Czym są wydarzenia okolicznościowe ?

Wydarzenia okolicznościowe – (ang. occasional event) imprezy przygotowane specjalnie z okazji jakiegoś wydarzenia. Wydarzenia okolicznościowe to: wesela, chrzciny, komunie, studniówki, oświadczyny, baby shower i inne.

Wydarzenia okolicznościowe

Wydarzenia okolicznościowe takie jak: wesela, chrzciny, komunie, studniówki czy oświadczyny wymagają odpowiedniej oprawy. Już dziś zorganizuj z nami swoje wydarzenie.

O odpowiedni nastój zadba nasz technik wraz z DJ-em. Technik zadba o odpowiednie światło, dopasowane do wnętrza Twojej imprezy. Nasz DJ stworzy specjalną playlistę na wydarzenie, które organizujesz.

Jeżeli na imprezie są dzieci, najważniejszą osobą będzie animator który zorganizuje liczne gry i zabawy ruchowe, przeprowadzi konkursy.

Jeżeli chcesz, aby każdy uczestnik wydarzenia miał pamiątkę – wynajmij fotobudkę. U nas nie masz limitu zdjęć!

Atrakcje na wesele

Atrakcje na chrzciny i komunie

Atrakcje na studniówki

Oświadczyny

Dyskoteki i bale karnawałowe

Atrakcje na wesele Kliknij
Atrakcje na chrzciny i komunie Kliknij
Atrakcje na studniówki Kliknij
Oświadczyny Kliknij
Dyskoteki i bale karnawałowe Kliknij

Organizacją jakich wydarzeń okolicznościowych się zajmujemy ?

Pomożemy Ci w organizacji każdego wydarzenia. Nasze atrakcje sprawdzają się na: weselach, chrzcinach, komuniach, studniówkach,  oświadczynach. Nasz młody zespół chętnie spersonalizuje dla Ciebie ofertę i dobierze najlepsze atrakcje, które sprawią, że twoje wydarzenie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Wodzirej
Sweet

Jak sprawić żeby twoje wesele było jedyne w swoim rodzaju ?

Fotobudka bez limitu zdjęć ze spersonalizowaną ramką sprawi że każdy uczestnik wydarzenia zapamięta je długo po zakończeniu. Nasza fotobudka nie ma limitu zdjęć!

Jeżeli na weselu wśród gości znajdują się dzieci, dobrym rozwiązaniem jest animatorka, która zadba o ich rozrywkę. Nasza animatorka zorganizuje liczne konkursy, gry i zabawy taneczno-ruchowe. Każde dziecko otrzyma słodki upominek – watę cukrową, umaluje buźkę i dostanie balonikowe zwierzątko.

Każde wesele to mnóstwo tańca i dobrej muzyki, nasz DJ to profesjonalista, stworzy na Twoją imprezę specjalną playlistę.

Iluzjonista na imprezie zagwarantuje doskonałą zabawę dzieciom oraz dorosłym. Wachlarz „asów”, które posiada nasz artysta zadziwi wszystkich zgromadzonych.

Jeżeli szukasz wyjątkowego, komfortowego pojazdu, w którym poczujesz się wyjątkowo wynajmij limuzynę XXL, która zawiezie Cię gdzie tylko zechcesz.

Jak możemy Ci pomóc w organizacji studniówki ?

Studniówka to najważniejsza impreza każdego licealisty, dlatego musi być wydarzeniem, które każde z nich zapamięta na długo. Każdy przyszły maturzysta może wyjść z mnóstwem zdjęć z naszej fotobudki. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ramkę, która będzie na każdym zdjęciu wydrukowanym na profesjonalnym papierze fotograficznym.

Studniówka to cała noc dobrej muzyki i tańca, nasz DJ to specjalista od dobrej zabawy. Specjalnie na Twoje wydarzenie stworzy playlistę, przy której każdy uczestnik tupnie nogą do rytmu.

Nasz pirotechnik zadba o spektakularne rozpoczęcie zabawy studniówkowej. Polecane efekty specjalne: confetti, armatki ogniowe, wyrzutnie CO2.

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
5 based on 2 votes
Grupa usług
Atrakcje
Nazwa usługi
Wydarzenia okolicznościowe
Cena
PLN wycena indywidualna
Dostępność usługi
Available in Stock