Akcje reklamowe :

Akcje reklamowe. Co tak naprawdę mają na celu?

Kampanie, akcje reklamowe mają za zadanie rozpowszechnienie promowanego konkretnego produktu, czy tez marki,firmy,usługi. Im bardziej wymyślny, zakręcony,kolorowy sposób, tym większa uwaga skupia się na całym przedsięwzięciu.

 A przecież dokładnie o to w tym wszystkim chodzi. Nazwa, czy logo ma zostać zapamiętane oraz pozytywnie się kojarzyć.

Akcje reklamowe – (ang. advertising campaign) Wydarzenie, które na celu ma promocję, rozpowszechnienie wybranego produktu, bądź danej marki. Najczęściej polega na rozdawaniu broszur informacyjnych, czy też rozdawanie darmowych upominków.

Kampania reklamowa:

Ten zestaw działań marketingowych, ma na celu dotrzeć do konkretnej grupy docelowej, z danym produktem, bądź usługą.  Głównymi celami kampanii i akcji reklamowych są :

  • Wzrost sprzedaży
  • Wzrost świadomości na temat danego produktu, usługi.
  • Ponowne przypomnienie o istnieniu danej usługi, produktu.

Skuteczny zabieg reklamowy:

Podejmując się organizacji akcji, kampanii reklamowych, robimy wszystko aby, była jak najbardziej skuteczna. Składa się na to dobór usług, jak również dobór odpowiednich osób, które będą przedstawiały produkt, firmę. To w wielkiej mierze,  od nich zależy jak potencjalni klienci go zapamiętają. Gwarantujemy, że nasz zespół spełni wszystkie wyżej wymienione zadania, na najwyższym poziomie.

Ceny waty cukrowej

Personalizacja urządzenia /

Tworzymy grafikę z Twoim logo,tekstem...

200zł

Ceny podobnych atrakcji

Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Popcorn
1h-300zł każda 150zł

Parametry urządzenia do waty cukrowej

Wydajność

Produkujemy 1 białą watę w 20s , więc nasze urządzenia są najwydajniejsze na rynku. W przypadku barwienia wydajność może spaść do 40s ze względu na czas mieszania cukru oraz przepalający się barwnik w głowicy maszyny.

Wymiary urządzenia

Szerokość 90cm, długość 60cm, wysokość 80cm

Wymiary baneru

Przedni baner 84,5cm x 56,5cm boczny baner 51,5cm x 62cm. Nie zezwalamy na obklejanie urządzeń przez zamawiającego usługę. Dokonujemy personalizacji we własnym zakresie w cenie 200zł

Zasilanie

Stanowisko nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania.

Wymagania lokalizacji

Ze względu na własne zasilanie oraz mobilność urządzenie może pracować w dowolnym miejscu.

Przedział wiekowy

Usługa skierowana do każdej grupy wiekowej

1. Usługę zamawiamy tylko i wyłącznie drogą mailową, w wiadomości podajemy informacje takie jak lokalizacja, czas wynajmy usługi, wczceśniejsza gotość (jeżeli jest taka potrzeba) 2. Nie ponosimy odpowiedzialnośći za uszkodzenia podłoża wynikające z przytwierdzenia dmuchańca do podłoża. 3. Zamawiając usługę klient wyraża zgodę na wykonywanie zdjęć i przetwarzanie wizerunku w celach reklamowych. 4. Po stronie klienta jest zapewnienie miejsca parkingowego jak najbliżej miejsca realizacji zamóienia. 5. Wynajmując usługę klient akceptuje regulamin.

1. Wymagana powierzchnia do ustawienia dmuchańca powinna mieć 12 m2 oraz co naj mniej 10 m wolnej przestrzeni wysokości. 2. W przypadku pracy urządzenia na wyższych poziomach wymagana jest winda lub pomoc ze strony klienta w celu przetransportowania urządzenia. 3. Wymagany jest dostęp do prądu (pobór około 2 kW). 4. wymagane jest podłoże, które umożliwi przytwierdzenie dmuchańca do podłoża.

1. Płatność należy dokonać przelewem lub gotówką u pracownika obsługującego urządzenie. 2. W przypadku zarezerwowania usługi rezygnacją może nastąpić nie później niż 7 dni przed dniem wykonania usługi. 3. W przypadku odbioru faktury w dniu realizacji zamówienia prosimy o poinformowanie w wiadomości z zamówieniem usługi.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rezerwacja urządzenia do waty cukrowej

By zamówić atrakcje na imprezę to musisz przejść przez poniższy proces składania zamówienia:

Loading...

Produkcja waty w akcji

Najczęściej zadawane pytania:
Którą z naszych usług polecamy do promocji produktu ?
Zależne jest to od specyfikacji promowanego produktu. Jednak posiadamy kilka uniwersalnych urządzeń. Są to między innymi: wata cukrowa, popcorn, saturator itp.
Czy można na naszych urządzeniach zamieścić logo firmy ?
Jak najbardziej. Praktycznie każda nasza usługa, ma możliwość brandingu. Oznacza to, że mamy możliwość zamieścić, dowolną grafikę na każdej naszej maszynie.
Jak rozpocząć współpracę ?
W bardzo prosty sposób. Pisząc do nas maila. Przedstawiamy wszystkie warianty, pomysły drogą mailowo. Działamy bardzo szybko, więc odpowiedź mają Państwo w kilka minut.
Czy istnieje możliwość ustalenia szczegółów osobiście ?
Oczywiście, że tak. Jesteśmy elastyczni, dopasujemy się do dogodnej dla klienta formy ustaleń.
Inni klienci
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł

Organizacja akcji promocyjnych

Nasz firma od lat pomaga w promocji firm, produktów, usług. Poznaliśmy dokładnie rynek, i doskonale wiemy jakie zabiegi w tym pomagają. Do naszych realizacji należą, zarówno małe akcje promocyjne, jak również duże przedsięwzięcia.

Działamy na terenie całego kraju, chodź zdarzają się realizacje także za jego granicami.

Posiadamy mnóstwo usług, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni korzystać z podwykonawców. Pozwala nam to zapewnić, o wiele niższą ofertę dla klienta.

Opinie klientów o atrakcji:

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
no rating based on 0 votes
Grupa usług
Reklamowe
Nazwa usługi
Akcje reklamowe
Cena
PLN od 1000
Dostępność usługi
Available in Stock
); ga('send', 'pageview');