Współzawodnictwo

Współzawodnictwo jest sposobem na zacieśnianie więzi między ludźmi. Z jej pomocą możliwy jest również samorozwój, tak bardzo kluczowy w dobie XXI wieku. Oprócz tych cennych atutów, ma jeszcze jedną dobrą stronę – wprowadza nutkę rywalizacji. Tworzy ona niewiarygodną atmosferę, dzięki której zabawa sprawia jeszcze więcej przyjemności.

W dziale współzawodnictwa na pewno znajdziesz atrakcje, które skradną Ci serce.

Czym jest współzawodnictwo?

Współzawodnictwo – (ang. competition ) Termin określający rywalizację przynajmniej dwóch osób, w celu uzyskania przez jedną z nich pierwsza w czymś lub zdobycie czegoś.

Bilard

Zobacz!

Cymbergay

Zobacz!

Piłkarzyki

Zobacz!

Ping-pong

Zobacz!

Rzutki dart

Zobacz!

Siłowanie na ręke

Zobacz!

Boxer

Zobacz!

Kopacz

Zobacz!

Młot

Zobacz!

Sumo

Zobacz!

Mini golf

Zobacz!

Boule

Zobacz!

Pudło tajemnic

Zobacz!

Jak można współzawodniczyć ?

Do grupy ” współzawodnictwo ” zalicza się znaczna część naszych usług. Dużą popularnością cieszy się gra w bilard, piłkarzyki czy siłowanie na rękę. Nie znaczy to jednak, że to jedyne nasze atrakcje. Wręcz przeciwnie! Posiadamy szeroki wachlarz gier, które pozwolą sprawdzić swoje umiejętności.

Na jakich imprezach sprawdzają się współzawodnictwo ?

Współzawodnictwo, sprawdzają się praktycznie na każdego typu imprezach. Jednakże najwięcej chętnych, korzysta podczas imprez integracyjnych, czy firmowych. Są to wydarzenia na których goście są od początku nastawieni na dobrą zabawę. A na naszej głowie jest zapewnić atrakcje, które im w tym pomogą.  Nasi animatorzy zajmą się organizacją gier drużynowych, co pomoże się zintegrować się ze sobą.