Otwarcie nowych punktów

Planujesz otworzyć swój biznes ?

Chcesz zwiększyć popularność swojego punktu?

Doskonale trafiłeś ! Z chęcią pomożemy, dobrać odpowiednie usługi z naszego katalogu.

Gwarantujemy, że z naszą pomocą zwrócisz na siebie uwagę =, w bardzo pozytywny sposób.

Nasze usługi na otwarciach :

Wiele firm skorzystało z naszych usług, z okazji otwarcia nowego punktu.  Za każdym razem atrakcje przez nas zapewnione cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jest to świetne posunięcie, które pomaga w dużej mierze uzyskać nowych klientów. Takie zabieg, sprawi że Wasza marka zostanie pozytywnie wspominana, przez klientów.

Propozycje usług na otwarcia :

Najlepiej sprawdzają się usługi gastronomiczne takie jak : wata cukrowa, popcorn, kawa, herbata itp. Są to atrakcje, które cieszą zarówno starsze, jak i młodsze pokolenie. Rozdając darmowe porcje, sprawicie że pod punktem zbierze się rzesza ludzi. Są to oczywiście potencjalni przyszli klienci. I to właśnie na nich zależy najbardziej Państwu na początku.

Państwa logo na naszych urządzeniach :

Praktycznie każde nasze urządzenie, ma możliwość wprowadzenia brandingu. Jesteśmy w stanie zapewnić urządzenia spersonalizowane, specjalnie pod Państwa. Znajdować się może dowolnie wybrana przez Państwa grafika.

Pozwala to na promocję, w większym obszarze niż tylko teren przysklepowy. Opakowania na popcorn, czy też kubki na kawę i herbatę, również mogą zawierać Państwa logo. Gwarantujemy, że dzięki temu zostaniecie w pamięci na długo.

Ceny waty cukrowej

Personalizacja urządzenia /

Tworzymy grafikę z Twoim logo,tekstem...

200zł

Ceny podobnych atrakcji

Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Popcorn
1h-300zł każda 150zł

Parametry urządzenia do waty cukrowej

Wydajność

Produkujemy 1 białą watę w 20s , więc nasze urządzenia są najwydajniejsze na rynku. W przypadku barwienia wydajność może spaść do 40s ze względu na czas mieszania cukru oraz przepalający się barwnik w głowicy maszyny.

Wymiary urządzenia

Szerokość 90cm, długość 60cm, wysokość 80cm

Wymiary baneru

Przedni baner 84,5cm x 56,5cm boczny baner 51,5cm x 62cm. Nie zezwalamy na obklejanie urządzeń przez zamawiającego usługę. Dokonujemy personalizacji we własnym zakresie w cenie 200zł

Zasilanie

Stanowisko nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania.

Wymagania lokalizacji

Ze względu na własne zasilanie oraz mobilność urządzenie może pracować w dowolnym miejscu.

Przedział wiekowy

Usługa skierowana do każdej grupy wiekowej

1. Usługę zamawiamy tylko i wyłącznie drogą mailową, w wiadomości podajemy informacje takie jak lokalizacja, czas wynajmy usługi, wczceśniejsza gotość (jeżeli jest taka potrzeba) 2. Nie ponosimy odpowiedzialnośći za uszkodzenia podłoża wynikające z przytwierdzenia dmuchańca do podłoża. 3. Zamawiając usługę klient wyraża zgodę na wykonywanie zdjęć i przetwarzanie wizerunku w celach reklamowych. 4. Po stronie klienta jest zapewnienie miejsca parkingowego jak najbliżej miejsca realizacji zamóienia. 5. Wynajmując usługę klient akceptuje regulamin.

1. Wymagana powierzchnia do ustawienia dmuchańca powinna mieć 12 m2 oraz co naj mniej 10 m wolnej przestrzeni wysokości. 2. W przypadku pracy urządzenia na wyższych poziomach wymagana jest winda lub pomoc ze strony klienta w celu przetransportowania urządzenia. 3. Wymagany jest dostęp do prądu (pobór około 2 kW). 4. wymagane jest podłoże, które umożliwi przytwierdzenie dmuchańca do podłoża.

1. Płatność należy dokonać przelewem lub gotówką u pracownika obsługującego urządzenie. 2. W przypadku zarezerwowania usługi rezygnacją może nastąpić nie później niż 7 dni przed dniem wykonania usługi. 3. W przypadku odbioru faktury w dniu realizacji zamówienia prosimy o poinformowanie w wiadomości z zamówieniem usługi.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Rezerwacja urządzenia do waty cukrowej

By zamówić atrakcje na imprezę to musisz przejść przez poniższy proces składania zamówienia:

Loading...

Produkcja waty w akcji

Najczęściej zadawane pytania:
Jak zamówić urządzenie z logo firmy ?
Wszystkie szczegóły prosimy kierować drogą mailową. Jeżeli chodzi o branding, potrzebujemy od Państwa wybraną grafikę a my zajmujemy się już resztą.
Jakie atrakcje sprawdzają się na otwarciach ?
Z naszego doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdzają się : Wata cukrowa, Popcorn, Hostessy oraz atrakcje dla dzieci tj;animatorzy zabaw,czy kącik plastyczny.
Czy potrzebujemy dostęp prądu do atrakcji ?
Większość urządzeń jest samowystarczalna. Mają wbudowane zasilanie. Zamawiając daną usługę dostają Państwo informacje o ewentualnych wymaganiach energii.
Czy szczudlarze mogą rozdawać ulotki przechodniom ?
Oczywiście. Jest to doskonałe rozwiązanie. Te wysokie kolorowe postacie, zwrócą na siebie uwagę, i co za tym idzie na Państwa sklep. Dodatkowo mogą założyć koszulkę z Państwa logo.
Inni klienci
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł
Zobacz
Animatorzy zabaw
1h-280zł każda 120zł

Wynajem usług na otwarcie punktu :

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, napisz do nas maila z zapytaniem. Z pewnością doradzimy, które z naszych atrakcji idealnie sprawdzą się na Państwa otwarciu.

Z Państwa strony będziemy potrzebować tylko informacji takich jak : miejsce otwarcia, godziny pracy naszych usług.

Dodatkowo zachęcamy do korzystania z możliwości personalizacji naszych urządzeń. Pozwala to na dodatkową promocję, niewielkimi kosztami.

Gwarantujemy, że przechodnie korzystający z bezpłatnej waty cukrowej, czy też popcornu, zapamiętają Państwa markę.

Opinie klientów o atrakcji:

Opinie klientów
product image
Średnia ocena
1star1star1star1star1star
Ilość osób
no rating based on 0 votes
Grupa usług
Sklepy
Nazwa usługi
Otwarcia sklepów
Cena
PLN od 300
Dostępność usługi
Available in Stock
); ga('send', 'pageview');