będzie dbał o działanie i czystość atrakcji

Jeżeli masz problem z wybraniem atrakcji na imprezę skontaktuj się z nami a my Ci we wszystkim pomożemy.

JAKIE ATRAKCJE PLENEROWE POSIADAMY W SWOJEJ OFERCIE?

Przez wiele lat pracy w branży eventowej, udało nam się skomponować dość dużą ilość atrakcji plenerowych. Do atrakcji plenerowych zaliczamy: Quad kolejka 4 osoby, Quad kolejka 6 osoby, Quad kolejka 8 osoby, kucyk pony, alpaki, mini królik, zamykanie w bańce, stanowisko strzelnicze łuk i mini quady.

Do każdej zamówionej atrakcji plenerowej dostają państwo wyspecjalizowanego pracownika który będzie dbał o czystość, bezpieczeństwo oraz zadba o prawidłowe działania atrakcji

Każda z atrakcji plenerowych wymienionych wyżej, może pracować w każdych warunkach pogodowych.

CZY JESTEŚMY W STANIE ZAPEWNIĆ ZASILANIE DO ATRAKCJI PLENEROWYCH?

OCZYWIŚCIE, za niewielką dopłatą wypożyczamy również agregaty prądotwórcze. Jeżeli na Państwa imprezie plenerowej jest problem z zasilaniem, zapewniamy nasze agregaty z wyspecjalizowanym instruktorem, który zadba o poprawne działanie maszyny. Dzięki nim, goście Twojej imprezy będą mogli spokojnie cieszyć się z atrakcji plenerowych.

 Wynajem agregatu to doskonałe zabezpieczenie na imprezy plenerowe.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ NASZE ATRAKCJE PLENEROWE?
Eco piknik w szkole? Piknik rodzinny w twojej miejscowości? A może urodziny na świeżym powietrzu? To wszystko jest do spełnienia. Powiedz nam tylko kiedy i gdzie! Gwarantujemy super zabawę na świeżym powietrzu. Nasi milusińscy chętnie zostaną wygłaskani i wyprzytulani przez uczestników imprezy! W naszej ofercie są nie tylko zwierzęta możemy również wypożyczyć na twoje życzenie quady oraz quada z doczepionymi wagonikami! Wszystko jest możliwe razem z nami!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *